Menu

If Elfsborg vs Nice

Borås Arena, Borås23. januára 2025 o 21:00
10
Hostia

Nice

Rozhodca: I. Pajač

Udalosti zápasu

IF Elfsborg
Nice
Výkop
Terry Yegbe13′
Polčas
G. Henriksson

asistencia: B. Zeneli

62′
67′
M. BardA. Abdi
67′
M. ChoE. Guessand
67′
I. CamaraJ. Clauss
75′
Y. NandjouY. Ndayishimiye
G. RappL. Richtnér
78′
A. ZeneliR. Kaib
78′
J. AbdullaiP. Frick
84′
Simon Hedlund88′
89′Tom Louchet
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal6
6Shots off Goal8
9Total Shots22
2Blocked Shots8
7Shots insidebox11
2Shots outsidebox11
5Fouls7
4Corner Kicks9
0Offsides1
32%Ball Possession68%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves0
293Total passes626
214Passes accurate558
73%Passes %89%
0.77expected_goals1.70
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy IF Elfsborg je 7.00, v porovnaní s 6.68 u Nice. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč IF Elfsborg je B. Zeneli (7.45), u Nice je to M. Dupé (7.05).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky IF Elfsborg prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 19 asistenciami, na čele s S. Hedlund (4G). U Nice je to 1 gólov a 1 asistencií s lídrom M. Cho (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

IF Elfsborg nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.06, zatiaľ čo Nice má 3 obrancov s priemerom 6.77. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

IF Elfsborg nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.11, oproti 5 u Nice s hodnotením 6.53. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

IF Elfsborg nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.77, v porovnaní s 2 u Nice s priemerom 6.84. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 44% u IF Elfsborg a 78% u Nice. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu IF Elfsborg nazbierali v tejto sezóne 25 žltých kariet, v porovnaní s 5 u Nice. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky IF Elfsborg je 26.7 (najmladší: J. Abdullai (20), najstarší: N. Hult (35)), zatiaľ čo Nice má priemer 24.1 (najmladší: A. Mendy (21), najstarší: M. Dupé (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu IF Elfsborg majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 5 u Nice. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

IF Elfsborg3-4-33-1-4-2Nice
GKDEFMIDFWD
31Petters.8Holmén4Henriks.2Yegbe15Hedlund27Zeneli18Qasem23Hult9Zeneli14Abdullai20Rapp31Dupé33Mendy5Abdelmo.42Nandjou36Camara20Louchet19Bouanani10Diop26Bard25Cho15Moukoko

Náhradníci

Tréner: O. Hiljemark

Náhradníci

Tréner: F. Haise

IF ElfsborgSila pozíciíNice
7.00
Ø Hodnotenie
6.68
7.02Brankár (1 v 1)7.05
0G 0A0G 0A
7.06Obranca (3 v 3)6.77
2G 1A0G 0A
7.11Záložník (4 v 5)6.53
7G 15A0G 0A
6.77Útočník (3 v 2)6.84
2G 3A1G 1A
IF Elfsborg3-4-3
31BrankárI. Pettersson7.0
8ObrancaS. Holmén6.91G
4ObrancaG. Henriksson
2ObrancaT. Yegbe7.21G1A
15ZáložníkS. Hedlund6.94G4A
27ZáložníkB. Zeneli7.52G8A
18ZáložníkA. Qasem
23ZáložníkN. Hult7.01G3A
9ÚtočníkA. Zeneli6.92G2A
14ÚtočníkJ. Abdullai
20ÚtočníkG. Rapp6.61A
Nice3-1-4-2
31BrankárM. Dupé7.0
33ObrancaA. Mendy6.8
5ObrancaMohamed Abdelmonem
42ObrancaY. Nandjou
36ZáložníkI. Camara
20ZáložníkT. Louchet7.0
19ZáložníkB. Bouanani6.5
10ZáložníkS. Diop6.4
26ZáložníkM. Bard6.3
25ÚtočníkM. Cho6.81G1A
15ÚtočníkY. Moukoko

Prehľad zápasu

IF Elfsborg zdolal Nice 1:0. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: G. Henriksson 62′. Bolo udelených 3 žltých kariet. IF Elfsborg mal 32% držanie lopty, Nice mal 68%. IF Elfsborg mal 9 striel (1 na bránu), Nice mal 22 (6 na bránu). Očakávané góly: IF Elfsborg 0.77 — Nice 1.70. IF Elfsborg urobil 3 striedaní, Nice urobil 4.

Aktuálna forma

IF Elfsborg

LWWLLL

Nice

DDWDDL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026