Menu
Európa

EHF European League

Tabuľka

EHF European League · 2026

Aktuálna tabuľka EHF European League 2026 s 32 tímami. Elverum vedie s 4 bodmi po 2 zápasoch, za ním nasleduje Nexe s 2 bodmi. Tabuľka zobrazuje výhry, prehry, skóre a percento výhier — základ pre analýzu stávok.

Playoff
TímOdohranéVýhryPrehryGóly:InkasovanéGólový rozdiel
Skupina A
1Elverum22073:60+13
2Nexe21161:56+5
3Hammarby21158:65-7
4St. Raphael20258:69-11
Skupina B
1Limoges22077:63+14
2Maritimo21170:63+7
3CD Bidasoa Irun21171:77-6
4FH Hafnarfjordur20270:85-15
Skupina C
1Kadetten Schaffhausen22081:62+19
2Chambery Savoie21166:59+7
3Izvidac21164:75-11
4CSM Bucuresti20257:72-15
Skupina D
1Bergischer22059:54+5
2Savehof21159:56+3
3Presov20165:66-1
4Sesvete20163:70-7
Skupina E
1Flensburg-H.22076:53+23
2Granollers21168:71-3
3Buzau20161:67-6
4Aguas Santas20152:66-14
Skupina F
1Holstebro22065:54+11
2Torrelavega22064:56+8
3Benfica20255:63-8
4Karvina20255:66-11
Skupina G
1Wybrzeze Gdansk21069:65+4
2La Rioja21161:58+3
3Gummersbach21168:680
4Eurofarm Pelister20155:62-7
Skupina H
1Slovan22070:60+10
2Valur21168:62+6
3Mors21163:72-9
4Tatabanya20264:71-7

Výsledky

EHF European League · 48
Výsledky6. 10. 2026–13. 10. 2026
ut 13. 10.
Detail zápasu
ut 13. 10.
Detail zápasu
ut 13. 10.
Detail zápasu
ut 13. 10.
Detail zápasu
ut 13. 10.
Detail zápasu
ut 13. 10.
Detail zápasu
ut 13. 10.
Detail zápasu
ut 13. 10.
Detail zápasu
ut 13. 10.
Detail zápasu
ut 13. 10.
Detail zápasu
ut 13. 10.
Detail zápasu
ut 13. 10.
Detail zápasu
ut 13. 10.
Detail zápasu
ut 13. 10.
Detail zápasu
ut 13. 10.
Detail zápasu
Mors30–36Slovan
ut 13. 10.
Detail zápasu
ut 6. 10.
Detail zápasu
ut 6. 10.
Detail zápasu
ut 6. 10.
Detail zápasu
ut 6. 10.
Detail zápasu
ut 6. 10.
Detail zápasu
ut 6. 10.
Detail zápasu
ut 6. 10.
Detail zápasu
ut 6. 10.
Detail zápasu
ut 6. 10.
Detail zápasu

Nadchádzajúce zápasy

48 zápasov
Nexe
Elverum
Tatabanya
Valur
St. Raphael
Hammarby
Buzau
Flensburg-H.
Izvidac
Kadetten Schaffhausen
Holstebro
Torrelavega
Savehof
Presov
La Rioja
Wybrzeze Gdansk
Benfica
Karvina
Slovan
Mors
Chambery Savoie
CSM Bucuresti
Eurofarm Pelister
Gummersbach
CD Bidasoa Irun
Limoges
Bergischer
Sesvete
FH Hafnarfjordur
Maritimo
Granollers
Aguas Santas
Presov
Sesvete
Savehof
Bergischer
Slovan
Tatabanya
Eurofarm Pelister
Wybrzeze Gdansk
Buzau
Granollers
Kadetten Schaffhausen
Chambery Savoie
Holstebro
Karvina
Flensburg-H.
Aguas Santas
Mors
Valur
St. Raphael
Nexe
Maritimo
Limoges
Torrelavega
Benfica
Hammarby
Elverum
Izvidac
CSM Bucuresti
FH Hafnarfjordur
CD Bidasoa Irun
Gummersbach
La Rioja
Nexe
Hammarby
La Rioja
Eurofarm Pelister
Wybrzeze Gdansk
Gummersbach
Valur
Slovan
Tatabanya
Mors
Elverum
St. Raphael
CSM Bucuresti
Kadetten Schaffhausen
Chambery Savoie
Izvidac
Limoges
FH Hafnarfjordur
Sesvete
Savehof
Benfica
Holstebro
Karvina
Torrelavega
CD Bidasoa Irun
Maritimo
Bergischer
Presov
Aguas Santas
Buzau
Granollers
Flensburg-H.

Štatistiky tímov

Porovnanie výkonu všetkých 32 tímov v EHF European League na jednom mieste. Elverum vedie s 2 výhrami v tejto sezóne. Štatistiky tímov zobrazujú výhry, prehry, skóre, bodový rozdiel a percento výhier — jednoducho identifikujte najsilnejšie a najslabšie tímy pre analýzu stávok.

Najproduktívnejšie tímy

Tím#OdohranéVýhryRemízyPrehryGólyInkasované
Elverum122007360
Nexe221016156
Hammarby321015865
St. Raphael420025869
Limoges522007763
Maritimo621017063
CD Bidasoa Irun721017177
FH Hafnarfjordur820027085
Kadetten Schaffhausen922008162
Chambery Savoie1021016659
Izvidac1121016475
CSM Bucuresti1220025772
Bergischer1322005954
Savehof1421015956
Presov1520116566
Sesvete1620116370
Flensburg-H.1722007653
Granollers1821016871
Buzau1920116167
Aguas Santas2020115266
Holstebro2122006554
Torrelavega2222006456
Benfica2320025563
Karvina2420025566
Wybrzeze Gdansk2521106965
La Rioja2621016158
Gummersbach2721016868
Eurofarm Pelister2820115562
Slovan2922007060
Valur3021016862
Mors3121016372
Tatabanya3220026471

Minulé sezóny

EHF European League

Prehliadajte 6 archivovaných sezón EHF European League, od 2021 po 2026. Každá sezóna obsahuje kompletné tabuľky, najlepších strelcov a výsledky zápasov — ideálne na porovnanie historických výkonov a odhalenie dlhodobých stávkových vzorcov.

API dáta: 14. 10. 2026