Menu

Anderlecht vs Ludogorets

Lotto Park, Brussel24. októbra 2024 o 21:00
Domáci

Anderlecht

20
Rozhodca: F. Glova

Udalosti zápasu

Anderlecht
Ludogorets
Výkop
-5′Sergio Padt
Tristan Degreef28′
VAR
29′Card upgrade
41′Olivier Verdon
45+5′Rick
45+3′Ivajlo Chochev
Polčas
T. DegreefS. Edozie
46′
M. StroeykensY. Verschaeren
59′
M. AshimeruK. Dolberg
59′
64′Hendrik Bonmann
S. Edozie

asistencia: J. Šimić

67′
L. AugustinssonM. N'Diaye
75′
75′
Deroy DuarteErick Marcus
75′
K. DuahRwan Cruz
Thomas Foket80′
T. FoketK. Sardella
83′
87′
SonD. Gropper
87′
I. ChochevA. Camara
Killian Sardella89′
VAR
90+2′Goal cancelled
A. Dreyer

asistencia: K. Dolberg

90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal2
7Shots off Goal3
17Total Shots7
2Blocked Shots2
9Shots insidebox3
8Shots outsidebox4
17Fouls10
5Corner Kicks3
1Offsides1
70%Ball Possession30%
3Yellow Cards6
0Red Cards1
2Goalkeeper Saves5
663Total passes285
599Passes accurate218
90%Passes %76%
2.15expected_goals0.83
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Anderlecht je 6.69, v porovnaní s 6.87 u Ludogorets. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Anderlecht je C. Coosemans (7.03), u Ludogorets je to H. Bonmann (7.20).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Anderlecht prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 4 asistenciami, na čele s T. Degreef (4G). U Ludogorets je to 5 gólov a 4 asistencií s lídrom Son (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Anderlecht nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.68, zatiaľ čo Ludogorets má 4 obrancov s priemerom 6.84. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Anderlecht nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.61, oproti 3 u Ludogorets s hodnotením 6.73. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Anderlecht nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.61, v porovnaní s 3 u Ludogorets s priemerom 6.96. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u Anderlecht a 80% u Ludogorets. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Anderlecht nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 15 u Ludogorets. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Anderlecht je 25.9 (najmladší: J. Šimić (20), najstarší: C. Coosemans (33)), zatiaľ čo Ludogorets má priemer 28.9 (najmladší: Caio Vidal (25), najstarší: I. Chochev (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Anderlecht majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 9 u Ludogorets. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Anderlecht4-2-3-14-3-3Ludogorets
GKDEFMIDFWD
26Coosema.25Foket4Šimić32Dendonc.6Augusti.23Rits18Ashimeru36Dreyer29Stroeyk.83Degreef20Vázquez39Bonmann16Witry24Verdon4Almeida17Son18Chochev30Naressi23Duarte11Vidal9Duah7Rick

Náhradníci

Tréner: D. Hubert

Náhradníci

Tréner: I. Jovičević

AnderlechtSila pozíciíLudogorets
6.69
Ø Hodnotenie
6.87
7.03Brankár (1 v 1)7.20
0G 0A0G 0A
6.68Obranca (4 v 4)6.84
0G 3A3G 2A
6.61Záložník (5 v 3)6.73
5G 1A1G 1A
6.61Útočník (1 v 3)6.96
2G 0A1G 1A
Anderlecht4-2-3-1
26BrankárC. Coosemans7.0
25ObrancaT. Foket
4ObrancaJ. Šimić6.5
32ObrancaL. Dendoncker
6ObrancaL. Augustinsson6.93A
23ZáložníkM. Rits6.6
18ZáložníkM. Ashimeru
36ZáložníkA. Dreyer
29ZáložníkM. Stroeykens6.61G
83ZáložníkT. Degreef6.74G1A
20ÚtočníkL. Vázquez6.62G
Ludogorets4-3-3
39BrankárH. Bonmann7.2
16ObrancaA. Witry
24ObrancaO. Verdon6.71G1A
4ObrancaDinis Almeida7.01A
17ObrancaSon6.82G
18ZáložníkI. Chochev6.61G
30ZáložníkPedro Naressi6.91A
23ZáložníkDeroy Duarte6.8
11ÚtočníkCaio Vidal7.01A
9ÚtočníkK. Duah7.01G
7ÚtočníkRick

Prehľad zápasu

Anderlecht zdolal Ludogorets 2:0. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: S. Edozie 67′, A. Dreyer 90′. Bolo udelených 9 žltých kariet, 1 červených kariet. Anderlecht mal 70% držanie lopty, Ludogorets mal 30%. Anderlecht mal 17 striel (8 na bránu), Ludogorets mal 7 (2 na bránu). Očakávané góly: Anderlecht 2.15 — Ludogorets 0.83. Anderlecht urobil 5 striedaní, Ludogorets urobil 4. VAR zasiahol: Card upgrade (Caio Vidal 29′), Goal cancelled (Rwan Cruz 90′).

Rivalita od 2023

Anderlecht vs Ludogorets vzájomné výsledky

1 stretnutí
Anderlecht
0
výhier
Remízy
0
Ludogorets
1
výhier
Góly spolu
1 · 1.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 10 v 2023Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Anderlecht

DLLLWW

Ludogorets

LWLDLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026