Menu

Cercle Brugge vs Basaksehir

Jan Breydelstadion, Brugge19. decembra 2024 o 21:00
11
Rozhodca: I. Vad II

Udalosti zápasu

Cercle Brugge
Başakşehir
Výkop
Gary Magnee30′
35′Muhammed Şengezer
45+1′Onur Ergün
Polčas
E. UtkusI. Diakité
61′
Felipe AugustoK. Olaigbe
62′
A. MindaM. Efekele
62′
69′Ousseynou Ba
N. De WildeL. Agyekum
70′
74′
K. Piątek

asistencia: Miguel Crespo

A. FrancisH. Van der Bruggen
81′
81′
D. TürüçJoão Figueiredo
P. Brunner

asistencia: G. Magnée

82′
87′
Miguel CrespoD. Pelkas
90+3′
O. ErgünH. Güreler
90+3′
Lucas LimaE. Kaplan
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal4
7Shots off Goal5
21Total Shots12
5Blocked Shots3
13Shots insidebox10
8Shots outsidebox2
12Fouls11
4Corner Kicks3
0Offsides2
42%Ball Possession58%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves7
295Total passes398
180Passes accurate280
61%Passes %70%
2.27expected_goals1.41
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Cercle Brugge je 6.93, v porovnaní s 6.92 u Başakşehir. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Cercle Brugge je E. Utkus (7.35), u Başakşehir je to M. Şengezer (7.35).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Cercle Brugge prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 9 asistenciami, na čele s G. Magnée (4G). U Başakşehir je to 2 gólov a 2 asistencií s lídrom Miguel Crespo (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Cercle Brugge nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.14, zatiaľ čo Başakşehir má 4 obrancov s priemerom 6.96. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Cercle Brugge nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.77, oproti 3 u Başakşehir s hodnotením 6.72. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Cercle Brugge nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.85, v porovnaní s 3 u Başakşehir s priemerom 6.98. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u Cercle Brugge a 80% u Başakşehir. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Cercle Brugge nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 8 u Başakşehir. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Cercle Brugge je 23.7 (najmladší: N. De Wilde (22), najstarší: G. Magnée (26)), zatiaľ čo Başakşehir má priemer 29.9 (najmladší: J. Opoku (27), najstarší: O. Ergün (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Cercle Brugge majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 2 u Başakşehir. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Cercle Brugge3-4-34-3-3Başakşehir
GKDEFMIDFWD
21Delanghe3Utkus66Ravych18Miangué34Somers17Francis27Wilde15Magnée11Minda10Augusto13Brunner16Şengezer5Duarte27Ba3Opoku6Lima8Kemen4Ergün13Crespo23Türüç9Piątek91Davidson

Náhradníci

Tréner: F. Feldhofer

Náhradníci

Tréner: Ç. Atan

Cercle BruggeSila pozíciíBaşakşehir
6.93
Ø Hodnotenie
6.92
6.88Brankár (1 v 1)7.35
0G 0A0G 0A
7.14Obranca (3 v 4)6.96
2G 0A0G 0A
6.77Záložník (4 v 3)6.72
4G 7A1G 2A
6.85Útočník (3 v 3)6.98
3G 2A1G 0A
Cercle Brugge3-4-3
21BrankárM. Delanghe6.9
3ObrancaE. Utkus7.32G
66ObrancaC. Ravych6.9
18ObrancaS. Miangué
34ZáložníkT. Somers
17ZáložníkA. Francis
27ZáložníkN. De Wilde6.6
15ZáložníkG. Magnée6.94G7A
11ÚtočníkA. Minda6.83G2A
10ÚtočníkFelipe Augusto
13ÚtočníkP. Brunner
Başakşehir4-3-3
16BrankárM. Şengezer7.3
5ObrancaLéo Duarte7.1
27ObrancaO. Ba7.2
3ObrancaJ. Opoku6.6
6ObrancaLucas Lima
8ZáložníkO. Kemen6.51A
4ZáložníkO. Ergün6.7
13ZáložníkMiguel Crespo7.01G1A
23ÚtočníkD. Türüç7.01G
9ÚtočníkK. Piątek
91ÚtočníkDavidson

Prehľad zápasu

Cercle Brugge a Başakşehir remizovali 1:1. Zápas sa hral v UEFA Europa Conference League 2024. Góly strelili: K. Piątek 74′, P. Brunner 82′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Cercle Brugge mal 42% držanie lopty, Başakşehir mal 58%. Cercle Brugge mal 21 striel (9 na bránu), Başakşehir mal 12 (4 na bránu). Očakávané góly: Cercle Brugge 2.27 — Başakşehir 1.41. Cercle Brugge urobil 5 striedaní, Başakşehir urobil 4.

Aktuálna forma

Cercle Brugge

LLWWWD

Başakşehir

WLWDWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026