Menu
Dánsko

Bambusa Kvindeligaen Women

Dnešné zápasy

Živé skóre, nadchádzajúce výkopy a ukončené výsledky z dnešného dňa. Dáta sa automaticky aktualizujú, aby vám nič neuniklo.

Tabuľka

Bambusa Kvindeligaen Women · 2026

Aktuálna tabuľka Bambusa Kvindeligaen Women 2026 s 14 tímami. Esbjerg W vedie s 14 bodmi po 7 zápasoch, za ním nasleduje Odense W s 14 bodmi. Tabuľka zobrazuje výhry, prehry, skóre a percento výhier — základ pre analýzu stávok.

PlayoffZostup
TímOdohranéVýhryPrehryGóly:InkasovanéGólový rozdiel
1Esbjerg W770239:181+58
2Odense W871260:196+64
3Ikast Handbold W761218:166+52
4NFH W852241:200+41
5Copenhagen W752197:195+2
6HOJ W844213:218-5
7Viborg W733206:194+12
8Sonderjyske W835230:241-11
9Horsens W734183:206-23
10Silkeborg-Voel W725202:208-6
11Nordvestjysk W725188:215-27
12Ringkobing W725216:230-14
13Skanderborg W817165:250-85
14EH Aalborg W817195:253-58

Výsledky

Bambusa Kvindeligaen Women · 50
Výsledky30. 9. 2026–31. 10. 2026
so 31. 10.
Detail zápasu
so 31. 10.
Detail zápasu
so 31. 10.
Detail zápasu
so 31. 10.
Detail zápasu
so 17. 10.
Detail zápasu
pi 16. 10.
Detail zápasu
št 15. 10.
Detail zápasu
st 14. 10.
Detail zápasu
NFH W30–19HOJ W
st 14. 10.
Detail zápasu
st 14. 10.
Detail zápasu
st 14. 10.
Detail zápasu
so 10. 10.
Detail zápasu
pi 9. 10.
Detail zápasu
pi 9. 10.
Detail zápasu
št 8. 10.
Detail zápasu
st 7. 10.
Detail zápasu
st 7. 10.
Detail zápasu
st 7. 10.
Detail zápasu
ne 4. 10.
Detail zápasu
so 3. 10.
Detail zápasu
pi 2. 10.
Detail zápasu
st 30. 9.
Detail zápasu
st 30. 9.
Detail zápasu
st 30. 9.
Detail zápasu
st 30. 9.
Detail zápasu

