Menu

Paok vs Fcsb

Stadio Toumbas, Thessaloníki3. októbra 2024 o 21:00
Domáci

PAOK

01
Hostia

FCSB

Rozhodca: S. Stegemann

Udalosti zápasu

PAOK
FCSB
Výkop
Mady Camara4′
16′Florin Tănase
43′Mihai Popescu
45+4′Darius Olaru
45+6′
M. LixandruM. Edjouma
45+8′
D. Bîrligea

asistencia: D. Olaru

Polčas
46′
A. BăluțăD. Miculescu
55′Darius Olaru
55′Darius Olaru
65′
F. TănaseO. Popescu
F. ChalovT. Tissoudali
70′
M. CamaraT. Bakayoko
70′
Joan SastreA. Živković
70′
71′Daniel Bîrligea
M. OzdoevS. Schwab
73′
78′
D. BîrligeaB. Alhassan
K. DespodovS. Shoretire
83′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
15Shots off Goal3
28Total Shots6
7Blocked Shots1
20Shots insidebox3
8Shots outsidebox3
14Fouls13
13Corner Kicks1
2Offsides3
65%Ball Possession35%
2Yellow Cards6
0Red Cards1
1Goalkeeper Saves6
580Total passes332
485Passes accurate255
84%Passes %77%
2.02expected_goals0.72
1goals_prevented1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy PAOK je 6.67, v porovnaní s 6.66 u FCSB. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč PAOK je G. Konstantelias (7.27), u FCSB je to D. Olaru (6.91).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky PAOK prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 7 asistenciami, na čele s G. Konstantelias (2G). U FCSB je to 4 gólov a 3 asistencií s lídrom D. Bîrligea (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

PAOK nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.64, zatiaľ čo FCSB má 4 obrancov s priemerom 6.57. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

PAOK nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.77, oproti 5 u FCSB s hodnotením 6.70. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

PAOK nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.28, v porovnaní s 1 u FCSB s priemerom 6.67. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u PAOK a 77% u FCSB. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu PAOK nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 14 u FCSB. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky PAOK je 29.1 (najmladší: G. Konstantelias (22), najstarší: Taison (37)), zatiaľ čo FCSB má priemer 28.8 (najmladší: M. Lixandru (24), najstarší: V. Crețu (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu PAOK majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 6 u FCSB. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

PAOK4-2-3-14-2-3-1FCSB
GKDEFMIDFWD
42Kotarski23Sastre16Kędziora5Michail.21Baba2Camara27Ozdoev77Despodov7Konstan.11Taison9Chalov32Târnova.2Crețu17Popescu5Dawa33Radunov.16Lixandru8Șut25Băluță27Olaru7Tănase9Bîrligea

Náhradníci

Tréner: R. Lucescu

Náhradníci

Tréner: I. Charalampous

PAOKSila pozíciíFCSB
6.67
Ø Hodnotenie
6.66
Brankár (1 v 1)6.89
0G 0A0G 0A
6.64Obranca (4 v 4)6.57
1G 2A0G 3A
6.77Záložník (5 v 5)6.70
3G 4A2G 0A
6.28Útočník (1 v 1)6.67
0G 1A2G 0A
PAOK4-2-3-1
42BrankárD. Kotarski
23ObrancaJoan Sastre6.0
16ObrancaT. Kędziora6.9
5ObrancaG. Michailidis6.91A
21ObrancaA. Baba6.71G1A
2ZáložníkM. Camara6.5
27ZáložníkM. Ozdoev6.51A
77ZáložníkK. Despodov6.81G2A
7ZáložníkG. Konstantelias7.32G
11ZáložníkTaison6.81A
9ÚtočníkF. Chalov6.31A
FCSB4-2-3-1
32BrankárȘ. Târnovanu6.9
2ObrancaV. Crețu6.81A
17ObrancaM. Popescu6.5
5ObrancaJ. Dawa6.2
33ObrancaR. Radunović6.72A
16ZáložníkM. Lixandru6.6
8ZáložníkA. Șut6.7
25ZáložníkA. Băluță
27ZáložníkD. Olaru6.91G
7ZáložníkF. Tănase6.61G
9ÚtočníkD. Bîrligea6.72G

Prehľad zápasu

FCSB zdolal PAOK 1:0. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: D. Bîrligea 45′. Bolo udelených 8 žltých kariet, 1 červených kariet. PAOK mal 65% držanie lopty, FCSB mal 35%. PAOK mal 28 striel (6 na bránu), FCSB mal 6 (2 na bránu). Očakávané góly: PAOK 2.02 — FCSB 0.72. PAOK urobil 5 striedaní, FCSB urobil 4.

Rivalita od 2023

PAOK vs FCSB vzájomné výsledky

3 stretnutí
PAOK
0
výhier
Remízy
1
FCSB
2
výhier
Góly spolu
7 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
2/3 · 67%
Nad 2,5
1/3 · 33%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 12 v 2025Všetkých 3 stretnutí

Aktuálna forma

PAOK

DDWLLD

FCSB

DLWWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026