Menu

Lask Linz vs Liverpool

Raiffeisen Arena, Linz21. septembra 2023 o 18:45
Domáci

Lask Linz

13
Hostia

Liverpool

Rozhodca: M. Di Bello

Udalosti zápasu

Lask Linz
Liverpool
Výkop
F. Flecker

asistencia: S. Horvath

14′
40′Ibrahima Konaté
Elias Havel41′
Robert Žulj44′
Polčas
Philipp Ziereis55′
56′
D. Núñez

Penalty

61′
W. EndoA. Mac Allister
61′
B. DoakD. Szoboszlai
61′
Stefan BajčetićJ. Gomez
63′
L. Díaz

asistencia: R. Gravenberch

E. HavelI. Mustapha
68′
M. LjubičićM. Koné
68′
74′
R. GravenberchMohamed Salah
F. LuckenederE. Darboe
80′
82′
I. KonatéJ. Matip
R. RennerG. Bello
88′
88′
Mohamed Salah

asistencia: D. Núñez

F. FleckerS. Ba
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal6
2Shots off Goal5
7Total Shots14
3Blocked Shots3
3Shots insidebox11
4Shots outsidebox3
14Fouls15
6Corner Kicks7
6Offsides1
33%Ball Possession67%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
257Total passes546
172Passes accurate451
67%Passes %83%
0.28expected_goals2.22

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Lask Linz je 6.96, v porovnaní s 6.95 u Liverpool. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Lask Linz je A. Andrade (7.28), u Liverpool je to V. van Dijk (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Lask Linz prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 8 asistenciami, na čele s E. Havel (3G). U Liverpool je to 10 gólov a 4 asistencií s lídrom R. Gravenberch (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Lask Linz nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.28, zatiaľ čo Liverpool má 4 obrancov s priemerom 7.17. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Lask Linz nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.74, oproti 3 u Liverpool s hodnotením 6.81. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Lask Linz nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.10, v porovnaní s 3 u Liverpool s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Lask Linz a 88% u Liverpool. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Lask Linz nazbierali v tejto sezóne 6 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Liverpool. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Lask Linz je 27.0 (najmladší: E. Havel (22), najstarší: F. Flecker (30)), zatiaľ čo Liverpool má priemer 26.2 (najmladší: B. Doak (20), najstarší: V. van Dijk (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Lask Linz majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 19 u Liverpool. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Lask Linz3-4-34-3-3Liverpool
GKDEFMIDFWD
1Lawal5Ziereis16Andrade33Luckene.29Flecker18Jovičić30Horvath7Renner9Ljubičić10Žulj24Havel62Kelleher43Bajčetić5Konaté4Dijk21Tsimikas19Elliott38Gravenb.3Endo50Doak9Núñez7Díaz

Náhradníci

Tréner: T. Sageder

Náhradníci

Tréner: J. Klopp

Lask LinzSila pozíciíLiverpool
6.96
Ø Hodnotenie
6.95
7.28Obranca (3 v 4)7.17
1G 3A5G 0A
6.74Záložník (4 v 3)6.81
2G 4A5G 4A
7.10Útočník (3 v 3)
3G 1A0G 0A
Lask Linz3-4-3
1BrankárT. Lawal
5ObrancaP. Ziereis
16ObrancaA. Andrade7.31G3A
33ObrancaF. Luckeneder
29ZáložníkF. Flecker6.5
18ZáložníkB. Jovičić
30ZáložníkS. Horvath7.02G4A
7ZáložníkR. Renner
9ÚtočníkM. Ljubičić
10ÚtočníkR. Žulj
24ÚtočníkE. Havel7.13G1A
Liverpool4-3-3
62BrankárC. Kelleher
43ObrancaStefan Bajčetić
5ObrancaI. Konaté7.11G
4ObrancaV. van Dijk7.24G
21ObrancaK. Tsimikas
19ZáložníkH. Elliott6.6
38ZáložníkR. Gravenberch7.15G3A
3ZáložníkW. Endo6.71A
50ÚtočníkB. Doak
9ÚtočníkD. Núñez
7ÚtočníkL. Díaz

Prehľad zápasu

Liverpool zdolal Lask Linz 3:1. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2023. Góly strelili: F. Flecker 14′, D. Núñez 56′ (pen.), L. Díaz 63′, Mohamed Salah 88′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Lask Linz mal 33% držanie lopty, Liverpool mal 67%. Lask Linz mal 7 striel (2 na bránu), Liverpool mal 14 (6 na bránu). Očakávané góly: Lask Linz 0.28 — Liverpool 2.22. Lask Linz urobil 5 striedaní, Liverpool urobil 5.

Rivalita od 2023

Lask Linz vs Liverpool vzájomné výsledky

1 stretnutí
Lask Linz
0
výhier
Remízy
0
Liverpool
1
výhier
Góly spolu
4 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 40 v 2023Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Lask Linz

WWWWDD

Liverpool

DLWWLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026