Menu

Ruzomberok vs Trabzonspor

Futbalový štadión MFK Ružomberok, Ružomberok25. júla 2024 o 18:30
02
Rozhodca: B. Dankert
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Ružomberok
Trabzonspor
Výkop
39′
Trézéguet

asistencia: E. Višća

Polčas
M. ChobotŠ. Gerec
46′
Martin Gomola51′
A. MojžišM. Boďa
56′
67′
D. DrăgușE. Destan
67′
U. GüneşC. Çanak
S. LavrinčíkT. Múdry
74′
M. GomolaK. Domonkos
74′
80′
TrézéguetM. Oršić
80′
E. BardhiR. Baniya
J. HladíkM. Kelemen
82′
86′Eren Elmalı
87′
E. VišćaA. Nwakaeme
90+1′
C. Çanak

asistencia: M. Oršić

Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal0
0Shots off Goal0
0Total Shots0
0Blocked Shots0
0Shots insidebox0
0Shots outsidebox0
0Fouls0
0Corner Kicks0
0Offsides0
0Ball Possession0
1Yellow Cards1
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves0
0Total passes0
0Passes accurate0
0Passes %0
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Ružomberok je 6.64, v porovnaní s 6.88 u Trabzonspor. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Ružomberok je A. Tučný (6.82), u Trabzonspor je to U. Çakır (7.70).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Ružomberok prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 4 asistenciami, na čele s A. Tučný (2G). U Trabzonspor je to 9 gólov a 6 asistencií s lídrom O. Tufan (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Ružomberok nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.76, zatiaľ čo Trabzonspor má 2 obrancov s priemerom 5.70. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Ružomberok nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.57, oproti 7 u Trabzonspor s hodnotením 7.03. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Ružomberok nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.65, v porovnaní s 1 u Trabzonspor s priemerom 6.62. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 67% u Ružomberok a 62% u Trabzonspor. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Ružomberok nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 11 u Trabzonspor. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Ružomberok je 26.3 (najmladší: M. Gomola (23), najstarší: J. Hladík (32)), zatiaľ čo Trabzonspor má priemer 28.9 (najmladší: E. Elmalı (25), najstarší: E. Višća (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Ružomberok majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 14 u Trabzonspor. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Ružomberok3-4-34-2-3-1Trabzonspor
GKDEFMIDFWD
34Frühwald22Gabriel32Malý2Mojžiš19Gomola4Luterán11Lavrinč.17Tučný14Hladík30Chrien20Chobot1Çakır11Tufan6Mendy24Denswil18Elmalı5Lundstr.23Güneş7Višća8Bardhi10Trézégu.70Drăguș

Náhradníci

Tréner: O. Smetana

Náhradníci

Tréner: A. Avcı

RužomberokSila pozíciíTrabzonspor
6.64
Ø Hodnotenie
6.88
Brankár (1 v 1)7.70
0G 0A0G 0A
6.76Obranca (4 v 2)5.70
0G 0A0G 0A
6.57Záložník (5 v 7)7.03
4G 3A9G 6A
6.65Útočník (1 v 1)6.62
2G 1A0G 0A
Ružomberok3-4-3
34BrankárT. Frühwald
22ObrancaŠ. Gabriel
32ObrancaM. Malý
2ObrancaA. Mojžiš6.8
4ObrancaO. Luterán6.8
19ZáložníkM. Gomola6.3
11ZáložníkS. Lavrinčík
17ZáložníkA. Tučný6.82G1A
30ZáložníkM. Chrien6.52G
20ZáložníkM. Chobot6.62A
14ÚtočníkJ. Hladík6.72G1A
Trabzonspor4-2-3-1
1BrankárU. Çakır7.7
24ObrancaS. Denswil
18ObrancaE. Elmalı5.7
11ZáložníkO. Tufan6.94G2A
6ZáložníkB. Mendy7.1
5ZáložníkJ. Lundstram7.03G1A
23ZáložníkU. Güneş
7ZáložníkE. Višća7.22G3A
8ZáložníkE. Bardhi
10ZáložníkTrézéguet
70ÚtočníkD. Drăguș6.6

Prehľad zápasu

Trabzonspor zdolal Ružomberok 2:0. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: Trézéguet 39′, C. Çanak 90′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Ružomberok urobil 5 striedaní, Trabzonspor urobil 5.

Rivalita od 2024

Ružomberok vs Trabzonspor vzájomné výsledky

1 stretnutí
Ružomberok
0
výhier
Remízy
0
Trabzonspor
1
výhier
Góly spolu
1 · 1.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 10 v 2024Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Ružomberok

DLWDDL

Trabzonspor

WDLDDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026