Menu

Maccabi Tel Aviv vs Fc Porto

Stadion Partizana, Beograd30. januára 2025 o 21:00
01
Hostia

FC Porto

Rozhodca: N. Dabanović

Udalosti zápasu

Maccabi Tel Aviv
FC Porto
Výkop
Polčas
G. KanichowskyJ. van Overeem
46′
58′
Nico González

asistencia: João Mário

67′
D. NamasoD. Gül
67′
Fábio VieiraVasco Sousa
I. ShaharD. Peretz
69′
T. AsanteN. Stojić
70′
D. TurgemanE. Madmon
70′
75′
PepêGaleno
75′
Francisco MouraZ. Sanusi
O. DavidaH. Addo
81′
85′
Nico GonzálezZé Pedro
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal3
4Shots off Goal4
7Total Shots9
2Blocked Shots2
5Shots insidebox6
2Shots outsidebox3
9Fouls13
9Corner Kicks5
3Offsides2
53%Ball Possession47%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
488Total passes440
412Passes accurate365
84%Passes %83%
0.52expected_goals0.67
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Maccabi Tel Aviv je 6.45, v porovnaní s 6.74 u FC Porto. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Maccabi Tel Aviv je I. Sissokho (6.98), u FC Porto je to Diogo Costa (7.05).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Maccabi Tel Aviv prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 0 asistenciami, na čele s R. Revivo (1G). U FC Porto je to 4 gólov a 5 asistencií s lídrom D. Namaso (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Maccabi Tel Aviv nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.35, zatiaľ čo FC Porto má 3 obrancov s priemerom 6.55. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Maccabi Tel Aviv nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.55, oproti 4 u FC Porto s hodnotením 6.65. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Maccabi Tel Aviv nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u FC Porto s priemerom 6.81. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Maccabi Tel Aviv a 82% u FC Porto. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Maccabi Tel Aviv nazbierali v tejto sezóne 9 žltých kariet, v porovnaní s 6 u FC Porto. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Maccabi Tel Aviv je 23.4 (najmladší: R. Revivo (22), najstarší: R. Shlomo (26)), zatiaľ čo FC Porto má priemer 25.8 (najmladší: Nico González (23), najstarší: S. Eustaquio (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Maccabi Tel Aviv majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 10 u FC Porto. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Maccabi Tel Aviv4-2-3-13-4-3FC Porto
GKDEFMIDFWD
23Sluga6Asante4Lemkin13Shlomo3Revivo28Sissokho16Kanicho.77Davida36Shahar17Patati9Turgeman99Costa3Djaló6Eustaqu.4Otávio23Mário22Varela16González74Moura11Pepê19Namaso10Vieira

Náhradníci

Tréner: Ž. Lazetić

Náhradníci

Tréner: M. Anselmi

Maccabi Tel AvivSila pozíciíFC Porto
6.45
Ø Hodnotenie
6.74
Brankár (1 v 1)7.05
0G 0A0G 0A
6.35Obranca (4 v 3)6.55
1G 0A0G 0A
6.55Záložník (5 v 4)6.65
0G 0A1G 1A
Útočník (1 v 3)6.81
0G 0A3G 4A
Maccabi Tel Aviv4-2-3-1
23BrankárS. Sluga
6ObrancaT. Asante6.1
4ObrancaS. Lemkin
13ObrancaR. Shlomo6.5
3ObrancaR. Revivo6.41G
28ZáložníkI. Sissokho7.0
16ZáložníkG. Kanichowsky
77ZáložníkO. Davida6.4
36ZáložníkI. Shahar6.3
17ZáložníkWeslley Patati
9ÚtočníkD. Turgeman
FC Porto3-4-3
99BrankárDiogo Costa7.0
3ObrancaTiago Djaló
6ObrancaS. Eustaquio6.5
4ObrancaOtávio
23ZáložníkJoão Mário6.21A
22ZáložníkA. Varela6.9
16ZáložníkNico González
74ZáložníkFrancisco Moura6.81G
11ÚtočníkPepê6.82A
19ÚtočníkD. Namaso6.83G2A
10ÚtočníkFábio Vieira

Prehľad zápasu

FC Porto zdolal Maccabi Tel Aviv 1:0. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: Nico González 58′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Maccabi Tel Aviv mal 53% držanie lopty, FC Porto mal 47%. Maccabi Tel Aviv mal 7 striel (1 na bránu), FC Porto mal 9 (3 na bránu). Očakávané góly: Maccabi Tel Aviv 0.52 — FC Porto 0.67. Maccabi Tel Aviv urobil 5 striedaní, FC Porto urobil 5.

Rivalita od 2015

Maccabi Tel Aviv vs FC Porto vzájomné výsledky

2 stretnutí
Maccabi Tel Aviv
0
výhier
Remízy
0
FC Porto
2
výhier
Góly spolu
6 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Aktuálna forma

Maccabi Tel Aviv

WLWWWW

FC Porto

WWDWLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026