Menu

Dynamo Kyiv vs Ferencvarosi Tc

Volksparkstadion, Hamburg7. novembra 2024 o 21:00
04
Rozhodca: M. Al Hakim

Udalosti zápasu

Dynamo Kyiv
Ferencvarosi TC
Výkop
Card upgrade16′
VAR
Vladyslav Dubinchak17′
22′Kristoffer Zachariassen
V. BuialskyiK. Vivcharenko
24′
Polčas
54′
B. Varga

asistencia: Kady Borges

55′
I. CisséE. Botka
56′
K. Zachariassen
Mykola Shaparenko58′
58′Philippe Rommens
V. VanatE. Guerrero
63′
V. KabaievM. Braharu
63′
M. ShaparenkoV. Rubchynskyi
63′
64′
P. RommensH. Maïga
64′
Č. MakreckisN. Kaján
67′
B. Varga

asistencia: Kady Borges

75′
B. VargaMatheus Saldanha
76′
A. TraoréZ. Gruber
76′
Matheus Saldanha

asistencia: Z. Gruber

T. MykhavkoD. Popov
80′
Volodymyr Brazhko89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal13
8Shots off Goal8
10Total Shots27
2Blocked Shots6
8Shots insidebox18
2Shots outsidebox9
3Fouls11
5Corner Kicks11
3Offsides2
37%Ball Possession63%
2Yellow Cards3
1Red Cards0
9Goalkeeper Saves0
326Total passes570
262Passes accurate519
80%Passes %91%
0.45expected_goals2.69
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Dynamo Kyiv je 7.07, v porovnaní s 6.84 u Ferencvarosi TC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Dynamo Kyiv je M. Shaparenko (7.22), u Ferencvarosi TC je to B. Varga (7.45).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Dynamo Kyiv prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 4 asistenciami, na čele s T. Mykhavko (2G). U Ferencvarosi TC je to 6 gólov a 4 asistencií s lídrom B. Varga (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Dynamo Kyiv nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.98, zatiaľ čo Ferencvarosi TC má 4 obrancov s priemerom 6.74. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Dynamo Kyiv nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.20, oproti 5 u Ferencvarosi TC s hodnotením 6.76. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Dynamo Kyiv nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Ferencvarosi TC s priemerom 7.45. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u Dynamo Kyiv a 76% u Ferencvarosi TC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Dynamo Kyiv nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 11 u Ferencvarosi TC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Dynamo Kyiv je 26.3 (najmladší: T. Mykhavko (20), najstarší: O. Karavaiev (33)), zatiaľ čo Ferencvarosi TC má priemer 29.3 (najmladší: Č. Makreckis (25), najstarší: D. Dibusz (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Dynamo Kyiv majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 6 u Ferencvarosi TC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Dynamo Kyiv4-3-34-2-3-1Ferencvarosi TC
GKDEFMIDFWD
1Bushchan20Karavai.40Bilovar32Mykhavko44Dubinch.29Buialsk.6Brazhko10Shapare.9Voloshyn11Vanat22Kabaiev90Dibusz25Makreck.27Cissé3Gartenm.99Ramírez88Rommens15Fani10Borges16Zachari.20Traoré19Varga

Náhradníci

Tréner: O. Shovkovskyi

Náhradníci

Tréner: P. Jansen

Dynamo KyivSila pozíciíFerencvarosi TC
7.07
Ø Hodnotenie
6.84
Brankár (1 v 1)6.82
0G 0A0G 0A
6.98Obranca (4 v 4)6.74
2G 0A0G 2A
7.20Záložník (3 v 5)6.76
2G 3A2G 2A
Útočník (3 v 1)7.45
1G 1A4G 0A
Dynamo Kyiv4-3-3
1BrankárH. Bushchan
20ObrancaO. Karavaiev
40ObrancaK. Bilovar7.0
32ObrancaT. Mykhavko7.22G
44ObrancaV. Dubinchak6.8
29ZáložníkV. Buialskyi
6ZáložníkV. Brazhko7.21G
10ZáložníkM. Shaparenko7.21G3A
9ÚtočníkN. Voloshyn1G
11ÚtočníkV. Vanat1A
22ÚtočníkV. Kabaiev
Ferencvarosi TC4-2-3-1
90BrankárD. Dibusz6.8
25ObrancaČ. Makreckis6.61A
27ObrancaI. Cissé6.61A
3ObrancaS. Gartenmann7.0
99ObrancaC. Ramírez
88ZáložníkP. Rommens6.8
15ZáložníkM. Abu Fani7.21A
10ZáložníkKady Borges
16ZáložníkK. Zachariassen6.92G1A
20ZáložníkA. Traoré6.3
19ÚtočníkB. Varga7.54G

Prehľad zápasu

Ferencvarosi TC zdolal Dynamo Kyiv 4:0. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: B. Varga 54′, K. Zachariassen 56′, B. Varga 67′, Matheus Saldanha 76′. Bolo udelených 5 žltých kariet, 1 červených kariet. Dynamo Kyiv mal 37% držanie lopty, Ferencvarosi TC mal 63%. Dynamo Kyiv mal 10 striel (0 na bránu), Ferencvarosi TC mal 27 (13 na bránu). Očakávané góly: Dynamo Kyiv 0.45 — Ferencvarosi TC 2.69. Dynamo Kyiv urobil 5 striedaní, Ferencvarosi TC urobil 5. VAR zasiahol: Card upgrade (Vladyslav Dubinchak 16′).

Rivalita od 2020

Dynamo Kyiv vs Ferencvarosi TC vzájomné výsledky

2 stretnutí
Dynamo Kyiv
1
výhier
Remízy
1
Ferencvarosi TC
0
výhier
Góly spolu
5 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Aktuálna forma

Dynamo Kyiv

WDLWWW

Ferencvarosi TC

WWWDLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026