Menu

Fenerbahce vs Union St Gilloise

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi, İstanbul26. septembra 2024 o 18:45
Rozhodca: B. Bastien
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Fenerbahçe
Union St. Gilloise
Výkop
Ç. Söyüncü

asistencia: Rodrigo Becão

26′
Polčas
Mert Müldür55′
61′
K. RodríguezA. Khalaili
İ. KahveciD. Tadić
65′
M. MüldürB. Osayi-Samuel
65′
70′
M. RasmussenS. Boufal
73′Kevin Mac Allister
C. ÜnderM. Yandaş
77′
Y. En-NesyriE. Džeko
77′
80′Sofiane Boufal
C. Burgess

Own Goal

82′
FredC. Tosun
86′
86′
C. BurgessR. Sykes
86′
N. SadikiK. Van de Perre
Bright Osayi-Samuel87′
Bright Osayi-Samuel90′
Bright Osayi-Samuel90′
90+2′
Franjo Ivanović

Missed Penalty

90+6′Charles Vanhoutte
90+3′
R. Sykes
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal7
5Shots off Goal4
10Total Shots15
1Blocked Shots4
8Shots insidebox12
2Shots outsidebox3
13Fouls20
7Corner Kicks6
1Offsides1
60%Ball Possession40%
4Yellow Cards2
1Red Cards1
5Goalkeeper Saves2
451Total passes296
359Passes accurate207
80%Passes %70%
1.57expected_goals2.27
-1goals_prevented-1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Fenerbahçe je 6.82, v porovnaní s 7.16 u Union St. Gilloise. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Fenerbahçe je D. Livaković (7.70), u Union St. Gilloise je to C. Vanhoutte (7.65).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Fenerbahçe prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 1 asistenciami, na čele s S. Amrabat (1G). U Union St. Gilloise je to 7 gólov a 5 asistencií s lídrom F. Ivanović (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Fenerbahçe nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.73, zatiaľ čo Union St. Gilloise má 3 obrancov s priemerom 7.15. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Fenerbahçe nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.96, oproti 5 u Union St. Gilloise s hodnotením 7.31. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Fenerbahçe nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.52, v porovnaní s 2 u Union St. Gilloise s priemerom 6.88. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 86% u Fenerbahçe a 43% u Union St. Gilloise. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Fenerbahçe nazbierali v tejto sezóne 14 žltých kariet, v porovnaní s 23 u Union St. Gilloise. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Fenerbahçe je 28.5 (najmladší: J. Oosterwolde (24), najstarší: Fred (32)), zatiaľ čo Union St. Gilloise má priemer 27.3 (najmladší: N. Sadiki (21), najstarší: A. Moris (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Fenerbahçe majú priemerne 4 ligových štartov, oproti 9 u Union St. Gilloise. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Fenerbahçe4-3-33-5-2Union St. Gilloise
GKDEFMIDFWD
40Livakov.16Müldür50Becão4Söyüncü24Oosterw.13Fred34Amrabat53Szymańs.17Kahveci19En-Nesy.20Ünder49Moris5Allister16Burgess28Machida21Castro-.4Rasmuss.24Vanhout.27Sadiki22Niang9Ivanović13Rodrígu.

Náhradníci

Tréner: José Mourinho

Náhradníci

Tréner: S. Pocognoli

FenerbahçeSila pozíciíUnion St. Gilloise
6.82
Ø Hodnotenie
7.16
7.70Brankár (1 v 1)7.03
0G 0A0G 0A
6.73Obranca (4 v 3)7.15
0G 1A3G 0A
6.96Záložník (3 v 5)7.31
2G 0A0G 4A
6.52Útočník (3 v 2)6.88
0G 0A4G 1A
Fenerbahçe4-3-3
40BrankárD. Livaković7.7
16ObrancaM. Müldür6.9
50ObrancaRodrigo Becão6.6
4ObrancaÇ. Söyüncü6.7
24ObrancaJ. Oosterwolde6.81A
13ZáložníkFred6.9
34ZáložníkS. Amrabat7.21G
53ZáložníkS. Szymański6.81G
17Útočníkİ. Kahveci6.8
19ÚtočníkY. En-Nesyri6.5
20ÚtočníkC. Ünder6.3
Union St. Gilloise3-5-2
49BrankárA. Moris7.0
5ObrancaK. Mac Allister7.43G
16ObrancaC. Burgess6.9
28ObrancaK. Machida7.2
21ZáložníkA. Castro-Montes7.4
4ZáložníkM. Rasmussen7.1
24ZáložníkC. Vanhoutte7.72A
27ZáložníkN. Sadiki7.1
22ZáložníkO. Niang7.32A
9ÚtočníkF. Ivanović7.14G
13ÚtočníkK. Rodríguez6.71A

Prehľad zápasu

Fenerbahçe zdolal Union St. Gilloise 2:1. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: Ç. Söyüncü 26′, C. Burgess 82′ (o.g.), Franjo Ivanović 90′, R. Sykes 90′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 2 červených kariet. Fenerbahçe mal 60% držanie lopty, Union St. Gilloise mal 40%. Fenerbahçe mal 10 striel (4 na bránu), Union St. Gilloise mal 15 (7 na bránu). Očakávané góly: Fenerbahçe 1.57 — Union St. Gilloise 2.27. Fenerbahçe urobil 5 striedaní, Union St. Gilloise urobil 4.

Rivalita od 2024

Fenerbahçe vs Union St. Gilloise vzájomné výsledky

2 stretnutí
Fenerbahçe
1
výhier
Remízy
0
Union St. Gilloise
1
výhier
Góly spolu
4 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Aktuálna forma

Fenerbahçe

WWLLDW

Union St. Gilloise

LWWWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026