Menu

Fcsb vs Manchester United

Arena Naţională, Bucureşti30. januára 2025 o 21:00
Domáci

FCSB

02
Rozhodca: H. Osmers
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FCSB
Manchester United
Výkop
8′Tyrell Malacia
Polčas
M. EdjoumaB. Alhassan
46′
46′
T. CollyerA. Diallo
46′
T. MalaciaA. Garnacho
60′
Diogo Dalot

asistencia: K. Mainoo

V. CrețuA. Băluță
66′
68′
K. Mainoo

asistencia: A. Garnacho

71′
Lisandro MartínezL. Yoro
72′
C. EriksenCasemiro
Alexandru Băluță73′
F. TănaseM. Ștefănescu
77′
D. MiculescuA. Musi
77′
80′
R. HøjlundJ. Zirkzee
Joyskim Dawa87′
Baba Alhassan90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal7
5Shots off Goal11
8Total Shots21
0Blocked Shots3
3Shots insidebox16
5Shots outsidebox5
14Fouls10
3Corner Kicks6
2Offsides2
31%Ball Possession69%
3Yellow Cards1
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves3
286Total passes664
211Passes accurate588
74%Passes %89%
0.55expected_goals2.88
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FCSB je 6.67, v porovnaní s 6.88 u Manchester United. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FCSB je Ș. Târnovanu (6.89), u Manchester United je to Bruno Fernandes (7.58).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FCSB prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 3 asistenciami, na čele s D. Bîrligea (2G). U Manchester United je to 11 gólov a 24 asistencií s lídrom Bruno Fernandes (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FCSB nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.60, zatiaľ čo Manchester United má 3 obrancov s priemerom 6.96. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FCSB nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.76, oproti 4 u Manchester United s hodnotením 7.04. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FCSB nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.62, v porovnaní s 3 u Manchester United s priemerom 6.57. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u FCSB a 81% u Manchester United. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FCSB nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 14 u Manchester United. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FCSB je 28.9 (najmladší: D. Miculescu (24), najstarší: V. Crețu (36)), zatiaľ čo Manchester United má priemer 25.4 (najmladší: K. Mainoo (20), najstarší: Bruno Fernandes (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FCSB majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 15 u Manchester United. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FCSB5-3-23-4-2-1Manchester United
GKDEFMIDFWD
32Târnova.2Crețu17Popescu30Ngezana5Dawa33Radunov.18Edjouma8Șut11Micules.7Tănase9Bîrligea1Bayındır3Mazraoui4Ligt6Martínez20Dalot43Collyer8Fernand.12Malacia14Eriksen37Mainoo9Højlund

Náhradníci

Tréner: I. Charalampous

Náhradníci

Tréner: Ruben Amorim

FCSBSila pozíciíManchester United
6.67
Ø Hodnotenie
6.88
6.89Brankár (1 v 1)6.58
0G 0A0G 0A
6.60Obranca (5 v 3)6.96
1G 3A1G 0A
6.76Záložník (3 v 4)7.04
1G 0A9G 22A
6.62Útočník (2 v 3)6.57
3G 0A1G 2A
FCSB5-3-2
32BrankárȘ. Târnovanu6.9
2ObrancaV. Crețu6.81A
17ObrancaM. Popescu6.5
30ObrancaS. Ngezana6.71G
5ObrancaJ. Dawa6.2
33ObrancaR. Radunović6.72A
18ZáložníkM. Edjouma6.7
8ZáložníkA. Șut6.7
11ZáložníkD. Miculescu6.81G
7ÚtočníkF. Tănase6.61G
9ÚtočníkD. Bîrligea6.72G
Manchester United3-4-2-1
1BrankárA. Bayındır6.6
3ObrancaN. Mazraoui6.9
4ObrancaM. de Ligt6.91G
6ObrancaLisandro Martínez7.1
20ZáložníkDiogo Dalot6.91G3A
43ZáložníkT. Collyer7.3
8ZáložníkBruno Fernandes7.68G19A
12ZáložníkT. Malacia6.4
14ÚtočníkC. Eriksen
37ÚtočníkK. Mainoo6.81G2A
9ÚtočníkR. Højlund6.3

Prehľad zápasu

Manchester United zdolal FCSB 2:0. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: Diogo Dalot 60′, K. Mainoo 68′. Bolo udelených 4 žltých kariet. FCSB mal 31% držanie lopty, Manchester United mal 69%. FCSB mal 8 striel (3 na bránu), Manchester United mal 21 (7 na bránu). Očakávané góly: FCSB 0.55 — Manchester United 2.88. FCSB urobil 4 striedaní, Manchester United urobil 5.

Aktuálna forma

FCSB

DLWWWL

Manchester United

DWWWLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026