Menu
Dánsko

1. Division Women

Dnešné zápasy

Živé skóre, nadchádzajúce výkopy a ukončené výsledky z dnešného dňa. Dáta sa automaticky aktualizujú, aby vám nič neuniklo.

Tabuľka

1. Division Women · 2026

Aktuálna tabuľka 1. Division Women 2026 s 12 tímami. Roskilde W vedie s 12 bodmi po 7 zápasoch, za ním nasleduje Ajax Kobenhavn W s 10 bodmi. Tabuľka zobrazuje výhry, prehry, skóre a percento výhier — základ pre analýzu stávok.

PlayoffZostup
TímOdohranéVýhryPrehryGóly:InkasovanéGólový rozdiel
1Roskilde W761185:170+15
2Ajax Kobenhavn W752185:169+16
3AGF W752173:160+13
4GOG W743180:176+4
5SIK Viborg W743174:179-5
6Aarhus Handbold W732185:189-4
7Fredericia W733176:171+5
8Hadsten W733176:177-1
9Ejstrup/Haervejen W734205:200+5
10Rodovre W725148:158-10
11DHG W725193:210-17
12Bjerringbro W707187:208-21

Výsledky

1. Division Women · 46
Výsledky19. 9. 2026–31. 10. 2026
so 31. 10.
Detail zápasu
so 31. 10.
Detail zápasu
so 31. 10.
Detail zápasu
pi 30. 10.
Detail zápasu
ut 27. 10.
Detail zápasu
ne 18. 10.
Detail zápasu
so 17. 10.
Detail zápasu
so 17. 10.
Detail zápasu
pi 16. 10.
Detail zápasu
pi 16. 10.
Detail zápasu
ne 11. 10.
Detail zápasu
so 10. 10.
Detail zápasu
so 10. 10.
Detail zápasu
so 10. 10.
Detail zápasu
pi 9. 10.
Detail zápasu
pi 9. 10.
Detail zápasu
ne 4. 10.
Detail zápasu
ne 4. 10.
Detail zápasu
AGF W29–19GOG W
ne 4. 10.
Detail zápasu
so 3. 10.
Detail zápasu
so 3. 10.
Detail zápasu
pi 2. 10.
Detail zápasu
so 26. 9.
Detail zápasu
ne 20. 9.
Detail zápasu
so 19. 9.
Detail zápasu

Nadchádzajúce zápasy

86 zápasov
Hadsten W
Fredericia W
SIK Viborg W
GOG W
AGF W
DHG W
Ajax Kobenhavn W
Ejstrup/Haervejen W
GOG W
Hadsten W
Rodovre W
Bjerringbro W
Fredericia W
Roskilde W
Aarhus Handbold W
SIK Viborg W
Bjerringbro W
Hadsten W
DHG W
Roskilde W
Ajax Kobenhavn W
GOG W
Ejstrup/Haervejen W
SIK Viborg W
Rodovre W
Fredericia W
AGF W
Aarhus Handbold W
Hadsten W
Ejstrup/Haervejen W
GOG W
Rodovre W
SIK Viborg W
DHG W
Roskilde W
Bjerringbro W
Aarhus Handbold W
Ajax Kobenhavn W
Fredericia W
AGF W
Hadsten W
DHG W
Ejstrup/Haervejen W
Fredericia W
Bjerringbro W
GOG W
Hadsten W
AGF W
SIK Viborg W
Ajax Kobenhavn W
Roskilde W
Rodovre W
DHG W
Aarhus Handbold W
Ajax Kobenhavn W
DHG W
Aarhus Handbold W
Roskilde W
GOG W
SIK Viborg W
AGF W
Bjerringbro W
Fredericia W
Hadsten W
Rodovre W
Ejstrup/Haervejen W
Fredericia W
Aarhus Handbold W
Ejstrup/Haervejen W
GOG W
AGF W
Ajax Kobenhavn W
SIK Viborg W
Roskilde W
Rodovre W
Hadsten W
DHG W
Bjerringbro W
Ajax Kobenhavn W
Fredericia W
Bjerringbro W
SIK Viborg W
Roskilde W
Ejstrup/Haervejen W
GOG W
AGF W
Aarhus Handbold W
Rodovre W
Fredericia W
DHG W
Rodovre W
Ajax Kobenhavn W
Ejstrup/Haervejen W
Bjerringbro W
Aarhus Handbold W
GOG W
Roskilde W
Hadsten W
SIK Viborg W
AGF W
Ajax Kobenhavn W
Roskilde W
DHG W
Ejstrup/Haervejen W
Bjerringbro W
Aarhus Handbold W
AGF W
Rodovre W
Hadsten W
SIK Viborg W
GOG W
Fredericia W
GOG W
DHG W
Ajax Kobenhavn W
Hadsten W
Aarhus Handbold W
Ejstrup/Haervejen W
Rodovre W
SIK Viborg W
Fredericia W
Bjerringbro W
DHG W
AGF W
Bjerringbro W
Rodovre W
Hadsten W
GOG W
SIK Viborg W
Aarhus Handbold W
Roskilde W
Fredericia W
Ejstrup/Haervejen W
Ajax Kobenhavn W
AGF W
Roskilde W
GOG W
Roskilde W
Ajax Kobenhavn W
Bjerringbro W
Aarhus Handbold W
Hadsten W
Fredericia W
SIK Viborg W
AGF W
Ejstrup/Haervejen W
Rodovre W
DHG W
Ejstrup/Haervejen W
Hadsten W
AGF W
Fredericia W
Ajax Kobenhavn W
Aarhus Handbold W
DHG W
SIK Viborg W
Rodovre W
GOG W
Bjerringbro W
Roskilde W
Aarhus Handbold W
AGF W
Fredericia W
Rodovre W
GOG W
Ajax Kobenhavn W
Hadsten W
Bjerringbro W
Roskilde W
DHG W
SIK Viborg W
Ejstrup/Haervejen W

Štatistiky tímov

Porovnanie výkonu všetkých 12 tímov v 1. Division Women na jednom mieste. Roskilde W vedie s 6 výhrami v tejto sezóne. Štatistiky tímov zobrazujú výhry, prehry, skóre, bodový rozdiel a percento výhier — jednoducho identifikujte najsilnejšie a najslabšie tímy pre analýzu stávok.

Najproduktívnejšie tímy

Tím#OdohranéVýhryRemízyPrehryGólyInkasované
Roskilde W17601185170
Ajax Kobenhavn W27502185169
AGF W37502173160
GOG W47403180176
SIK Viborg W57403174179
Aarhus Handbold W67322185189
Fredericia W77313176171
Hadsten W87313176177
Ejstrup/Haervejen W97304205200
Rodovre W107205148158
DHG W117205193210
Bjerringbro W127007187208

Minulé sezóny

1. Division Women

Prehliadajte 15 archivovaných sezón 1. Division Women, od 2010 po 2026. Každá sezóna obsahuje kompletné tabuľky, najlepších strelcov a výsledky zápasov — ideálne na porovnanie historických výkonov a odhalenie dlhodobých stávkových vzorcov.

API dáta: 31. 10. 2026