Menu

Zorya Luhansk vs Breidablik

Arena Lublin, Lublin14. decembra 2023 o 21:00
40
Rozhodca: T. Klíma

Udalosti zápasu

Zorya Luhansk
Breidablik
Výkop
E. Guerrero

asistencia: A. Bol

2′
Anton Bol7′
D. Muminović

Own Goal

11′
Arsenii Batahov17′
P. Mićin

asistencia: D. Myshniov

19′
Polčas
46′
A. YeomanK. Kristinsson
Denys Antyukh52′
Vyacheslav Churko65′
65′Viktor Orn Margeirsson
D. MyshniovK. Aziangbe
68′
P. MićinD. Nahnoinyi
68′
74′Kristofer Ingi Kristinsson
76′Damir Muminović
I. Horbach

asistencia: A. Batahov

76′
A. BolD. Alefirenko
82′
D. AntiukhV. Buhai
82′
82′
A. SigurðarsonA. Aðalsteinsson
83′
V. EinarssonÁ. Hlynsson
87′
K. SteindórssonE. Wöhler
87′
A. LúðvíkssonO. Sigurjónsson
O. SaputinA. Zhylkin
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal1
5Shots off Goal8
14Total Shots14
2Blocked Shots5
12Shots insidebox11
2Shots outsidebox3
10Fouls6
4Corner Kicks5
3Offsides1
43%Ball Possession57%
5Yellow Cards3
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves3
331Total passes436
245Passes accurate348
74%Passes %80%
2.46expected_goals1.51

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Zorya Luhansk je 7.02, v porovnaní s 6.64 u Breidablik. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Zorya Luhansk je Jordan (7.16), u Breidablik je to A. Einarsson (6.88).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Zorya Luhansk prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 3 asistenciami, na čele s Jordan (1G). U Breidablik je to 3 gólov a 1 asistencií s lídrom H. Gunnlaugsson (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Zorya Luhansk nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.16, zatiaľ čo Breidablik má 4 obrancov s priemerom 6.75. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Zorya Luhansk nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.85, oproti 3 u Breidablik s hodnotením 6.45. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Zorya Luhansk nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.05, v porovnaní s 3 u Breidablik s priemerom 6.52. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Zorya Luhansk a 79% u Breidablik. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Zorya Luhansk nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 6 u Breidablik. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Zorya Luhansk je 24.0 (najmladší: I. Horbach (21), najstarší: P. Mićin (27)), zatiaľ čo Breidablik má priemer 30.1 (najmladší: A. Lúðvíksson (22), najstarší: D. Muminović (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Zorya Luhansk majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 6 u Breidablik. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Zorya Luhansk4-4-24-3-3Breidablik
GKDEFMIDFWD
1Saputin3Bol55Jordan44Batahov74Snurnit.17Horbach9Myshniov20Churko7Antiukh22Mićin39Guerrero1Einarss.7Gunnlau.4Muminov.21Margeir.30Yeoman8Einarss.13Lúðvíks.6Sigurða.14Svanþór.10Steindó.25Ingvars.

Náhradníci

Tréner: Y. Koval

Náhradníci

Tréner: H. Árnason

Zorya LuhanskSila pozíciíBreidablik
7.02
Ø Hodnotenie
6.64
7.03Brankár (1 v 1)6.88
0G 0A0G 0A
7.16Obranca (4 v 4)6.75
1G 1A2G 0A
6.85Záložník (4 v 3)6.45
0G 2A0G 1A
7.05Útočník (2 v 3)6.52
0G 0A1G 0A
Zorya Luhansk4-4-2
1BrankárO. Saputin7.0
3ObrancaA. Bol
55ObrancaJordan7.21G1A
44ObrancaA. Batahov
74ObrancaI. Snurnitsyn
17ZáložníkI. Horbach6.82A
9ZáložníkD. Myshniov
20ZáložníkV. Churko
7ZáložníkD. Antiukh
22ÚtočníkP. Mićin7.0
39ÚtočníkE. Guerrero
Breidablik4-3-3
1BrankárA. Einarsson6.9
7ObrancaH. Gunnlaugsson6.81G
4ObrancaD. Muminović6.9
21ObrancaV. Margeirsson6.81G
30ObrancaA. Yeoman6.5
8ZáložníkV. Einarsson6.71A
13ZáložníkA. Lúðvíksson6.2
6ZáložníkA. Sigurðarson
14ÚtočníkJ. Svanþórsson
10ÚtočníkK. Steindórsson6.5
25ÚtočníkD. Ingvarsson6.61G

Prehľad zápasu

Zorya Luhansk zdolal Breidablik 4:0. Zápas sa hral v UEFA Europa Conference League 2023. Góly strelili: E. Guerrero 2′, D. Muminović 11′ (o.g.), P. Mićin 19′, I. Horbach 76′. Bolo udelených 8 žltých kariet. Zorya Luhansk mal 43% držanie lopty, Breidablik mal 57%. Zorya Luhansk mal 14 striel (7 na bránu), Breidablik mal 14 (1 na bránu). Očakávané góly: Zorya Luhansk 2.46 — Breidablik 1.51. Zorya Luhansk urobil 5 striedaní, Breidablik urobil 5.

Rivalita od 2023

Zorya Luhansk vs Breidablik vzájomné výsledky

1 stretnutí
Zorya Luhansk
1
výhier
Remízy
0
Breidablik
0
výhier
Góly spolu
1 · 1.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 01 v 2023Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Zorya Luhansk

WDWWLL

Breidablik

LWDLWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026