Menu
Nemecko

2. Bundesliga Women

Dnešné zápasy

Živé skóre, nadchádzajúce výkopy a ukončené výsledky z dnešného dňa. Dáta sa automaticky aktualizujú, aby vám nič neuniklo.

Tabuľka

2. Bundesliga Women · 2026

Aktuálna tabuľka 2. Bundesliga Women 2026 s 16 tímami. Mainz W vedie s 12 bodmi po 6 zápasoch, za ním nasleduje Nurtingen W s 11 bodmi. Tabuľka zobrazuje výhry, prehry, skóre a percento výhier — základ pre analýzu stávok.

PlayoffZostup
TímOdohranéVýhryPrehryGóly:InkasovanéGólový rozdiel
1Mainz W660195:165+30
2Nurtingen W650221:167+54
3Waiblingen W651181:147+34
4Fuchse Berlin W640206:175+31
5Solingen W651189:165+24
6Bergischer W641183:167+16
7Regensburg W541158:122+36
8Rodertal W642192:156+36
9Kirchhof W523127:151-24
10Rosengarten-Buchholz W624169:183-14
11HSG Freiburg W624185:201-16
12Werder Bremen W615167:201-34
13SV Todesfelde W605177:208-31
14Leverkusen W605171:214-43
15TuS Lintfort W606153:186-33
16Rostocker W606146:212-66

Výsledky

2. Bundesliga Women · 50
Výsledky19. 9. 2026–31. 10. 2026
so 31. 10.
Detail zápasu
so 31. 10.
Detail zápasu
so 31. 10.
Detail zápasu
so 24. 10.
Detail zápasu
ne 18. 10.
Detail zápasu
so 17. 10.
Detail zápasu
so 17. 10.
Detail zápasu
so 17. 10.
Detail zápasu
so 17. 10.
Detail zápasu
so 17. 10.
Detail zápasu
so 17. 10.
Detail zápasu
pi 16. 10.
Detail zápasu
ne 11. 10.
Detail zápasu
so 10. 10.
Detail zápasu
so 10. 10.
Detail zápasu
so 10. 10.
Detail zápasu
so 10. 10.
Detail zápasu
so 10. 10.
Detail zápasu
so 10. 10.
Detail zápasu
ne 20. 9.
Detail zápasu
so 19. 9.
Detail zápasu
so 19. 9.
Detail zápasu
so 19. 9.
Detail zápasu
so 19. 9.
Detail zápasu
so 19. 9.
Detail zápasu

