Menu
Dánsko

1. Division

Dnešné zápasy

Živé skóre, nadchádzajúce výkopy a ukončené výsledky z dnešného dňa. Dáta sa automaticky aktualizujú, aby vám nič neuniklo.

Dnes ukončené

2 zápasy

Tabuľka

1. Division · 2026

Aktuálna tabuľka 1. Division 2026 s 14 tímami. HOJ vedie s 18 bodmi po 10 zápasoch, za ním nasleduje Midtjylland s 16 bodmi. Tabuľka zobrazuje výhry, prehry, skóre a percento výhier — základ pre analýzu stávok.

PlayoffZostup
TímOdohranéVýhryPrehryGóly:InkasovanéGólový rozdiel
1HOJ1091339:275+64
2Midtjylland1082312:294+18
3Tonder972279:243+36
4Sydhavsoerne1073318:280+38
5Vendsyssel963265:267-2
6Norddjurs954297:270+27
7Raekker Molle954270:263+7
8Grindsted944273:263+10
9Lemvig1045302:300+2
10Aarhus Handbold945277:283-6
11Koge936259:270-11
12Odder927283:322-39
13Stoholm1019259:337-78
14AGF10010254:320-66

Výsledky

1. Division · 50
Výsledky10. 10. 2026–31. 10. 2026
so 31. 10.
Detail zápasu
so 31. 10.
Detail zápasu
pi 30. 10.
Detail zápasu
Lemvig37–29AGF
pi 30. 10.
Detail zápasu
pi 30. 10.
Detail zápasu
ne 25. 10.
Detail zápasu
so 24. 10.
Detail zápasu
so 24. 10.
Detail zápasu
so 24. 10.
Detail zápasu
so 24. 10.
Detail zápasu
Koge24–26Lemvig
pi 23. 10.
Detail zápasu
HOJ38–24Stoholm
pi 23. 10.
Detail zápasu
ne 18. 10.
Detail zápasu
ne 18. 10.
Detail zápasu
Koge34–30Odder
ne 18. 10.
Detail zápasu
so 17. 10.
Detail zápasu
so 17. 10.
Detail zápasu
so 17. 10.
Detail zápasu
Stoholm31–25AGF
pi 16. 10.
Detail zápasu
ne 11. 10.
Detail zápasu
ne 11. 10.
Detail zápasu
so 10. 10.
Detail zápasu
so 10. 10.
Detail zápasu
so 10. 10.
Detail zápasu
so 10. 10.
Detail zápasu

Nadchádzajúce zápasy

100 zápasov
Tonder
Koge
Grindsted
Aarhus Handbold
Aarhus Handbold
Stoholm
Midtjylland
Sydhavsoerne
Raekker Molle
Grindsted
HOJ
AGF
Odder
Norddjurs
Tonder
Lemvig
Koge
Vendsyssel
Stoholm
Raekker Molle
Sydhavsoerne
Aarhus Handbold
AGF
Midtjylland
Grindsted
Odder
Norddjurs
Koge
Vendsyssel
Tonder
HOJ
Lemvig
Aarhus Handbold
AGF
Lemvig
Vendsyssel
Midtjylland
HOJ
Koge
Grindsted
Raekker Molle
Sydhavsoerne
Odder
Stoholm
Tonder
Norddjurs
Odder
Sydhavsoerne
Lemvig
Midtjylland
Vendsyssel
Norddjurs
Raekker Molle
AGF
Koge
Stoholm
Tonder
Grindsted
Aarhus Handbold
HOJ
Midtjylland
Aarhus Handbold
Norddjurs
Lemvig
Sydhavsoerne
Koge
Stoholm
Tonder
AGF
Odder
HOJ
Raekker Molle
Grindsted
Vendsyssel
Raekker Molle
Midtjylland
Lemvig
Aarhus Handbold
Vendsyssel
Stoholm
Norddjurs
Grindsted
Odder
HOJ
Koge
AGF
Tonder
Sydhavsoerne
HOJ
Koge
Stoholm
Norddjurs
Midtjylland
Odder
Grindsted
Lemvig
Sydhavsoerne
Vendsyssel
Aarhus Handbold
Raekker Molle
AGF
Tonder
Koge
Midtjylland
Lemvig
Raekker Molle
Norddjurs
Sydhavsoerne
Grindsted
Stoholm
Odder
Aarhus Handbold
Vendsyssel
AGF
Tonder
HOJ
Midtjylland
Tonder
Stoholm
Lemvig
AGF
Norddjurs
Raekker Molle
Odder
Sydhavsoerne
Grindsted
Aarhus Handbold
Koge
HOJ
Vendsyssel
Lemvig
Odder
Vendsyssel
Midtjylland
Stoholm
Sydhavsoerne
Grindsted
AGF
Norddjurs
HOJ
Koge
Raekker Molle
Tonder
Aarhus Handbold
Odder
Koge
HOJ
Grindsted
Raekker Molle
Tonder
Midtjylland
Norddjurs
AGF
Stoholm
Sydhavsoerne
Lemvig
Aarhus Handbold
Vendsyssel
Lemvig
Koge
Stoholm
HOJ
Tonder
Odder
Grindsted
Midtjylland
Norddjurs
Aarhus Handbold
Sydhavsoerne
AGF
Vendsyssel
Raekker Molle
AGF
Lemvig
Raekker Molle
Norddjurs
Odder
Vendsyssel
Koge
Tonder
Aarhus Handbold
Grindsted
HOJ
Sydhavsoerne
Midtjylland
Stoholm
AGF
HOJ
Norddjurs
Odder
Grindsted
Raekker Molle
Vendsyssel
Koge
Stoholm
Aarhus Handbold
Lemvig
Tonder
Sydhavsoerne
Midtjylland

Štatistiky tímov

Porovnanie výkonu všetkých 14 tímov v 1. Division na jednom mieste. HOJ vedie s 9 výhrami v tejto sezóne. Štatistiky tímov zobrazujú výhry, prehry, skóre, bodový rozdiel a percento výhier — jednoducho identifikujte najsilnejšie a najslabšie tímy pre analýzu stávok.

Najproduktívnejšie tímy

Tím#OdohranéVýhryRemízyPrehryGólyInkasované
HOJ110901339275
Midtjylland210802312294
Tonder39702279243
Sydhavsoerne410703318280
Vendsyssel59603265267
Norddjurs69504297270
Raekker Molle79504270263
Grindsted89414273263
Lemvig910415302300
Aarhus Handbold109405277283
Koge119306259270
Odder129207283322
Stoholm1310109259337
AGF14100010254320

Minulé sezóny

1. Division

Prehliadajte 14 archivovaných sezón 1. Division, od 2010 po 2026. Každá sezóna obsahuje kompletné tabuľky, najlepších strelcov a výsledky zápasov — ideálne na porovnanie historických výkonov a odhalenie dlhodobých stávkových vzorcov.

API dáta: 31. 10. 2026