Menu

As Roma vs Eintracht Frankfurt

Stadio Olimpico, Roma30. januára 2025 o 21:00
Domáci

AS Roma

20
Rozhodca: R. Obrenović

Udalosti zápasu

AS Roma
Eintracht Frankfurt
Výkop
Alexis Saelemaekers6′
Angeliño

asistencia: G. Mancini

44′
Polčas
A. SaelemaekersM. Soulé
61′
L. ParedesB. Cristante
61′
64′
H. LarssonMahmoud Dahoud
64′
A. KnauffC. Uzun
65′
J. BahoyaN. Nkounkou
A. DovbykE. Shomurodov
67′
E. Shomurodov
69′
72′
H. EkitikéI. Matanović
P. DybalaN. Pisilli
80′
L. PellegriniZ. Çelik
80′
84′
F. ChaïbiE. İş
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal2
7Shots off Goal3
15Total Shots6
5Blocked Shots1
10Shots insidebox3
5Shots outsidebox3
6Fouls15
5Corner Kicks2
1Offsides0
47%Ball Possession53%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
531Total passes608
485Passes accurate549
91%Passes %90%
1.95expected_goals0.39
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy AS Roma je 6.77, v porovnaní s 6.84 u Eintracht Frankfurt. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč AS Roma je P. Dybala (7.33), u Eintracht Frankfurt je to R. Koch (7.01).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky AS Roma prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 4 asistenciami, na čele s L. Pellegrini (3G). U Eintracht Frankfurt je to 17 gólov a 17 asistencií s lídrom A. Knauff (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

AS Roma nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.62, zatiaľ čo Eintracht Frankfurt má 4 obrancov s priemerom 6.95. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

AS Roma nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.57, oproti 4 u Eintracht Frankfurt s hodnotením 6.76. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

AS Roma nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.89, v porovnaní s 2 u Eintracht Frankfurt s priemerom 6.85. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u AS Roma a 83% u Eintracht Frankfurt. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu AS Roma nazbierali v tejto sezóne 6 žltých kariet, v porovnaní s 23 u Eintracht Frankfurt. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky AS Roma je 27.7 (najmladší: M. Koné (24), najstarší: P. Dybala (32)), zatiaľ čo Eintracht Frankfurt má priemer 24.9 (najmladší: J. Bahoya (20), najstarší: E. Skhiri (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu AS Roma majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 25 u Eintracht Frankfurt. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

AS Roma3-4-2-14-4-2Eintracht Frankfurt
GKDEFMIDFWD
99Svilar23Mancini15Hummels5Ndicka56Saelema.16Paredes17Koné3Angeliño21Dybala7Pellegr.11Dovbyk1Trapp13Kristen.35Tuta4Koch3Theate36Knauff16Larsson15Skhiri19Bahoya11Ekitiké8Chaïbi

Náhradníci

Tréner: C. Ranieri

Náhradníci

Tréner: D. Toppmöller

AS RomaSila pozíciíEintracht Frankfurt
6.77
Ø Hodnotenie
6.84
7.08Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.62Obranca (3 v 4)6.95
3G 0A6G 1A
6.57Záložník (4 v 4)6.76
0G 0A9G 7A
6.89Útočník (3 v 2)6.85
4G 4A2G 9A
AS Roma3-4-2-1
99BrankárM. Svilar7.1
23ObrancaG. Mancini6.31G
15ObrancaM. Hummels
5ObrancaE. Ndicka6.92G
56ZáložníkA. Saelemaekers
16ZáložníkL. Paredes
17ZáložníkM. Koné6.5
3ZáložníkAngeliño6.6
21ÚtočníkP. Dybala7.31G1A
7ÚtočníkL. Pellegrini7.23G2A
11ÚtočníkA. Dovbyk6.11A
Eintracht Frankfurt4-4-2
1BrankárK. Trapp
13ObrancaR. Kristensen7.02G
35ObrancaTuta
4ObrancaR. Koch7.03G1A
3ObrancaA. Theate6.81G
36ZáložníkA. Knauff6.64G1A
16ZáložníkH. Larsson6.82G2A
15ZáložníkE. Skhiri6.7
19ZáložníkJ. Bahoya7.03G4A
11ÚtočníkH. Ekitiké
8ÚtočníkF. Chaïbi6.82G9A

Prehľad zápasu

AS Roma zdolal Eintracht Frankfurt 2:0. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: Angeliño 44′, E. Shomurodov 69′. Bolo udelených 1 žltých kariet. AS Roma mal 47% držanie lopty, Eintracht Frankfurt mal 53%. AS Roma mal 15 striel (3 na bránu), Eintracht Frankfurt mal 6 (2 na bránu). Očakávané góly: AS Roma 1.95 — Eintracht Frankfurt 0.39. AS Roma urobil 5 striedaní, Eintracht Frankfurt urobil 5.

Aktuálna forma

AS Roma

WWDWLW

Eintracht Frankfurt

LDLWDL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026