Menu

Malmo Ff vs Olympiakos Piraeus

Eleda Stadion, Malmö24. októbra 2024 o 21:00
Domáci

Malmo FF

01
Rozhodca: S. Sozza

Udalosti zápasu

Malmo FF
Olympiakos Piraeus
Výkop
11′
F. OrtegaL. Pirola
30′
A. El Kaabi

asistencia: Gelson Martins

Polčas
Zakaria Loukili46′
Z. LoukiliA. Christiansen
60′
69′Ayoub El Kaabi
L. Berg JohnsenO. Rosengren
70′
T. AliO. Berg
70′
78′
L. PirolaDani García
79′
C. MouzakitisC. Kostoulas
E. BotheimS. Rieks
81′
Sergio Peña83′
83′
Ayoub El Kaabi

Missed Penalty

85′
Gelson MartinsG. Masouras
86′
A. El KaabiM. Stamenić
90′Konstantinos Tzolakis
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal5
8Shots off Goal6
16Total Shots15
6Blocked Shots4
14Shots insidebox9
2Shots outsidebox6
9Fouls15
4Corner Kicks3
1Offsides2
61%Ball Possession39%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
581Total passes378
454Passes accurate264
78%Passes %70%
1.42expected_goals1.74
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Malmo FF je 6.58, v porovnaní s 6.95 u Olympiakos Piraeus. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Malmo FF je T. Ali (7.13), u Olympiakos Piraeus je to P. Retsos (7.20).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Malmo FF prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 1 asistenciami, na čele s L. Berg Johnsen (1G). U Olympiakos Piraeus je to 30 gólov a 17 asistencií s lídrom A. El Kaabi (18G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Malmo FF nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.51, zatiaľ čo Olympiakos Piraeus má 4 obrancov s priemerom 7.02. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Malmo FF nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.63, oproti 5 u Olympiakos Piraeus s hodnotením 6.92. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Malmo FF nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.63, v porovnaní s 1 u Olympiakos Piraeus s priemerom 6.82. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Malmo FF a 79% u Olympiakos Piraeus. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Malmo FF nazbierali v tejto sezóne 9 žltých kariet, v porovnaní s 21 u Olympiakos Piraeus. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Malmo FF je 28.0 (najmladší: Z. Loukili (19), najstarší: J. Dahlin (39)), zatiaľ čo Olympiakos Piraeus má priemer 26.9 (najmladší: C. Mouzakitis (19), najstarší: Rodinei (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Malmo FF majú priemerne 6 ligových štartov, oproti 23 u Olympiakos Piraeus. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Malmo FF4-2-3-14-2-3-1Olympiakos Piraeus
GKDEFMIDFWD
27Dahlin17Larsen18Jansson19Rösler25Busanel.8Peña23Johnsen22Ali34Loukili38Bolin20Botheim88Tzolakis20Costinha45Retsos16Carmo3Ortega32Hezze96Mouzaki.23Rodinei22Chiquin.10Martins9Kaabi

Náhradníci

Tréner: H. Rydström

Náhradníci

Tréner: José Luis Mendilibar

Malmo FFSila pozíciíOlympiakos Piraeus
6.58
Ø Hodnotenie
6.95
Brankár (1 v 1)7.05
0G 0A0G 0A
6.51Obranca (4 v 4)7.02
0G 0A3G 3A
6.63Záložník (5 v 5)6.92
2G 1A9G 12A
6.63Útočník (1 v 1)6.82
0G 0A18G 2A
Malmo FF4-2-3-1
27BrankárJ. Dahlin
17ObrancaJ. Stryger Larsen6.3
18ObrancaP. Jansson6.8
19ObrancaC. Rösler6.5
25ObrancaGabriel Busanello6.3
8ZáložníkS. Peña
23ZáložníkL. Berg Johnsen6.41G
22ZáložníkT. Ali7.11G1A
34ZáložníkZ. Loukili6.4
38ZáložníkH. Bolin6.6
20ÚtočníkE. Botheim6.6
Olympiakos Piraeus4-2-3-1
88BrankárK. Tzolakis7.0
20ObrancaCostinha6.9
45ObrancaP. Retsos7.22G
16ObrancaDavid Carmo
3ObrancaF. Ortega7.01G3A
32ZáložníkS. Hezze6.9
96ZáložníkC. Mouzakitis6.81G2A
23ZáložníkRodinei7.21G3A
22ZáložníkChiquinho6.74G6A
10ZáložníkGelson Martins6.93G1A
9ÚtočníkA. El Kaabi6.818G2A

Prehľad zápasu

Olympiakos Piraeus zdolal Malmo FF 1:0. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: A. El Kaabi 30′, Ayoub El Kaabi 83′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Malmo FF mal 61% držanie lopty, Olympiakos Piraeus mal 39%. Malmo FF mal 16 striel (2 na bránu), Olympiakos Piraeus mal 15 (5 na bránu). Očakávané góly: Malmo FF 1.42 — Olympiakos Piraeus 1.74. Malmo FF urobil 4 striedaní, Olympiakos Piraeus urobil 5.

Rivalita od 2014

Malmo FF vs Olympiakos Piraeus vzájomné výsledky

2 stretnutí
Malmo FF
1
výhier
Remízy
0
Olympiakos Piraeus
1
výhier
Góly spolu
8 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Aktuálna forma

Malmo FF

LWWWLL

Olympiakos Piraeus

LWLDWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026