Menu

Union St Gilloise vs As Roma

Stade Roi Baudouin, Brussel7. novembra 2024 o 18:45
11
Hostia

AS Roma

Rozhodca: J. Brisard

Udalosti zápasu

Union St. Gilloise
AS Roma
Výkop
4′Eldor Shomurodov
27′Zeki Çelik
Polčas
55′
E. ShomurodovA. Dovbyk
55′
E. Le FéeN. Pisilli
62′
G. Mancini

asistencia: L. Pellegrini

A. KhalailiK. Rodríguez
69′
M. FuseiniA. Ait El Hadj
69′
K. Mac Allister

asistencia: C. Vanhoutte

77′
F. IvanovićS. Boufal
79′
79′
T. BaldanziN. Zalewski
79′
S. El ShaarawyM. Soulé
Charles Vanhoutte89′
Ross Sykes90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal5
6Shots off Goal4
14Total Shots11
3Blocked Shots2
6Shots insidebox6
8Shots outsidebox5
22Fouls14
5Corner Kicks4
2Offsides2
42%Ball Possession58%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves4
358Total passes507
260Passes accurate395
73%Passes %78%
0.83expected_goals0.62
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Union St. Gilloise je 7.11, v porovnaní s 6.78 u AS Roma. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Union St. Gilloise je C. Vanhoutte (7.65), u AS Roma je to L. Pellegrini (7.22).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Union St. Gilloise prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 4 asistenciami, na čele s F. Ivanović (4G). U AS Roma je to 9 gólov a 5 asistencií s lídrom T. Baldanzi (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Union St. Gilloise nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.08, zatiaľ čo AS Roma má 3 obrancov s priemerom 6.63. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Union St. Gilloise nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.25, oproti 4 u AS Roma s hodnotením 6.73. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Union St. Gilloise nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.84, v porovnaní s 3 u AS Roma s priemerom 6.96. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 43% u Union St. Gilloise a 77% u AS Roma. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Union St. Gilloise nazbierali v tejto sezóne 29 žltých kariet, v porovnaní s 12 u AS Roma. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Union St. Gilloise je 26.3 (najmladší: A. Khalaili (21), najstarší: A. Moris (35)), zatiaľ čo AS Roma má priemer 27.8 (najmladší: T. Baldanzi (22), najstarší: S. El Shaarawy (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Union St. Gilloise majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 10 u AS Roma. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Union St. Gilloise3-5-23-4-2-1AS Roma
GKDEFMIDFWD
49Moris26Sykes16Burgess28Machida5Allister25Khalaili24Vanhout.27Sadiki22Niang9Ivanović77Fuseini99Svilar23Mancini4Cristan.3Angeliño19Çelik17Koné28Fée92Shaarawy35Baldanzi7Pellegr.14Shomuro.

Náhradníci

Tréner: S. Pocognoli

Náhradníci

Tréner: I. Jurić

Union St. GilloiseSila pozíciíAS Roma
7.11
Ø Hodnotenie
6.78
7.03Brankár (1 v 1)7.08
0G 0A0G 0A
7.08Obranca (3 v 3)6.63
1G 0A1G 1A
7.25Záložník (5 v 4)6.73
3G 4A1G 2A
6.84Útočník (2 v 3)6.96
5G 0A7G 2A
Union St. Gilloise3-5-2
49BrankárA. Moris7.0
26ObrancaR. Sykes7.21G
16ObrancaC. Burgess6.9
28ObrancaK. Machida7.2
5ZáložníkK. Mac Allister7.43G
25ZáložníkA. Khalaili6.8
24ZáložníkC. Vanhoutte7.72A
27ZáložníkN. Sadiki7.1
22ZáložníkO. Niang7.32A
9ÚtočníkF. Ivanović7.14G
77ÚtočníkM. Fuseini6.61G
AS Roma3-4-2-1
99BrankárM. Svilar7.1
23ObrancaG. Mancini6.31G
4ObrancaB. Cristante7.01A
3ObrancaAngeliño6.6
19ZáložníkZ. Çelik6.82A
17ZáložníkM. Koné6.5
28ZáložníkE. Le Fée
92ZáložníkS. El Shaarawy6.91G
35ÚtočníkT. Baldanzi6.74G
7ÚtočníkL. Pellegrini7.23G2A
14ÚtočníkE. Shomurodov

Prehľad zápasu

Union St. Gilloise a AS Roma remizovali 1:1. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: G. Mancini 62′, K. Mac Allister 77′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Union St. Gilloise mal 42% držanie lopty, AS Roma mal 58%. Union St. Gilloise mal 14 striel (5 na bránu), AS Roma mal 11 (5 na bránu). Očakávané góly: Union St. Gilloise 0.83 — AS Roma 0.62. Union St. Gilloise urobil 3 striedaní, AS Roma urobil 4.

Aktuálna forma

Union St. Gilloise

LWWWWD

AS Roma

WWDWLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026