Menu

Twente vs Union St Gilloise

De Grolsch Veste, Enschede28. novembra 2024 o 21:00
Domáci

Twente

01
Rozhodca: J. Beaton

Udalosti zápasu

Twente
Union St. Gilloise
Výkop
VAR
8′Goal cancelled
11′
M. Fuseini

asistencia: O. Niang

24′Ross Sykes
Daan Rots35′
Polčas
G. BesselinkB. Kuipers
46′
D. RotsS. Lammers
46′
M. BrunsA. Van Hoorenbeeck
46′
64′
S. BoufalM. Rasmussen
S. SteijnS. Ltaief
74′
75′
F. IvanovićK. Rodríguez
81′Kevin Mac Allister
M. HilgersG. Lagerbielke
87′
87′
M. FuseiniE. Kabangu
Youri Regeer88′
88′
O. NiangK. Machida
90+3′Anan Khalaili
90′Noah Sadiki
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal9
6Shots off Goal7
13Total Shots18
4Blocked Shots2
10Shots insidebox12
3Shots outsidebox6
9Fouls12
4Corner Kicks4
0Offsides2
56%Ball Possession44%
2Yellow Cards4
0Red Cards0
8Goalkeeper Saves3
519Total passes415
413Passes accurate327
80%Passes %79%
0.80expected_goals2.07
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Twente je 6.77, v porovnaní s 7.11 u Union St. Gilloise. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Twente je D. Rots (6.95), u Union St. Gilloise je to C. Vanhoutte (7.65).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Twente prispeli v tejto sezóne 17 gólmi a 4 asistenciami, na čele s D. Rots (8G). U Union St. Gilloise je to 9 gólov a 5 asistencií s lídrom F. Ivanović (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Twente nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.92, zatiaľ čo Union St. Gilloise má 3 obrancov s priemerom 7.15. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Twente nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.63, oproti 4 u Union St. Gilloise s hodnotením 7.21. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Twente nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.72, v porovnaní s 3 u Union St. Gilloise s priemerom 6.97. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u Twente a 43% u Union St. Gilloise. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Twente nazbierali v tejto sezóne 9 žltých kariet, v porovnaní s 29 u Union St. Gilloise. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Twente je 27.0 (najmladší: G. Besselink (21), najstarší: R. van Wolfswinkel (36)), zatiaľ čo Union St. Gilloise má priemer 26.6 (najmladší: A. Khalaili (21), najstarší: A. Moris (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Twente majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 9 u Union St. Gilloise. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Twente4-2-3-13-4-1-2Union St. Gilloise
GKDEFMIDFWD
1Unnerst.8Regeer2Hilgers38Bruns34Salah-E.41Besseli.18Vlap11Rots14Steijn7Bergen9Wolfswi.49Moris5Allister16Burgess26Sykes25Khalaili27Sadiki24Vanhout.22Niang23Boufal9Ivanović77Fuseini

Náhradníci

Tréner: J. Oosting

Náhradníci

Tréner: S. Pocognoli

TwenteSila pozíciíUnion St. Gilloise
6.77
Ø Hodnotenie
7.11
6.94Brankár (1 v 1)7.03
0G 0A0G 0A
6.92Obranca (4 v 3)7.15
1G 0A4G 0A
6.63Záložník (5 v 4)7.21
8G 4A0G 4A
6.72Útočník (1 v 3)6.97
8G 0A5G 1A
Twente4-2-3-1
1BrankárL. Unnerstall6.9
8ObrancaY. Regeer
2ObrancaM. Hilgers
38ObrancaM. Bruns6.91G
34ObrancaA. Salah-Eddine
41ZáložníkG. Besselink
18ZáložníkM. Vlap
11ZáložníkD. Rots7.08G4A
14ZáložníkS. Steijn
7ZáložníkM. van Bergen6.3
9ÚtočníkR. van Wolfswinkel6.78G
Union St. Gilloise3-4-1-2
49BrankárA. Moris7.0
5ObrancaK. Mac Allister7.43G
16ObrancaC. Burgess6.9
26ObrancaR. Sykes7.21G
25ZáložníkA. Khalaili6.8
27ZáložníkN. Sadiki7.1
24ZáložníkC. Vanhoutte7.72A
22ZáložníkO. Niang7.32A
23ÚtočníkS. Boufal7.21A
9ÚtočníkF. Ivanović7.14G
77ÚtočníkM. Fuseini6.61G

Prehľad zápasu

Union St. Gilloise zdolal Twente 1:0. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: M. Fuseini 11′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Twente mal 56% držanie lopty, Union St. Gilloise mal 44%. Twente mal 13 striel (3 na bránu), Union St. Gilloise mal 18 (9 na bránu). Očakávané góly: Twente 0.80 — Union St. Gilloise 2.07. Twente urobil 5 striedaní, Union St. Gilloise urobil 4. VAR zasiahol: Goal cancelled (Franjo Ivanović 8′).

Aktuálna forma

Twente

DDWWWL

Union St. Gilloise

LWWWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026