Menu

Fc Copenhagen vs Heart Of Midlothian

Parken, København12. decembra 2024 o 18:45
Rozhodca: A. Colombo
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FC Copenhagen
Heart Of Midlothian
Výkop
35′
F. KentA. Forrester
38′Malachi Boateng
Polčas
51′Adam Forrester
73′
K. VargasJ. Wilson
73′
A. ForrestY. Oda
Penalty confirmed76′
VAR
K. Diks

Penalty

78′
W. ClemL. Lerager
81′
82′Cameron Devlin
RobertV. Froholdt
82′
A. ChiakhaA. Cornelius
87′
V. ClaessonM. Mattsson
87′
M. LópezB. Meling
90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal0
4Shots off Goal0
19Total Shots2
7Blocked Shots2
14Shots insidebox1
5Shots outsidebox1
11Fouls12
4Corner Kicks3
0Offsides0
65%Ball Possession35%
0Yellow Cards3
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves5
687Total passes367
613Passes accurate279
89%Passes %76%
4.06expected_goals0.12
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Copenhagen je 7.01, v porovnaní s 6.87 u Heart Of Midlothian. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Copenhagen je N. Trott (7.68), u Heart Of Midlothian je to L. Shankland (7.14).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Copenhagen prispeli v tejto sezóne 23 gólmi a 21 asistenciami, na čele s M. Elyounoussi (7G). U Heart Of Midlothian je to 43 gólov a 18 asistencií s lídrom L. Shankland (24G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Copenhagen nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.06, zatiaľ čo Heart Of Midlothian má 4 obrancov s priemerom 6.98. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Copenhagen nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.85, oproti 4 u Heart Of Midlothian s hodnotením 6.72. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Copenhagen nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Heart Of Midlothian s priemerom 7.09. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u FC Copenhagen a 44% u Heart Of Midlothian. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Copenhagen nazbierali v tejto sezóne 22 žltých kariet, v porovnaní s 27 u Heart Of Midlothian. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Copenhagen je 26.4 (najmladší: A. Chiakha (19), najstarší: T. Delaney (34)), zatiaľ čo Heart Of Midlothian má priemer 30.3 (najmladší: K. Vargas (23), najstarší: C. Gordon (43)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Copenhagen majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 32 u Heart Of Midlothian. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Copenhagen4-2-3-14-4-2Heart Of Midlothian
GKDEFMIDFWD
1Trott2Diks5Pereira6Hatzidi.15López36Clem27Delaney10Elyouno.7Claesson16Robert19Chiakha1Gordon5Oyegoke2Kent15Rowles29Penrice77Vargas14Devlin18Boateng17Forrest9Shankla.16Spittal

Náhradníci

Tréner: J. Neestrup

Náhradníci

Tréner: N. Critchley

FC CopenhagenSila pozíciíHeart Of Midlothian
7.01
Ø Hodnotenie
6.87
7.68Brankár (1 v 1)6.80
0G 0A0G 0A
7.06Obranca (4 v 4)6.98
4G 5A2G 1A
6.85Záložník (5 v 4)6.72
19G 16A11G 6A
Útočník (1 v 2)7.09
0G 0A30G 11A
FC Copenhagen4-2-3-1
1BrankárN. Trott7.7
2ObrancaK. Diks
5ObrancaGabriel Pereira7.11G1A
6ObrancaP. Hatzidiakos7.02G
15ObrancaM. López7.11G4A
36ZáložníkW. Clem6.92G2A
27ZáložníkT. Delaney6.91G2A
10ZáložníkM. Elyounoussi7.27G9A
7ZáložníkV. Claesson6.75G1A
16ZáložníkRobert6.74G2A
19ÚtočníkA. Chiakha
Heart Of Midlothian4-4-2
1BrankárC. Gordon6.8
5ObrancaD. Oyegoke
2ObrancaF. Kent7.02G1A
15ObrancaK. Rowles
29ObrancaJ. Penrice
77ZáložníkK. Vargas6.76G2A
14ZáložníkC. Devlin6.81G4A
18ZáložníkM. Boateng
17ZáložníkA. Forrest6.64G
9ÚtočníkL. Shankland7.124G4A
16ÚtočníkB. Spittal7.06G7A

Prehľad zápasu

FC Copenhagen zdolal Heart Of Midlothian 2:0. Zápas sa hral v UEFA Europa Conference League 2024. Góly strelili: A. Chiakha 48′, K. Diks 78′ (pen.). Bolo udelených 3 žltých kariet. FC Copenhagen mal 65% držanie lopty, Heart Of Midlothian mal 35%. FC Copenhagen mal 19 striel (8 na bránu), Heart Of Midlothian mal 2 (0 na bránu). Očakávané góly: FC Copenhagen 4.06 — Heart Of Midlothian 0.12. FC Copenhagen urobil 5 striedaní, Heart Of Midlothian urobil 3. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Amin Chiakha 76′).

Aktuálna forma

FC Copenhagen

WDWWWW

Heart Of Midlothian

WDWWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026