Menu

Maccabi Tel Aviv vs Fc Midtjylland

Stadion Partizana, Beograd3. októbra 2024 o 18:45

Udalosti zápasu

Maccabi Tel Aviv
FC Midtjylland
Výkop
39′
Franculino Djú

asistencia: A. Şimşir

Polčas
VAR
58′Penalty cancelled
59′
A. ŞimşirK. Askildsen
60′
J. KuchtaE. Chilufya
Idan Nachmias65′
68′
K. MbabuV. Bak Jensen
S. LemkinA. Cohen
71′
E. MadmonE. Zahavi
72′
H. LayousH. Addo
72′
Issouf Sissokho75′
O. DavidaWeslley Patati
83′
83′
Franculino DjúP. Bravo
83′
E. MartínezV. Byskov
89′
E. Chilufya

asistencia: K. Askildsen

Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal7
11Shots off Goal3
21Total Shots10
6Blocked Shots0
14Shots insidebox7
7Shots outsidebox3
12Fouls8
8Corner Kicks2
1Offsides0
61%Ball Possession39%
2Yellow Cards0
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves4
558Total passes368
470Passes accurate280
84%Passes %76%
2.43expected_goals1.54
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Maccabi Tel Aviv je 6.72, v porovnaní s 7.07 u FC Midtjylland. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Maccabi Tel Aviv je H. Layous (7.30), u FC Midtjylland je to E. Ólafsson (7.73).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Maccabi Tel Aviv prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 0 asistenciami, na čele s H. Layous (1G). U FC Midtjylland je to 7 gólov a 7 asistencií s lídrom Franculino Djú (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Maccabi Tel Aviv nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.47, zatiaľ čo FC Midtjylland má 4 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Maccabi Tel Aviv nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.71, oproti 4 u FC Midtjylland s hodnotením 6.86. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Maccabi Tel Aviv nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.67, v porovnaní s 2 u FC Midtjylland s priemerom 7.22. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Maccabi Tel Aviv a 73% u FC Midtjylland. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Maccabi Tel Aviv nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 10 u FC Midtjylland. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Maccabi Tel Aviv je 26.1 (najmladší: E. Madmon (21), najstarší: R. Mishpati (33)), zatiaľ čo FC Midtjylland má priemer 23.5 (najmladší: O. Diao (21), najstarší: K. Mbabu (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Maccabi Tel Aviv majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 11 u FC Midtjylland. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Maccabi Tel Aviv4-3-34-4-2FC Midtjylland
GKDEFMIDFWD
90Mishpati4Lemkin18Stojić13Shlomo5Nachmias42Peretz28Sissokho14Overeem77Davida19Madmon33Layous16Ólafsson43Mbabu4Diao22Bech6Anderss.11Osorio5Martínez21Castillo58Şimşir7Djú25Kuchta

Náhradníci

Tréner: Ž. Lazetić

Náhradníci

Tréner: T. Thomasberg

Maccabi Tel AvivSila pozíciíFC Midtjylland
6.72
Ø Hodnotenie
7.07
7.16Brankár (1 v 1)7.73
0G 0A0G 0A
6.47Obranca (4 v 4)7.00
0G 0A3G 2A
6.71Záložník (3 v 4)6.86
0G 0A1G 5A
6.67Útočník (3 v 2)7.22
1G 0A3G 0A
Maccabi Tel Aviv4-3-3
90BrankárR. Mishpati7.2
4ObrancaS. Lemkin
18ObrancaN. Stojić
13ObrancaR. Shlomo6.5
5ObrancaI. Nachmias
42ZáložníkD. Peretz6.4
28ZáložníkI. Sissokho7.0
14ZáložníkJ. van Overeem
77ÚtočníkO. Davida6.4
19ÚtočníkE. Madmon6.4
33ÚtočníkH. Layous7.31G
FC Midtjylland4-4-2
16BrankárE. Ólafsson7.7
43ObrancaK. Mbabu6.8
4ObrancaO. Diao7.02G1A
22ObrancaM. Bech7.21G1A
6ObrancaJ. Andersson
11ZáložníkD. Osorio6.82A
5ZáložníkE. Martínez
21ZáložníkD. Castillo6.6
58ZáložníkA. Şimşir7.21G3A
7ÚtočníkFranculino Djú7.23G
25ÚtočníkJ. Kuchta

Prehľad zápasu

FC Midtjylland zdolal Maccabi Tel Aviv 2:0. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: Franculino Djú 39′, E. Chilufya 89′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Maccabi Tel Aviv mal 61% držanie lopty, FC Midtjylland mal 39%. Maccabi Tel Aviv mal 21 striel (4 na bránu), FC Midtjylland mal 10 (7 na bránu). Očakávané góly: Maccabi Tel Aviv 2.43 — FC Midtjylland 1.54. Maccabi Tel Aviv urobil 4 striedaní, FC Midtjylland urobil 5. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Aral Şimşir 58′).

Rivalita od 2025

Maccabi Tel Aviv vs FC Midtjylland vzájomné výsledky

1 stretnutí
Maccabi Tel Aviv
0
výhier
Remízy
0
FC Midtjylland
1
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 03 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Maccabi Tel Aviv

WLWWWW

FC Midtjylland

DDWWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026