Menu

Galatasaray vs Tottenham

RAMS Park, İstanbul7. novembra 2024 o 18:45
32
Hostia

Tottenham

Rozhodca: L. Visser

Udalosti zápasu

Galatasaray
Tottenham
Výkop
Y. Akgün
6′
Dries Mertens16′
18′
W. Lankshear

asistencia: B. Johnson

V. Osimhen

asistencia: D. Mertens

31′
32′Radu Drăguşin
V. Osimhen

asistencia: D. Mertens

39′
Polčas
46′
Son Heung-MinD. Kulusevski
46′
B. JohnsonR. Bentancur
48′Dejan Kulusevski
53′Will Lankshear
60′Yves Bissouma
60′Will Lankshear
60′Will Lankshear
66′
L. BergvallD. Solanke
66′
J. MaddisonP. Sarr
69′
D. Solanke

asistencia: Pedro Porro

D. MertensH. Ziyech
73′
Y. AkgünE. Jelert
80′
V. OsimhenK. Demirbay
80′
M. IcardiM. Batshuayi
85′
Gabriel SaraB. Kutlu
85′
Lucas Torreira90+6′
90+3′Rodrigo Bentancur
Riadny čas

Štatistiky zápasu

10Shots on Goal3
12Shots off Goal2
28Total Shots5
6Blocked Shots0
20Shots insidebox4
8Shots outsidebox1
14Fouls10
8Corner Kicks0
4Offsides3
54%Ball Possession46%
3Yellow Cards6
0Red Cards1
1Goalkeeper Saves5
446Total passes396
360Passes accurate315
81%Passes %80%
3.13expected_goals2.01
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Galatasaray je 7.07, v porovnaní s 6.71 u Tottenham. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Galatasaray je Gabriel Sara (7.23), u Tottenham je to W. Lankshear (6.93).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Galatasaray prispeli v tejto sezóne 54 gólmi a 35 asistenciami, na čele s V. Osimhen (15G). U Tottenham je to 10 gólov a 7 asistencií s lídrom W. Lankshear (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Galatasaray nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.04, zatiaľ čo Tottenham má 4 obrancov s priemerom 6.73. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Galatasaray nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.16, oproti 3 u Tottenham s hodnotením 6.64. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Galatasaray nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.96, v porovnaní s 3 u Tottenham s priemerom 6.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u Galatasaray a 81% u Tottenham. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Galatasaray nazbierali v tejto sezóne 35 žltých kariet, v porovnaní s 23 u Tottenham. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Galatasaray je 28.3 (najmladší: B. Yılmaz (25), najstarší: M. Icardi (32)), zatiaľ čo Tottenham má priemer 25.4 (najmladší: A. Gray (19), najstarší: Son Heung-Min (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Galatasaray majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 14 u Tottenham. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Galatasaray3-4-1-24-3-3Tottenham
GKDEFMIDFWD
1Muslera6Sánchez23Ayhan42Bardakcı53Yılmaz34Torreira20Sara11Akgün10Mertens45Osimhen9Icardi20Forster23Porro6Drăgușin33Davies14Gray15Bergvall8Bissouma10Maddison22Johnson42Lankshe.7Heung-M.

Náhradníci

Tréner: O. Buruk

Náhradníci

Tréner: A. Postecoglou

GalatasaraySila pozíciíTottenham
7.07
Ø Hodnotenie
6.71
7.04Obranca (3 v 4)6.73
2G 1A4G 4A
7.16Záložník (4 v 3)6.64
23G 28A1G 3A
6.96Útočník (3 v 3)6.78
29G 6A5G 0A
Galatasaray3-4-1-2
1BrankárF. Muslera
6ObrancaD. Sánchez7.11G
23ObrancaK. Ayhan6.91G
42ObrancaA. Bardakcı7.11A
53ZáložníkB. Yılmaz7.18G11A
34ZáložníkL. Torreira7.13G4A
20ZáložníkGabriel Sara7.25G4A
11ZáložníkY. Akgün7.27G9A
10ÚtočníkD. Mertens
45ÚtočníkV. Osimhen7.115G5A
9ÚtočníkM. Icardi6.914G1A
Tottenham4-3-3
20BrankárF. Forster
23ObrancaPedro Porro6.91G2A
6ObrancaR. Drăgușin6.5
33ObrancaB. Davies6.91G
14ObrancaA. Gray6.62G2A
15ZáložníkL. Bergvall6.61G3A
8ZáložníkY. Bissouma6.6
10ZáložníkJ. Maddison6.7
22ÚtočníkB. Johnson6.62G
42ÚtočníkW. Lankshear6.93G
7ÚtočníkSon Heung-Min

Prehľad zápasu

Galatasaray zdolal Tottenham 3:2. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: Y. Akgün 6′, W. Lankshear 18′, V. Osimhen 31′, V. Osimhen 39′, D. Solanke 69′. Bolo udelených 9 žltých kariet, 1 červených kariet. Galatasaray mal 54% držanie lopty, Tottenham mal 46%. Galatasaray mal 28 striel (10 na bránu), Tottenham mal 5 (3 na bránu). Očakávané góly: Galatasaray 3.13 — Tottenham 2.01. Galatasaray urobil 5 striedaní, Tottenham urobil 4.

Aktuálna forma

Galatasaray

WLWLWD

Tottenham

DWWDLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026