Menu

Gent vs Tsc Backa Topola

Planet Group Arena, Gent12. decembra 2024 o 21:00
Domáci

Gent

30
Rozhodca: A. Ghaltakchyan

Udalosti zápasu

Gent
TSC Backa Topola
Výkop
M. Dean

Penalty

8′
O. Gandelman

asistencia: A. Brown

13′
F. Surdez
20′
Goal cancelled34′
VAR
35′Ifet Đakovac
Polčas
47′Petar Stanić
62′
M. BanjacP. Mboungou
F. SurdezHélio Varela
64′
Tiago AraújoH. Gambor
64′
74′
Stefan JovanovićV. Krstić
74′
A. ĆirkovićB. Sós
M. SonkoT. De Vlieger
75′
A. ItoS. Kums
75′
82′
M. PantovićM. Lazetić
82′
P. StanićĐ. Gordić
M. DeanA. Guðjohnsen
84′
Hugo Gambor90+2′
90+4′Marko Lazetić
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal6
4Shots off Goal3
13Total Shots15
3Blocked Shots6
10Shots insidebox8
3Shots outsidebox7
13Fouls11
2Corner Kicks4
5Offsides5
48%Ball Possession52%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves3
411Total passes447
325Passes accurate364
79%Passes %81%
3.04expected_goals1.16
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Gent je 7.06, v porovnaní s 6.90 u TSC Backa Topola. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Gent je T. Watanabe (8.70), u TSC Backa Topola je to M. Rádin (7.04).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Gent prispeli v tejto sezóne 22 gólmi a 13 asistenciami, na čele s O. Gandelman (7G). U TSC Backa Topola je to 2 gólov a 5 asistencií s lídrom Stefan Jovanović (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Gent nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.81, zatiaľ čo TSC Backa Topola má 4 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Gent nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.89, oproti 5 u TSC Backa Topola s hodnotením 7.04. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Gent nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.67, v porovnaní s 1 u TSC Backa Topola s priemerom 6.77. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u Gent a 76% u TSC Backa Topola. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Gent nazbierali v tejto sezóne 17 žltých kariet, v porovnaní s 20 u TSC Backa Topola. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Gent je 25.5 (najmladší: M. Sonko (20), najstarší: S. Mitrović (35)), zatiaľ čo TSC Backa Topola má priemer 27.5 (najmladší: V. Ilić (22), najstarší: M. Rádin (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Gent majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 10 u TSC Backa Topola. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Gent4-3-34-1-4-1TSC Backa Topola
GKDEFMIDFWD
33Roef20Araújo4Watanabe13Mitrović3Brown15Ito6Gandelm.16Delorge11Sonko21Dean19Surdez12Ilić22Jovanov.25Đorđević5Stevano.30Petrović7Rádin18Banjac35Đakovac14Stanić10Ćirković27Pantović

Náhradníci

Tréner: W. Vrancken

Náhradníci

Tréner: J. Damjanović

GentSila pozíciíTSC Backa Topola
7.06
Ø Hodnotenie
6.90
7.24Brankár (1 v 1)6.92
0G 0A0G 0A
7.81Obranca (4 v 4)6.86
3G 4A1G 5A
6.89Záložník (3 v 5)7.04
11G 6A1G 0A
6.67Útočník (3 v 1)6.77
8G 3A0G 0A
Gent4-3-3
33BrankárD. Roef7.2
20ObrancaTiago Araújo6.91G4A
4ObrancaT. Watanabe8.72G
13ObrancaS. Mitrović
3ObrancaA. Brown
15ZáložníkA. Ito6.94G3A
6ZáložníkO. Gandelman6.87G1A
16ZáložníkM. Delorge6.92A
11ÚtočníkM. Sonko6.62A
21ÚtočníkM. Dean6.77G1A
19ÚtočníkF. Surdez6.71G
TSC Backa Topola4-1-4-1
12BrankárV. Ilić6.9
22ObrancaStefan Jovanović6.91G5A
25ObrancaM. Đorđević
5ObrancaD. Stevanović
30ObrancaN. Petrović
7ZáložníkM. Rádin7.01G
18ZáložníkM. Banjac
35ZáložníkI. Đakovac
14ZáložníkP. Stanić
10ZáložníkA. Ćirković
27ÚtočníkM. Pantović6.8

Prehľad zápasu

Gent zdolal TSC Backa Topola 3:0. Zápas sa hral v UEFA Europa Conference League 2024. Góly strelili: M. Dean 8′ (pen.), O. Gandelman 13′, F. Surdez 20′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Gent mal 48% držanie lopty, TSC Backa Topola mal 52%. Gent mal 13 striel (6 na bránu), TSC Backa Topola mal 15 (6 na bránu). Očakávané góly: Gent 3.04 — TSC Backa Topola 1.16. Gent urobil 5 striedaní, TSC Backa Topola urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Omri Gandelman 34′).

Aktuálna forma

Gent

DLLDDL

TSC Backa Topola

WDLWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026