Menu

Nice vs Twente

Allianz Riviera, Nice7. novembra 2024 o 18:45
Domáci

Nice

22
Hostia

Twente

Rozhodca: B. Berke

Udalosti zápasu

Nice
Twente
Výkop
8′
D. Rots

asistencia: Y. Regeer

Issiaga Camara24′
Polčas
I. CamaraJ. Clauss
46′
Y. MoukokoM. Cho
46′
46′
S. LtaiefM. van Bergen
Dante49′
57′
M. KjøløM. Vlap
60′
S. Lammers

asistencia: A. Salah-Eddine

T. NdombéléE. Guessand
65′
DanteB. Bouanani
65′
G. LabordeJ. Boga
65′
J. Boga

asistencia: S. Diop

66′
Sofiane Diop70′
75′
S. LammersR. van Wolfswinkel
75′
G. BesselinkM. Sadílek
75′
D. RotsB. Kuipers
80′Bart van Rooij
Moise Bombito84′
M. Cho

asistencia: J. Clauss

88′
90′Bart van Rooij
90′Bart van Rooij
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal6
8Shots off Goal4
13Total Shots14
2Blocked Shots4
9Shots insidebox12
4Shots outsidebox2
10Fouls14
6Corner Kicks5
1Offsides1
50%Ball Possession50%
3Yellow Cards2
1Red Cards1
4Goalkeeper Saves1
455Total passes466
370Passes accurate381
81%Passes %82%
1.34expected_goals1.06
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Nice je 6.45, v porovnaní s 6.92 u Twente. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Nice je T. Louchet (7.01), u Twente je to B. van Rooij (7.35).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Nice prispeli v tejto sezóne 0 gólmi a 0 asistenciami, na čele s —. U Twente je to 17 gólov a 15 asistencií s lídrom D. Rots (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Nice nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.31, zatiaľ čo Twente má 4 obrancov s priemerom 7.35. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Nice nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.55, oproti 5 u Twente s hodnotením 6.77. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Nice nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.42, v porovnaní s 1 u Twente s priemerom 6.81. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Nice a 78% u Twente. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Nice nazbierali v tejto sezóne 2 žltých kariet, v porovnaní s 10 u Twente. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Nice je 27.9 (najmladší: T. Louchet (22), najstarší: Dante (42)), zatiaľ čo Twente má priemer 26.6 (najmladší: G. Besselink (21), najstarší: P. Tytoń (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Nice majú priemerne 4 ligových štartov, oproti 15 u Twente. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Nice3-4-34-2-3-1Twente
GKDEFMIDFWD
1Bułka64Bombito55Ndayish.4Dante20Louchet36Camara22Ndombélé26Bard15Moukoko24Laborde10Diop22Tytoń28Rooij3Lagerbi.17Hoorenb.34Salah-E.41Besseli.4Kjølø11Rots8Regeer30Ltaief10Lammers

Náhradníci

Tréner: F. Haise

Náhradníci

Tréner: J. Oosting

NiceSila pozíciíTwente
6.45
Ø Hodnotenie
6.92
Brankár (1 v 1)6.90
0G 0A0G 0A
6.31Obranca (3 v 4)7.35
0G 0A3G 4A
6.55Záložník (4 v 5)6.77
0G 0A8G 4A
6.42Útočník (3 v 1)6.81
0G 0A6G 7A
Nice3-4-3
1BrankárM. Bułka
64ObrancaM. Bombito
55ObrancaY. Ndayishimiye6.1
4ObrancaDante6.5
20ZáložníkT. Louchet7.0
36ZáložníkI. Camara
22ZáložníkT. Ndombélé6.4
26ZáložníkM. Bard6.3
15ÚtočníkY. Moukoko
24ÚtočníkG. Laborde
10ÚtočníkS. Diop6.4
Twente4-2-3-1
22BrankárP. Tytoń6.9
28ObrancaB. van Rooij7.33G4A
3ObrancaG. Lagerbielke
17ObrancaA. Van Hoorenbeeck
34ObrancaA. Salah-Eddine
41ZáložníkG. Besselink
4ZáložníkM. Kjølø6.6
11ZáložníkD. Rots7.08G4A
8ZáložníkY. Regeer
30ZáložníkS. Ltaief
10ÚtočníkS. Lammers6.86G7A

Prehľad zápasu

Nice a Twente remizovali 2:2. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: D. Rots 8′, S. Lammers 60′, J. Boga 66′, M. Cho 88′. Bolo udelených 5 žltých kariet, 2 červených kariet. Nice mal 50% držanie lopty, Twente mal 50%. Nice mal 13 striel (3 na bránu), Twente mal 14 (6 na bránu). Očakávané góly: Nice 1.34 — Twente 1.06. Nice urobil 5 striedaní, Twente urobil 5.

Aktuálna forma

Nice

DDWDDL

Twente

DDWWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026