Menu
Európa

Liga majstrov

Tabuľka

Liga majstrov · 2026

Aktuálna tabuľka Liga majstrov 2026 s 24 tímami. Veszprem vedie s 12 bodmi po 6 zápasoch, za ním nasleduje Fuchse Berlin s 8 bodmi. Tabuľka zobrazuje výhry, prehry, skóre a percento výhier — základ pre analýzu stávok.

Liga majstrov
TímOdohranéVýhryPrehryGóly:InkasovanéGólový rozdiel
Skupina A
1Veszprem660219:175+44
2Fuchse Berlin642224:205+19
3Porto614187:207-20
4Partizan605181:224-43
Skupina B
1Wisla Plock642174:163+11
2MT Melsungen632164:1640
3Nantes633169:176-7
4Vardar 1961614180:184-4
Skupina C
1PSG641214:182+32
2Aalborg641195:177+18
3RK Zagreb633184:190-6
4Celje606182:226-44
Skupina D
1Sporting650228:200+28
2GOG632213:209+4
3Szeged622203:195+8
4Kristianstad606188:228-40
Skupina E
1Barcelona660207:165+42
2Din. Bucuresti623170:171-1
3Skanderborg AGF623177:193-16
4Montpellier615176:201-25
Skupina F
1SC Magdeburg660212:169+43
2Kielce642195:188+7
3HC Kriens624187:197-10
4Kolstad606178:218-40

Výsledky

Liga majstrov · 50
Preliminary15. 10. 2026–29. 10. 2026
št 29. 10.
Detail zápasu
št 29. 10.
Detail zápasu
št 29. 10.
Detail zápasu
št 29. 10.
Detail zápasu
št 29. 10.
Detail zápasu
st 28. 10.
Detail zápasu
st 28. 10.
Detail zápasu
st 28. 10.
Detail zápasu
PSG32–25Aalborg
st 28. 10.
Detail zápasu
st 28. 10.
Detail zápasu
st 28. 10.
Detail zápasu
st 28. 10.
Detail zápasu
št 22. 10.
Detail zápasu
št 22. 10.
Detail zápasu
št 22. 10.
Detail zápasu
št 22. 10.
Detail zápasu
Szeged33–33GOG
št 22. 10.
Detail zápasu
st 21. 10.
Detail zápasu
st 21. 10.
Detail zápasu
st 21. 10.
Detail zápasu
st 21. 10.
Detail zápasu
st 21. 10.
Detail zápasu
st 21. 10.
Detail zápasu
st 21. 10.
Detail zápasu
št 15. 10.
Detail zápasu

Nadchádzajúce zápasy

60 zápasov
Wisla Plock
MT Melsungen
Veszprem
Fuchse Berlin
Sporting
GOG
PSG
Aalborg
SC Magdeburg
Kielce
Fuchse Berlin
Veszprem
MT Melsungen
Wisla Plock
Kielce
SC Magdeburg
GOG
Sporting
Barcelona
Din. Bucuresti
Aalborg
PSG
Din. Bucuresti
Barcelona
Aalborg
Fuchse Berlin
Wisla Plock
Veszprem
Sporting
Din. Bucuresti
GOG
SC Magdeburg
MT Melsungen
PSG
Kielce
Barcelona
Din. Bucuresti
Kielce
SC Magdeburg
Sporting
Veszprem
Aalborg
PSG
Wisla Plock
Barcelona
GOG
Fuchse Berlin
MT Melsungen
GOG
Kielce
Veszprem
MT Melsungen
Aalborg
Wisla Plock
SC Magdeburg
Din. Bucuresti
Fuchse Berlin
PSG
Sporting
Barcelona
MT Melsungen
Aalborg
Kielce
Sporting
Barcelona
SC Magdeburg
Din. Bucuresti
GOG
Wisla Plock
Fuchse Berlin
PSG
Veszprem
Veszprem
Wisla Plock
SC Magdeburg
GOG
Fuchse Berlin
Aalborg
Kielce
Din. Bucuresti
PSG
MT Melsungen
Barcelona
Sporting
Aalborg
Veszprem
Din. Bucuresti
SC Magdeburg
Wisla Plock
PSG
MT Melsungen
Fuchse Berlin
GOG
Barcelona
Sporting
Kielce
Aalborg
MT Melsungen
Veszprem
PSG
SC Magdeburg
Barcelona
Din. Bucuresti
Sporting
Kielce
GOG
Fuchse Berlin
Wisla Plock
Barcelona
Kielce
GOG
Din. Bucuresti
MT Melsungen
Veszprem
PSG
Fuchse Berlin
Sporting
SC Magdeburg
Wisla Plock
Aalborg

Štatistiky tímov

Porovnanie výkonu všetkých 24 tímov v Liga majstrov na jednom mieste. Veszprem vedie s 6 výhrami v tejto sezóne. Štatistiky tímov zobrazujú výhry, prehry, skóre, bodový rozdiel a percento výhier — jednoducho identifikujte najsilnejšie a najslabšie tímy pre analýzu stávok.

Najproduktívnejšie tímy

Tím#OdohranéVýhryRemízyPrehryGólyInkasované
Veszprem16600219175
Fuchse Berlin26402224205
Porto36114187207
Partizan46015181224
Wisla Plock56402174163
MT Melsungen66312164164
Nantes76303169176
Vardar 196186114180184
PSG96411214182
Aalborg106411195177
RK Zagreb116303184190
Celje126006182226
Sporting136510228200
GOG146312213209
Szeged156222203195
Kristianstad166006188228
Barcelona176600207165
Din. Bucuresti186213170171
Skanderborg AGF196213177193
Montpellier206105176201
SC Magdeburg216600212169
Kielce226402195188
HC Kriens236204187197
Kolstad246006178218

Minulé sezóny

Liga majstrov

Prehliadajte 15 archivovaných sezón Liga majstrov, od 2010 po 2026. Každá sezóna obsahuje kompletné tabuľky, najlepších strelcov a výsledky zápasov — ideálne na porovnanie historických výkonov a odhalenie dlhodobých stávkových vzorcov.

API dáta: 31. 10. 2026