Nadchádzajúce zápasy

100 zápasov
TuS Lintfort W
HSG Freiburg W
Regensburg W
Rosengarten-Buchholz W
Werder Bremen W
SV Todesfelde W
Rostocker W
Mainz W
Rodertal W
Kirchhof W
Nurtingen W
Bergischer W
Solingen W
Fuchse Berlin W
Leverkusen W
Waiblingen W
Bergischer W
Kirchhof W
Rostocker W
Solingen W
Fuchse Berlin W
Regensburg W
HSG Freiburg W
Werder Bremen W
Nurtingen W
Leverkusen W
SV Todesfelde W
Rodertal W
Rosengarten-Buchholz W
TuS Lintfort W
Waiblingen W
Mainz W
Leverkusen W
Bergischer W
Regensburg W
Rostocker W
Werder Bremen W
Rosengarten-Buchholz W
Solingen W
Waiblingen W
Rodertal W
HSG Freiburg W
TuS Lintfort W
Fuchse Berlin W
Mainz W
Nurtingen W
Kirchhof W
SV Todesfelde W
Kirchhof W
Regensburg W
Waiblingen W
Regensburg W
Bergischer W
SV Todesfelde W
Rostocker W
TuS Lintfort W
Fuchse Berlin W
Werder Bremen W
Nurtingen W
Solingen W
Leverkusen W
Mainz W
Rosengarten-Buchholz W
Rodertal W
Rodertal W
Fuchse Berlin W
Solingen W
Leverkusen W
TuS Lintfort W
Waiblingen W
Kirchhof W
Rosengarten-Buchholz W
Mainz W
Bergischer W
Nurtingen W
Regensburg W
SV Todesfelde W
HSG Freiburg W
Leverkusen W
Regensburg W
Nurtingen W
TuS Lintfort W
Waiblingen W
Werder Bremen W
Bergischer W
HSG Freiburg W
Rostocker W
Rodertal W
Fuchse Berlin W
Kirchhof W
Mainz W
Solingen W
Rosengarten-Buchholz W
SV Todesfelde W
SV Todesfelde W
Fuchse Berlin W
TuS Lintfort W
Leverkusen W
Regensburg W
Mainz W
Werder Bremen W
Nurtingen W
Bergischer W
Solingen W
Rodertal W
Waiblingen W
HSG Freiburg W
Rosengarten-Buchholz W
Kirchhof W
Rostocker W
Leverkusen W
Werder Bremen W
Waiblingen W
Kirchhof W
Rostocker W
SV Todesfelde W
Solingen W
Regensburg W
Fuchse Berlin W
HSG Freiburg W
Rosengarten-Buchholz W
Bergischer W
Mainz W
TuS Lintfort W
Nurtingen W
Rodertal W
Waiblingen W
SV Todesfelde W
Leverkusen W
Rodertal W
Regensburg W
Bergischer W
Solingen W
TuS Lintfort W
Rostocker W
HSG Freiburg W
Fuchse Berlin W
Rosengarten-Buchholz W
Mainz W
Werder Bremen W
Nurtingen W
Kirchhof W
SV Todesfelde W
Nurtingen W
TuS Lintfort W
Regensburg W
Bergischer W
Fuchse Berlin W
Rodertal W
Mainz W
Werder Bremen W
Solingen W
HSG Freiburg W
Waiblingen W
Kirchhof W
Leverkusen W
Rosengarten-Buchholz W
Rostocker W
Waiblingen W
Rosengarten-Buchholz W
Leverkusen W
SV Todesfelde W
Regensburg W
Werder Bremen W
Rostocker W
Fuchse Berlin W
Solingen W
Rodertal W
Mainz W
Kirchhof W
Nurtingen W
HSG Freiburg W
TuS Lintfort W
Bergischer W
Bergischer W
Rostocker W
Rodertal W
Regensburg W
Werder Bremen W
TuS Lintfort W
Fuchse Berlin W
Waiblingen W
Kirchhof W
Solingen W
Rosengarten-Buchholz W
Nurtingen W
SV Todesfelde W
Mainz W
Leverkusen W
HSG Freiburg W
TuS Lintfort W
Rodertal W
Waiblingen W
Rostocker W
Regensburg W
Kirchhof W
Solingen W
SV Todesfelde W
Werder Bremen W
Bergischer W

Štatistiky tímov

Porovnanie výkonu všetkých 16 tímov v 2. Bundesliga Women na jednom mieste. Mainz W vedie s 6 výhrami v tejto sezóne. Štatistiky tímov zobrazujú výhry, prehry, skóre, bodový rozdiel a percento výhier — jednoducho identifikujte najsilnejšie a najslabšie tímy pre analýzu stávok.

Najproduktívnejšie tímy

Tím#OdohranéVýhryRemízyPrehryGólyInkasované
Mainz W16600195165
Nurtingen W26510221167
Waiblingen W36501181147
Fuchse Berlin W46420206175
Solingen W56501189165
Bergischer W66411183167
Regensburg W75401158122
Rodertal W86402192156
Kirchhof W95203127151
Rosengarten-Buchholz W106204169183
HSG Freiburg W116204185201
Werder Bremen W126105167201
SV Todesfelde W136015177208
Leverkusen W146015171214
TuS Lintfort W156006153186
Rostocker W166006146212

Minulé sezóny

2. Bundesliga Women

Prehliadajte 12 archivovaných sezón 2. Bundesliga Women, od 2013 po 2026. Každá sezóna obsahuje kompletné tabuľky, najlepších strelcov a výsledky zápasov — ideálne na porovnanie historických výkonov a odhalenie dlhodobých stávkových vzorcov.

