Menu

Dynamo Kyiv vs Lazio

Volksparkstadion, Hamburg25. septembra 2024 o 21:00
03
Hostia

Lazio

Rozhodca: A. Sidiropoulos

Udalosti zápasu

Dynamo Kyiv
Lazio
Výkop
4′
B. Dia

asistencia: Pedro

B. CeballosK. Bilovar
19′
33′
F. Dele-Bashiru

asistencia: M. Vecino

35′
B. Dia

asistencia: F. Dele-Bashiru

Polčas
57′
L. TchaounaG. Isaksen
57′
PatricMario Gila
Vladyslav Dubinchak63′
A. YarmolenkoM. Braharu
64′
M. ShaparenkoV. Rubchynskyi
64′
68′
B. DiaV. Castellanos
68′
PedroM. Zaccagni
Card upgrade71′
VAR
Maksym Bragaru72′
79′
F. Dele-BashiruT. Noslin
82′Tijjani Noslin
V. KabaievE. Guerrero
83′
O. PikhalionokO. Andriievskyi
83′
88′Alessio Romagnoli
Taras Mykhavko90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal7
2Shots off Goal3
10Total Shots14
2Blocked Shots4
4Shots insidebox12
6Shots outsidebox2
11Fouls15
3Corner Kicks3
1Offsides1
56%Ball Possession44%
2Yellow Cards1
1Red Cards1
3Goalkeeper Saves6
500Total passes387
450Passes accurate334
90%Passes %86%
0.49expected_goals2.24
1goals_prevented1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Dynamo Kyiv je 7.13, v porovnaní s 6.87 u Lazio. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Dynamo Kyiv je O. Pikhalionok (7.41), u Lazio je to N. Rovella (7.13).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Dynamo Kyiv prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 7 asistenciami, na čele s A. Yarmolenko (5G). U Lazio je to 25 gólov a 12 asistencií s lídrom B. Dia (16G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Dynamo Kyiv nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.96, zatiaľ čo Lazio má 4 obrancov s priemerom 6.84. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Dynamo Kyiv nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.27, oproti 5 u Lazio s hodnotením 6.82. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Dynamo Kyiv nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.21, v porovnaní s 1 u Lazio s priemerom 6.96. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Dynamo Kyiv a 74% u Lazio. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Dynamo Kyiv nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 37 u Lazio. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Dynamo Kyiv je 27.1 (najmladší: T. Mykhavko (20), najstarší: A. Yarmolenko (36)), zatiaľ čo Lazio má priemer 30.1 (najmladší: N. Rovella (24), najstarší: Pedro (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Dynamo Kyiv majú priemerne 15 ligových štartov, oproti 28 u Lazio. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Dynamo Kyiv4-3-34-2-3-1Lazio
GKDEFMIDFWD
1Bushchan24Tymchyk28Ceballos32Mykhavko44Dubinch.76Pikhali.6Brazhko10Shapare.7Yarmole.11Vanat22Kabaiev94Provedel77Marušić4Patric13Romagno.3Pellegr.6Rovella5Vecino20Tchaouna7Dele-Ba.9Pedro19Dia

Náhradníci

Tréner: O. Shovkovskyi

Náhradníci

Tréner: M. Baroni

Dynamo KyivSila pozíciíLazio
7.13
Ø Hodnotenie
6.87
Brankár (1 v 1)7.09
0G 0A0G 0A
6.96Obranca (4 v 4)6.84
2G 0A3G 2A
7.27Záložník (3 v 5)6.82
3G 6A6G 4A
7.21Útočník (3 v 1)6.96
5G 1A16G 6A
Dynamo Kyiv4-3-3
1BrankárH. Bushchan
24ObrancaO. Tymchyk6.9
28ObrancaB. Ceballos
32ObrancaT. Mykhavko7.22G
44ObrancaV. Dubinchak6.8
76ZáložníkO. Pikhalionok7.41G3A
6ZáložníkV. Brazhko7.21G
10ZáložníkM. Shaparenko7.21G3A
7ÚtočníkA. Yarmolenko7.25G
11ÚtočníkV. Vanat1A
22ÚtočníkV. Kabaiev
Lazio4-2-3-1
94BrankárI. Provedel7.1
77ObrancaA. Marušić6.92A
4ObrancaPatric6.8
13ObrancaA. Romagnoli7.02G
3ObrancaL. Pellegrini6.71G
6ZáložníkN. Rovella7.11A
5ZáložníkM. Vecino6.82G
20ZáložníkL. Tchaouna
7ZáložníkF. Dele-Bashiru6.5
9ZáložníkPedro6.94G3A
19ÚtočníkB. Dia7.016G6A

Prehľad zápasu

Lazio zdolal Dynamo Kyiv 3:0. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: B. Dia 4′, F. Dele-Bashiru 33′, B. Dia 35′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 2 červených kariet. Dynamo Kyiv mal 56% držanie lopty, Lazio mal 44%. Dynamo Kyiv mal 10 striel (6 na bránu), Lazio mal 14 (7 na bránu). Očakávané góly: Dynamo Kyiv 0.49 — Lazio 2.24. Dynamo Kyiv urobil 5 striedaní, Lazio urobil 5. VAR zasiahol: Card upgrade (Maksym Bragaru 71′).

Rivalita od 2018

Dynamo Kyiv vs Lazio vzájomné výsledky

2 stretnutí
Dynamo Kyiv
0
výhier
Remízy
1
Lazio
1
výhier
Góly spolu
6 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 22 v 2018Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Dynamo Kyiv

WDLWWW

Lazio

LWDDWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026