Menu

Eintracht Frankfurt vs Slavia Praha

Deutsche Bank Park, Frankfurt am Main7. novembra 2024 o 18:45
Rozhodca: C. Kavanagh
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Eintracht Frankfurt
Slavia Praha
Výkop
Polčas
57′
O. ZmrzlýM. Jurásek
61′Matěj Jurásek
C. UzunI. Matanović
61′
Nnamdi Collins66′
67′
L. ProvodO. Lingr
67′
T. ChorýM. Chytil
A. KnauffJ. Dina Ebimbe
69′
Omar MarmoushH. Ekitiké
69′
A. TheateA. Amenda
80′
Mahmoud DahoudE. Skhiri
80′
Igor Matanović84′
84′
S. MichezI. Schranz
84′
I. OgbuŠ. Chaloupek
Junior Dina Ebimbe86′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal4
3Shots off Goal10
10Total Shots20
2Blocked Shots6
7Shots insidebox16
3Shots outsidebox4
13Fouls5
4Corner Kicks7
0Offsides1
47%Ball Possession53%
3Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves4
383Total passes408
280Passes accurate299
73%Passes %73%
0.90expected_goals1.13
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Eintracht Frankfurt je 6.77, v porovnaní s 7.04 u Slavia Praha. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Eintracht Frankfurt je C. Uzun (7.18), u Slavia Praha je to T. Holeš (7.42).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Eintracht Frankfurt prispeli v tejto sezóne 21 gólmi a 13 asistenciami, na čele s C. Uzun (8G). U Slavia Praha je to 33 gólov a 21 asistencií s lídrom T. Chorý (17G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Eintracht Frankfurt nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.82, zatiaľ čo Slavia Praha má 3 obrancov s priemerom 7.04. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Eintracht Frankfurt nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.63, oproti 4 u Slavia Praha s hodnotením 6.84. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Eintracht Frankfurt nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.18, v porovnaní s 3 u Slavia Praha s priemerom 7.35. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Eintracht Frankfurt a 77% u Slavia Praha. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Eintracht Frankfurt nazbierali v tejto sezóne 21 žltých kariet, v porovnaní s 21 u Slavia Praha. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Eintracht Frankfurt je 25.1 (najmladší: C. Uzun (20), najstarší: M. Götze (33)), zatiaľ čo Slavia Praha má priemer 27.6 (najmladší: C. Zafeiris (22), najstarší: J. Bořil (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Eintracht Frankfurt majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 18 u Slavia Praha. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Eintracht Frankfurt4-4-23-4-2-1Slavia Praha
GKDEFMIDFWD
1Trapp34Collins35Tuta4Koch3Theate27Götze18Dahoud16Larsson36Knauff20Uzun7Marmoush31Kinský3Holeš5Ogbu18Bořil33Zmrzlý19Dorley10Zafeiris12Diouf14Michez17Provod25Chorý

Náhradníci

Tréner: D. Toppmöller

Náhradníci

Tréner: J. Trpišovský

Eintracht FrankfurtSila pozíciíSlavia Praha
6.77
Ø Hodnotenie
7.04
6.82Obranca (4 v 3)7.04
5G 3A5G 4A
6.63Záložník (4 v 4)6.84
8G 6A4G 4A
7.18Útočník (2 v 3)7.35
8G 4A24G 13A
Eintracht Frankfurt4-4-2
1BrankárK. Trapp
34ObrancaN. Collins6.71G2A
35ObrancaTuta
4ObrancaR. Koch7.03G1A
3ObrancaA. Theate6.81G
27ZáložníkM. Götze6.5
18ZáložníkMahmoud Dahoud6.62G3A
16ZáložníkH. Larsson6.82G2A
36ZáložníkA. Knauff6.64G1A
20ÚtočníkC. Uzun7.28G4A
7ÚtočníkOmar Marmoush
Slavia Praha3-4-2-1
31BrankárA. Kinský
3ObrancaT. Holeš7.41G2A
5ObrancaI. Ogbu6.71G
18ObrancaJ. Bořil7.03G2A
33ZáložníkO. Zmrzlý6.91A
19ZáložníkO. Dorley6.71G1A
10ZáložníkC. Zafeiris6.93G2A
12ZáložníkE. Diouf
14ÚtočníkS. Michez
17ÚtočníkL. Provod7.47G9A
25ÚtočníkT. Chorý7.317G4A

Prehľad zápasu

Eintracht Frankfurt zdolal Slavia Praha 1:0. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: Omar Marmoush 53′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Eintracht Frankfurt mal 47% držanie lopty, Slavia Praha mal 53%. Eintracht Frankfurt mal 10 striel (5 na bránu), Slavia Praha mal 20 (4 na bránu). Očakávané góly: Eintracht Frankfurt 0.90 — Slavia Praha 1.13. Eintracht Frankfurt urobil 5 striedaní, Slavia Praha urobil 5.

Aktuálna forma

Eintracht Frankfurt

LLDLWD

Slavia Praha

LWWLDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026