Menu

1899 Hoffenheim vs Dynamo Kyiv

PreZero Arena, Sinsheim3. októbra 2024 o 18:45
20
Rozhodca: A. Stavrev

Udalosti zápasu

1899 Hoffenheim
Dynamo Kyiv
Výkop
A. Hložek

asistencia: V. Gendrey

22′
Florian Grillitsch40′
Polčas
F. GrillitschU. Tohumcu
56′
V. GendreyP. Kadeřábek
56′
A. Hložek

asistencia: A. Kramarić

59′
69′
M. MykhailenkoO. Pikhalionok
70′
V. VanatE. Guerrero
A. KramarićM. Bülter
74′
K. AkpogumaT. Drexler
74′
84′
V. KabaievV. Rubchynskyi
84′
V. BrazhkoO. Andriievskyi
M. MoerstedtJ. Bruun Larsen
87′
90+3′
M. ShaparenkoV. Shepeliev
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal1
7Shots off Goal5
19Total Shots8
6Blocked Shots2
10Shots insidebox2
9Shots outsidebox6
14Fouls8
4Corner Kicks7
1Offsides0
48%Ball Possession52%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
493Total passes527
421Passes accurate449
85%Passes %85%
1.48expected_goals0.23
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy 1899 Hoffenheim je 6.56, v porovnaní s 7.05 u Dynamo Kyiv. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč 1899 Hoffenheim je A. Kramarić (7.10), u Dynamo Kyiv je to V. Vanat (7.30).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky 1899 Hoffenheim prispeli v tejto sezóne 20 gólmi a 8 asistenciami, na čele s A. Kramarić (14G). U Dynamo Kyiv je to 5 gólov a 4 asistencií s lídrom N. Voloshyn (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

1899 Hoffenheim nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 5.40, zatiaľ čo Dynamo Kyiv má 4 obrancov s priemerom 7.03. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

1899 Hoffenheim nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 3 u Dynamo Kyiv s hodnotením 7.04. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

1899 Hoffenheim nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.68, v porovnaní s 3 u Dynamo Kyiv s priemerom 7.08. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u 1899 Hoffenheim a 83% u Dynamo Kyiv. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu 1899 Hoffenheim nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 15 u Dynamo Kyiv. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky 1899 Hoffenheim je 27.0 (najmladší: M. Moerstedt (19), najstarší: O. Baumann (35)), zatiaľ čo Dynamo Kyiv má priemer 25.5 (najmladší: T. Mykhavko (20), najstarší: O. Karavaiev (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu 1899 Hoffenheim majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 14 u Dynamo Kyiv. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

1899 Hoffenheim3-4-1-24-3-3Dynamo Kyiv
GKDEFMIDFWD
1Baumann25Akpoguma16Stach34Nsoki15Gendrey7Bischof11Grillit.22Prass27Kramarić23Hložek33Moerste.1Bushchan20Karavai.4Popov32Mykhavko44Dubinch.91Mykhail.6Brazhko10Shapare.9Voloshyn11Vanat22Kabaiev

Náhradníci

Tréner: P. Matarazzo

Náhradníci

Tréner: O. Shovkovskyi

1899 HoffenheimSila pozíciíDynamo Kyiv
6.56
Ø Hodnotenie
7.05
6.82Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
5.40Obranca (3 v 4)7.03
0G 0A1G 0A
6.83Záložník (4 v 3)7.04
4G 3A2G 1A
6.68Útočník (3 v 3)7.08
16G 5A2G 3A
1899 Hoffenheim3-4-1-2
1BrankárO. Baumann6.8
25ObrancaK. Akpoguma5.4
16ObrancaA. Stach
34ObrancaS. Nsoki
15ZáložníkV. Gendrey6.81G1A
7ZáložníkT. Bischof
11ZáložníkF. Grillitsch
22ZáložníkA. Prass6.93G2A
27ÚtočníkA. Kramarić7.114G5A
23ÚtočníkA. Hložek6.4
33ÚtočníkM. Moerstedt6.52G
Dynamo Kyiv4-3-3
1BrankárH. Bushchan
20ObrancaO. Karavaiev
4ObrancaD. Popov7.0
32ObrancaT. Mykhavko7.21G
44ObrancaV. Dubinchak6.9
91ZáložníkM. Mykhailenko6.8
6ZáložníkV. Brazhko7.21G
10ZáložníkM. Shaparenko7.11G1A
9ÚtočníkN. Voloshyn7.12G2A
11ÚtočníkV. Vanat7.31A
22ÚtočníkV. Kabaiev6.8

Prehľad zápasu

1899 Hoffenheim zdolal Dynamo Kyiv 2:0. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: A. Hložek 22′, A. Hložek 59′. Bolo udelených 1 žltých kariet. 1899 Hoffenheim mal 48% držanie lopty, Dynamo Kyiv mal 52%. 1899 Hoffenheim mal 19 striel (6 na bránu), Dynamo Kyiv mal 8 (1 na bránu). Očakávané góly: 1899 Hoffenheim 1.48 — Dynamo Kyiv 0.23. 1899 Hoffenheim urobil 5 striedaní, Dynamo Kyiv urobil 5.

Aktuálna forma

1899 Hoffenheim

DWWDLL

Dynamo Kyiv

LWWWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026