História

19. 3. 2026
Založený:2004
  1. Bundesliga Frauen bola zriadená v roku 2004 ako centralizovaná druhá úroveň nemeckého ženského hádzanárstva, nahradením predchádzajúcich regionálnych druhých líg. Táto reforma vytvorila jednotný postup a zostupový systém pre celé Nemecko. Od svojho vzniku liga stabilizovala formát na 16 tímov a stala sa dôležitou platformou pre ženské hádzanárske kluby usilujúce sa o postup do HBF Lígy. Liga je taktiež dejiskom pôsobenia mnohých talentovaných mladých hráčok, ktoré neskôr reprezentujú Nemecko na medzinárodnej úrovni.
  1. 2004 — 2. Bundesliga Frauen založená ako centralizovaná druhá ženská liga
  2. 2010 — Stabilizácia formátu na 16 tímov
  3. 2019 — Niekoľko historicky silných klubov bojovalo o postup do HBF Lígy
  4. 2024 — Konkurenčná sezóna so silnými uchádzačmi o postup

Formát súťaže

19. 3. 2026
Tímy:16Zostupové miesta:3
  1. Bundesliga Frauen hrá systémom každý s každým, kde 16 tímov sa stretáva doma aj von, čo dáva každému tímu 30 zápasov za sezónu. Za výhru 2 body, za remízu 1 bod. Víťaz ligy a druhý v poradí postupujú priamo do HBF Lígy. Ďalšie postup. miesta môžu byť predmetom baráže. Tri posledné tímy zostupujú do Regionalligy.

Analýza

19. 3. 2026

Analýza aktuálnej sezóny

Boj o postup

V sezóne 2024/25 bojuje niekoľko tímov v hornej časti tabuľky o dve priame postupové miesta do HBF Lígy. Intenzita súbojov na čele tabuľky odráža ambície mnohých klubov, ktoré investujú do rozvoja ženského hádzanárstva.

Zostupový boj

Tri miesta vedúce do Regionalligy sú predmetom tvrdého boja v spodnej časti tabuľky. Menšie kluby sú odkázané na domáce zápasy, kde majú lepšiu šancu zbierať body.

Úloha ligy v nemeckom ženskom hádzanárstve

  1. Bundesliga Frauen je dôležitou stopkou v kariérnom rebríčku ženských hádzanárok v Nemecku. Tu si skúsenosti získavajú nielen skúsené hráčky vracajúce sa z HBF Lígy, ale aj mladé talenty, ktoré hladko napredujú smerom k najvyššej súťaži. Liga je tiež dejiskom pôsobenia zahraničných hráčok, čo zvyšuje jej medzinárodnú atraktivitu.

Často kladené otázky

Koľko tímov hrá v 2. Bundeslige Frauen?

V 2. Bundeslige Frauen hrá 16 tímov, každý odohráva 30 zápasov za sezónu.

Ako sa dá postúpiť z 2. Bundesligy Frauen do HBF Lígy?

Prvé dve miesta zaručujú priamy postup do HBF Lígy. Ďalšie miesta môžu byť rozhodnuté baráž.

Koľko tímov zostupuje z 2. Bundesligy Frauen?

Tri posledné tímy zostupujú do Regionalligy na konci každej sezóny.

Kedy bola 2. Bundesliga Frauen založená?

2. Bundesliga Frauen bola založená v roku 2004 ako centralizovaná druhá úroveň nemeckého ženského profesionálneho hádzanárstva.

API dáta: 31. 10. 2026 · Obsah aktualizovaný: 19. 3. 2026