Menu

Bayer Leverkusen vs Bk Hacken

BayArena, Leverkusen21. septembra 2023 o 18:45
40
Hostia

BK Hacken

Rozhodca: M. Lukjančukas

Udalosti zápasu

Bayer Leverkusen
BK Hacken
Výkop
F. Wirtz

asistencia: V. Boniface

10′
A. Adli

asistencia: G. Xhaka

16′
Edmond Tapsoba30′
Polčas
N. TellaJ. Hofmann
60′
V. Boniface

asistencia: A. Adli

66′
J. Hofmann

asistencia: F. Wirtz

70′
V. BonifaceA. Hložek
71′
71′
E. ChilufyaM. Sonko
71′
R. AmanéP. Dahbo
71′
S. GustafsonS. Hrstić
F. WirtzJ. Frimpong
72′
E. TapsobaP. Hincapié
72′
75′
Aiham OusouJ. Hammar
76′
S. SandbergT. Totland
G. XhakaR. Andrich
77′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

10Shots on Goal6
7Shots off Goal2
22Total Shots11
5Blocked Shots3
14Shots insidebox5
8Shots outsidebox6
10Fouls9
6Corner Kicks4
4Offsides0
56%Ball Possession44%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves6
656Total passes500
614Passes accurate451
94%Passes %90%
2.73expected_goals0.51

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Bayer Leverkusen je 7.02, v porovnaní s 7.29 u BK Hacken. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Bayer Leverkusen je Álex Grimaldo (7.33), u BK Hacken je to S. Gustafson (7.43).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Bayer Leverkusen prispeli v tejto sezóne 15 gólmi a 17 asistenciami, na čele s Álex Grimaldo (8G). U BK Hacken je to 12 gólov a 12 asistencií s lídrom A. Layouni (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Bayer Leverkusen nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.11, zatiaľ čo BK Hacken má 4 obrancov s priemerom —. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Bayer Leverkusen nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.01, oproti 3 u BK Hacken s hodnotením 7.21. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Bayer Leverkusen nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.95, v porovnaní s 3 u BK Hacken s priemerom 7.33. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Bayer Leverkusen a 45% u BK Hacken. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Bayer Leverkusen nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 11 u BK Hacken. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Bayer Leverkusen je 26.1 (najmladší: F. Wirtz (22), najstarší: Álex Grimaldo (30)), zatiaľ čo BK Hacken má priemer 32.2 (najmladší: R. Amané (22), najstarší: P. Abrahamsson (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Bayer Leverkusen majú priemerne 11 ligových štartov, oproti 17 u BK Hacken. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Bayer Leverkusen4-4-24-3-3BK Hacken
GKDEFMIDFWD
17Kovář2Stanišić4Tah12Tapsoba20Grimaldo19Tella34Xhaka25Palacios21Adli22Boniface10Wirtz26Abraham.13Sandberg4Ousou5Hovland12Friðrik.18Rygaard11Gustafs.27Amané17Chilufya14Gustafs.24Layouni

Náhradníci

Tréner: Xabi Alonso

Náhradníci

Tréner: P. Høgmo

Bayer LeverkusenSila pozíciíBK Hacken
7.02
Ø Hodnotenie
7.29
6.90Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
7.11Obranca (4 v 4)
13G 11A0G 0A
7.01Záložník (4 v 3)7.21
1G 6A3G 4A
6.95Útočník (2 v 3)7.33
1G 0A9G 8A
Bayer Leverkusen4-4-2
17BrankárM. Kovář6.9
2ObrancaJ. Stanišić
4ObrancaJ. Tah6.8
12ObrancaE. Tapsoba7.25G3A
20ObrancaÁlex Grimaldo7.38G8A
19ZáložníkN. Tella7.01G4A
34ZáložníkG. Xhaka
25ZáložníkE. Palacios7.01A
21ZáložníkA. Adli7.01A
22ÚtočníkV. Boniface6.91G
10ÚtočníkF. Wirtz7.0
BK Hacken4-3-3
26BrankárP. Abrahamsson
13ObrancaS. Sandberg
4ObrancaAiham Ousou
5ObrancaE. Hovland
12ObrancaV. Lunddal Friðriksson
18ZáložníkM. Rygaard7.23G4A
11ZáložníkS. Gustafson
27ZáložníkR. Amané
17ÚtočníkE. Chilufya
14ÚtočníkS. Gustafson7.44G3A
24ÚtočníkA. Layouni7.25G5A

Prehľad zápasu

Bayer Leverkusen zdolal BK Hacken 4:0. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2023. Góly strelili: F. Wirtz 10′, A. Adli 16′, V. Boniface 66′, J. Hofmann 70′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Bayer Leverkusen mal 56% držanie lopty, BK Hacken mal 44%. Bayer Leverkusen mal 22 striel (10 na bránu), BK Hacken mal 11 (6 na bránu). Očakávané góly: Bayer Leverkusen 2.73 — BK Hacken 0.51. Bayer Leverkusen urobil 5 striedaní, BK Hacken urobil 5.

Rivalita od 2023

Bayer Leverkusen vs BK Hacken vzájomné výsledky

1 stretnutí
Bayer Leverkusen
1
výhier
Remízy
0
BK Hacken
0
výhier
Góly spolu
2 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 02 v 2023Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Bayer Leverkusen

LWWLLW

BK Hacken

LWWLDL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026