Menu

Paok vs Ferencvarosi Tc

Stadio Toumbas, Thessaloníki12. decembra 2024 o 18:45
Domáci

PAOK

50

Udalosti zápasu

PAOK
Ferencvarosi TC
Výkop
Taison

asistencia: G. Konstantelias

10′
Brandon Thomas

asistencia: A. Živković

29′
31′Mohammad Abu Fani
37′Cristian Ramírez
Taison45+2′
45+2′Zsombor Gruber
Polčas
46′
P. RommensK. Zachariassen
Mady Camara50′
Brandon ThomasF. Chalov
62′
66′
Z. GruberV. Misidjan
66′
A. TraoréKady Borges
TaisonK. Despodov
74′
F. Chalov

asistencia: K. Despodov

76′
77′
I. CisséRaul Gustavo
77′
H. MaïgaA. Tóth
A. Živković

Penalty

80′
A. ŽivkovićS. Shoretire
83′
Mady CamaraS. Schwab
84′
K. Despodov

asistencia: Jonny

89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal2
4Shots off Goal5
13Total Shots9
2Blocked Shots2
9Shots insidebox7
4Shots outsidebox2
11Fouls14
3Corner Kicks2
1Offsides1
50%Ball Possession50%
2Yellow Cards4
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
447Total passes455
366Passes accurate387
82%Passes %85%
3.06expected_goals0.69
-1goals_prevented-1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy PAOK je 6.85, v porovnaní s 6.69 u Ferencvarosi TC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč PAOK je G. Konstantelias (7.27), u Ferencvarosi TC je to M. Abu Fani (7.20).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky PAOK prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 8 asistenciami, na čele s A. Živković (3G). U Ferencvarosi TC je to 0 gólov a 3 asistencií s lídrom —. Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

PAOK nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.86, zatiaľ čo Ferencvarosi TC má 4 obrancov s priemerom 6.74. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

PAOK nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.85, oproti 5 u Ferencvarosi TC s hodnotením 6.64. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

PAOK nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Ferencvarosi TC s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u PAOK a 79% u Ferencvarosi TC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu PAOK nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 8 u Ferencvarosi TC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky PAOK je 29.5 (najmladší: G. Konstantelias (22), najstarší: Taison (37)), zatiaľ čo Ferencvarosi TC má priemer 28.0 (najmladší: Z. Gruber (21), najstarší: D. Dibusz (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu PAOK majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 5 u Ferencvarosi TC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

PAOK4-2-3-14-2-3-1Ferencvarosi TC
GKDEFMIDFWD
42Kotarski19Jonny16Kędziora5Michail.21Baba2Camara27Ozdoev14Živković7Konstan.11Taison71Thomas90Dibusz25Makreck.27Cissé3Gartenm.99Ramírez80Maïga88Rommens30Gruber15Fani20Traoré11Saldanha

Náhradníci

Tréner: R. Lucescu

Náhradníci

Tréner: P. Jansen

PAOKSila pozíciíFerencvarosi TC
6.85
Ø Hodnotenie
6.69
Brankár (1 v 1)6.82
0G 0A0G 0A
6.86Obranca (4 v 4)6.74
1G 2A0G 2A
6.85Záložník (5 v 5)6.64
5G 6A0G 1A
PAOK4-2-3-1
42BrankárD. Kotarski
19ObrancaJonny
16ObrancaT. Kędziora6.9
5ObrancaG. Michailidis6.91A
21ObrancaA. Baba6.71G1A
2ZáložníkMady Camara6.5
27ZáložníkM. Ozdoev6.51A
14ZáložníkA. Živković7.23G4A
7ZáložníkG. Konstantelias7.32G
11ZáložníkTaison6.81A
71ÚtočníkBrandon Thomas
Ferencvarosi TC4-2-3-1
90BrankárD. Dibusz6.8
25ObrancaČ. Makreckis6.61A
27ObrancaI. Cissé6.61A
3ObrancaS. Gartenmann7.0
99ObrancaC. Ramírez
80ZáložníkH. Maïga6.7
88ZáložníkP. Rommens6.8
30ZáložníkZ. Gruber6.3
15ZáložníkM. Abu Fani7.21A
20ZáložníkA. Traoré6.3
11ÚtočníkMatheus Saldanha

Prehľad zápasu

PAOK zdolal Ferencvarosi TC 5:0. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: Taison 10′, Brandon Thomas 29′, F. Chalov 76′, A. Živković 80′ (pen.), K. Despodov 89′. Bolo udelených 6 žltých kariet. PAOK mal 50% držanie lopty, Ferencvarosi TC mal 50%. PAOK mal 13 striel (7 na bránu), Ferencvarosi TC mal 9 (2 na bránu). Očakávané góly: PAOK 3.06 — Ferencvarosi TC 0.69. PAOK urobil 4 striedaní, Ferencvarosi TC urobil 5.

Aktuálna forma

PAOK

DWLLDL

Ferencvarosi TC

WWWDLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026