Menu
Estónsko

Meistriliiga

Tabuľka

Meistriliiga · 2026

Aktuálna tabuľka Meistriliiga 2026 s 6 tímami. Polva Serviti vedie s 8 bodmi po 4 zápasoch, za ním nasleduje Kehra s 6 bodmi. Tabuľka zobrazuje výhry, prehry, skóre a percento výhier — základ pre analýzu stávok.

Playoff
TímOdohranéVýhryPrehryGóly:InkasovanéGólový rozdiel
1Polva Serviti440136:94+42
2Kehra532142:135+7
3Viljandi431114:107+7
4Mistra32185:74+11
5Tapa514121:138-17
6Viimsi/Alexela505122:172-50

Výsledky

Meistriliiga · 13
Výsledky8. 9. 2026–29. 10. 2026
št 29. 10.
Detail zápasu
st 28. 10.
Detail zápasu
Tapa24–28Kehra
ut 27. 10.
Detail zápasu
st 7. 10.
Detail zápasu
st 7. 10.
Detail zápasu
st 23. 9.
Detail zápasu
ut 22. 9.
Detail zápasu
Tapa21–27Mistra
št 17. 9.
Detail zápasu
st 16. 9.
Detail zápasu
st 16. 9.
Detail zápasu
st 9. 9.
Detail zápasu
st 9. 9.
Detail zápasu
ut 8. 9.
Detail zápasu

Nadchádzajúce zápasy

41 zápasov
Viimsi/Alexela
Polva Serviti
Kehra
Mistra
Tapa
Viljandi
Mistra
Tapa
Polva Serviti
Kehra
Viljandi
Viimsi/Alexela
Kehra
Viljandi
Mistra
Polva Serviti
Viimsi/Alexela
Tapa
Mistra
Viljandi
Viimsi/Alexela
Kehra
Tapa
Polva Serviti
Kehra
Tapa
Mistra
Viimsi/Alexela
Viljandi
Tapa
Mistra
Kehra
Polva Serviti
Viimsi/Alexela
Kehra
Polva Serviti
Tapa
Mistra
Viimsi/Alexela
Viljandi
Tapa
Viimsi/Alexela
Polva Serviti
Mistra
Viljandi
Kehra
Kehra
Viimsi/Alexela
Polva Serviti
Tapa
Tapa
Kehra
Viimsi/Alexela
Mistra
Viimsi/Alexela
Polva Serviti
Kehra
Mistra
Tapa
Viljandi
Mistra
Tapa
Polva Serviti
Kehra
Viljandi
Viimsi/Alexela
Kehra
Viljandi
Viimsi/Alexela
Tapa
Tapa
Polva Serviti
Viimsi/Alexela
Kehra
Viljandi
Mistra
Kehra
Tapa
Mistra
Viimsi/Alexela
Viljandi
Polva Serviti

Štatistiky tímov

Porovnanie výkonu všetkých 6 tímov v Meistriliiga na jednom mieste. Polva Serviti vedie s 4 výhrami v tejto sezóne. Štatistiky tímov zobrazujú výhry, prehry, skóre, bodový rozdiel a percento výhier — jednoducho identifikujte najsilnejšie a najslabšie tímy pre analýzu stávok.

Najproduktívnejšie tímy

Tím#OdohranéVýhryPrehryGólyInkasované
Polva Serviti144013694
Kehra2532142135
Viljandi3431114107
Mistra43218574
Tapa5514121138
Viimsi/Alexela6505122172

Minulé sezóny

Meistriliiga

Prehliadajte 15 archivovaných sezón Meistriliiga, od 2011 po 2026. Každá sezóna obsahuje kompletné tabuľky, najlepších strelcov a výsledky zápasov — ideálne na porovnanie historických výkonov a odhalenie dlhodobých stávkových vzorcov.

API dáta: 30. 10. 2026