Menu

Nice vs Real Sociedad

Allianz Riviera, Nice25. septembra 2024 o 21:00
Domáci

Nice

11
Rozhodca: M. Krogh

Udalosti zápasu

Nice
Real Sociedad
Výkop
18′
Barrenetxea

asistencia: Brais Méndez

Evann Guessand26′
Pablo Rosario26′
P. Rosario
45′
Polčas
Penalty confirmed52′
VAR
Evann Guessand

Missed Penalty

54′
60′
OdriozolaJ. Aramburu
60′
BarrenetxeaS. Becker
60′
Aihen MuñozJavi López
B. BouananiS. Diop
68′
T. LouchetT. Ndombélé
68′
69′
Brais MéndezL. Sučić
Y. MoukokoV. Orakpo
74′
80′
Mikel OyarzabalO. Óskarsson
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal2
4Shots off Goal4
10Total Shots8
1Blocked Shots2
5Shots insidebox3
5Shots outsidebox5
7Fouls14
5Corner Kicks4
3Offsides0
55%Ball Possession45%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
447Total passes369
371Passes accurate281
83%Passes %76%
1.28expected_goals0.74
1goals_prevented1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Nice je 6.50, v porovnaní s 6.79 u Real Sociedad. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Nice je T. Louchet (7.01), u Real Sociedad je to Mikel Oyarzabal (7.09).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Nice prispeli v tejto sezóne 0 gólmi a 0 asistenciami, na čele s —. U Real Sociedad je to 24 gólov a 12 asistencií s lídrom Mikel Oyarzabal (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Nice nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.31, zatiaľ čo Real Sociedad má 5 obrancov s priemerom 6.72. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Nice nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.60, oproti 3 u Real Sociedad s hodnotením 6.71. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Nice nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.45, v porovnaní s 2 u Real Sociedad s priemerom 6.96. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Nice a 82% u Real Sociedad. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Nice nazbierali v tejto sezóne 4 žltých kariet, v porovnaní s 28 u Real Sociedad. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Nice je 27.9 (najmladší: B. Bouanani (21), najstarší: Dante (42)), zatiaľ čo Real Sociedad má priemer 26.1 (najmladší: Jon Martín (19), najstarší: Álex Remiro (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Nice majú priemerne 3 ligových štartov, oproti 22 u Real Sociedad. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Nice3-4-35-3-2Real Sociedad
GKDEFMIDFWD
1Bułka55Ndayish.64Bombito4Dante92Clauss8Rosario20Louchet26Bard19Bouanani15Moukoko29Guessand1Remiro2Odriozo.5Zubeldia31Martín20Pacheco3Muñoz23Méndez4Zubimen.28Marín7Barrene.10Oyarzab.

Náhradníci

Tréner: F. Haise

Náhradníci

Tréner: Imanol Alguacil

NiceSila pozíciíReal Sociedad
6.50
Ø Hodnotenie
6.79
Brankár (1 v 1)6.92
0G 0A0G 0A
6.31Obranca (3 v 5)6.72
0G 0A1G 1A
6.60Záložník (4 v 3)6.71
0G 0A6G 3A
6.45Útočník (3 v 2)6.96
0G 0A17G 8A
Nice3-4-3
1BrankárM. Bułka
55ObrancaY. Ndayishimiye6.1
64ObrancaM. Bombito
4ObrancaDante6.5
92ZáložníkJ. Clauss6.2
8ZáložníkP. Rosario6.9
20ZáložníkT. Louchet7.0
26ZáložníkM. Bard6.3
19ÚtočníkB. Bouanani6.5
15ÚtočníkY. Moukoko
29ÚtočníkE. Guessand
Real Sociedad5-3-2
1BrankárÁlex Remiro6.9
2ObrancaOdriozola6.9
5ObrancaZubeldia6.61A
31ObrancaJon Martín6.81G
20ObrancaJon Pacheco
3ObrancaAihen Muñoz6.5
23ZáložníkBrais Méndez6.96G2A
4ZáložníkMartín Zubimendi
28ZáložníkPablo Marín6.51A
7ÚtočníkBarrenetxea6.83G5A
10ÚtočníkMikel Oyarzabal7.114G3A

Prehľad zápasu

Nice a Real Sociedad remizovali 1:1. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: Barrenetxea 18′, P. Rosario 45′, Evann Guessand 54′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Nice mal 55% držanie lopty, Real Sociedad mal 45%. Nice mal 10 striel (5 na bránu), Real Sociedad mal 8 (2 na bránu). Očakávané góly: Nice 1.28 — Real Sociedad 0.74. Nice urobil 3 striedaní, Real Sociedad urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Dante 52′).

Aktuálna forma

Nice

DDWDDL

Real Sociedad

LDLDDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026