Nadchádzajúce zápasy

100 zápasov
Esbjerg W
Silkeborg-Voel W
Copenhagen W
Ringkobing W
Horsens W
Ikast Handbold W
NFH W
Copenhagen W
Odense W
Sonderjyske W
Nordvestjysk W
HOJ W
Viborg W
Esbjerg W
Ikast Handbold W
Silkeborg-Voel W
Ringkobing W
EH Aalborg W
Skanderborg W
Horsens W
Esbjerg W
Ikast Handbold W
HOJ W
Viborg W
Copenhagen W
Odense W
Horsens W
Ringkobing W
EH Aalborg W
NFH W
Silkeborg-Voel W
Skanderborg W
Sonderjyske W
Nordvestjysk W
HOJ W
Esbjerg W
NFH W
Horsens W
Odense W
EH Aalborg W
Skanderborg W
Ikast Handbold W
Viborg W
Sonderjyske W
Nordvestjysk W
Copenhagen W
Ringkobing W
Silkeborg-Voel W
Sonderjyske W
HOJ W
Skanderborg W
Esbjerg W
Ikast Handbold W
Ringkobing W
Copenhagen W
Viborg W
Horsens W
Odense W
Silkeborg-Voel W
NFH W
EH Aalborg W
Nordvestjysk W
NFH W
Ikast Handbold W
Esbjerg W
Sonderjyske W
HOJ W
Copenhagen W
Nordvestjysk W
Horsens W
Ringkobing W
Skanderborg W
Odense W
Silkeborg-Voel W
Viborg W
EH Aalborg W
Odense W
Ikast Handbold W
Viborg W
Horsens W
Esbjerg W
Ringkobing W
NFH W
Skanderborg W
Sonderjyske W
Copenhagen W
HOJ W
EH Aalborg W
Nordvestjysk W
Silkeborg-Voel W
Ikast Handbold W
Nordvestjysk W
Silkeborg-Voel W
Viborg W
Skanderborg W
Odense W
Copenhagen W
Esbjerg W
Horsens W
HOJ W
Ringkobing W
NFH W
EH Aalborg W
Sonderjyske W
Odense W
Ringkobing W
Viborg W
Ikast Handbold W
Esbjerg W
NFH W
Sonderjyske W
Horsens W
Nordvestjysk W
Skanderborg W
Copenhagen W
EH Aalborg W
HOJ W
Silkeborg-Voel W
Skanderborg W
Viborg W
Silkeborg-Voel W
Sonderjyske W
NFH W
Odense W
Ikast Handbold W
HOJ W
Ringkobing W
Nordvestjysk W
Horsens W
Copenhagen W
EH Aalborg W
Esbjerg W
Sonderjyske W
Ikast Handbold W
EH Aalborg W
Horsens W
Copenhagen W
Silkeborg-Voel W
Nordvestjysk W
NFH W
Viborg W
Ringkobing W
Esbjerg W
Odense W
HOJ W
Skanderborg W
Ikast Handbold W
Copenhagen W
NFH W
Viborg W
Odense W
Nordvestjysk W
Horsens W
Esbjerg W
Silkeborg-Voel W
EH Aalborg W
Skanderborg W
Sonderjyske W
Ringkobing W
HOJ W
Viborg W
Odense W
HOJ W
NFH W
Esbjerg W
Nordvestjysk W
Horsens W
Silkeborg-Voel W
EH Aalborg W
Ikast Handbold W
Sonderjyske W
Ringkobing W
Copenhagen W
Skanderborg W
Silkeborg-Voel W
Esbjerg W
Odense W
HOJ W
NFH W
Sonderjyske W
Ikast Handbold W
Horsens W
Nordvestjysk W
Viborg W
Skanderborg W
EH Aalborg W
Ringkobing W
Copenhagen W
Esbjerg W
Viborg W
HOJ W
Nordvestjysk W
Silkeborg-Voel W
Ikast Handbold W
Copenhagen W
NFH W
EH Aalborg W
Ringkobing W
Horsens W
Skanderborg W

Štatistiky tímov

Porovnanie výkonu všetkých 14 tímov v Bambusa Kvindeligaen Women na jednom mieste. Esbjerg W vedie s 7 výhrami v tejto sezóne. Štatistiky tímov zobrazujú výhry, prehry, skóre, bodový rozdiel a percento výhier — jednoducho identifikujte najsilnejšie a najslabšie tímy pre analýzu stávok.

Najproduktívnejšie tímy

Tím#OdohranéVýhryRemízyPrehryGólyInkasované
Esbjerg W17700239181
Odense W28701260196
Ikast Handbold W37601218166
NFH W48512241200
Copenhagen W57502197195
HOJ W68404213218
Viborg W77313206194
Sonderjyske W88305230241
Horsens W97304183206
Silkeborg-Voel W107205202208
Nordvestjysk W117205188215
Ringkobing W127205216230
Skanderborg W138107165250
EH Aalborg W148107195253

Minulé sezóny

Bambusa Kvindeligaen Women

Prehliadajte 6 archivovaných sezón Bambusa Kvindeligaen Women, od 2021 po 2026. Každá sezóna obsahuje kompletné tabuľky, najlepších strelcov a výsledky zápasov — ideálne na porovnanie historických výkonov a odhalenie dlhodobých stávkových vzorcov.

API dáta: 31. 10. 2026