Menu
Nórsko

REMA 1000-ligaen

Dnešné zápasy

Živé skóre, nadchádzajúce výkopy a ukončené výsledky z dnešného dňa. Dáta sa automaticky aktualizujú, aby vám nič neuniklo.

Dnes ukončené

2 zápasy

Tabuľka

REMA 1000-ligaen · 2026

Aktuálna tabuľka REMA 1000-ligaen 2026 s 14 tímami. Elverum vedie s 18 bodmi po 9 zápasoch, za ním nasleduje Runar s 14 bodmi. Tabuľka zobrazuje výhry, prehry, skóre a percento výhier — základ pre analýzu stávok.

PlayoffZostup
TímOdohranéVýhryPrehryGóly:InkasovanéGólový rozdiel
1Elverum990316:240+76
2Runar871268:220+48
3Sandefjord TIF752229:222+7
4Kolstad852248:223+25
5Fjellhammer843228:207+21
6Kristiansand843233:224+9
7Naerbo844239:232+7
8Follo834214:235-21
9Arendal734204:199+5
10Bergen835228:235-7
11Viking TIF734203:238-35
12Drammen826210:238-28
13Bergsoy817210:263-53
14Sandnes808200:254-54

Výsledky

REMA 1000-ligaen · 50
Výsledky27. 9. 2026–31. 10. 2026
so 31. 10.
Detail zápasu
so 31. 10.
Detail zápasu
pi 30. 10.
Detail zápasu
ne 25. 10.
Detail zápasu
ne 25. 10.
Detail zápasu
ne 25. 10.
Detail zápasu
so 24. 10.
Detail zápasu
so 24. 10.
Detail zápasu
st 21. 10.
Detail zápasu
ne 18. 10.
Detail zápasu
so 17. 10.
Detail zápasu
so 17. 10.
Detail zápasu
so 17. 10.
Detail zápasu
st 14. 10.
Detail zápasu
st 14. 10.
Detail zápasu
ut 13. 10.
Detail zápasu
ne 4. 10.
Detail zápasu
ne 4. 10.
Detail zápasu
ne 4. 10.
Detail zápasu
ne 4. 10.
Detail zápasu
ne 4. 10.
Detail zápasu
ne 4. 10.
Detail zápasu
pi 2. 10.
Detail zápasu
st 30. 9.
Detail zápasu
ne 27. 9.
Detail zápasu

Nadchádzajúce zápasy

100 zápasov
Bergsoy
Follo
Kristiansand
Viking TIF
Runar
Fjellhammer
Kolstad
Sandefjord TIF
Kristiansand
Bergen
Drammen
Bergsoy
Arendal
Runar
Follo
Fjellhammer
Sandnes
Kolstad
Viking TIF
Sandefjord TIF
Runar
Drammen
Bergen
Follo
Naerbo
Sandnes
Sandefjord TIF
Elverum
Kolstad
Arendal
Bergsoy
Kristiansand
Fjellhammer
Viking TIF
Elverum
Fjellhammer
Viking TIF
Follo
Bergsoy
Bergen
Arendal
Naerbo
Sandnes
Sandefjord TIF
Drammen
Kolstad
Bergen
Viking TIF
Kristiansand
Runar
Follo
Elverum
Sandefjord TIF
Arendal
Runar
Bergsoy
Kristiansand
Kolstad
Fjellhammer
Sandnes
Naerbo
Drammen
Drammen
Sandefjord TIF
Elverum
Naerbo
Arendal
Viking TIF
Bergen
Runar
Sandefjord TIF
Drammen
Kolstad
Bergsoy
Viking TIF
Elverum
Naerbo
Kristiansand
Fjellhammer
Arendal
Follo
Sandnes
Runar
Kolstad
Arendal
Follo
Kristiansand
Sandefjord TIF
Bergsoy
Naerbo
Elverum
Bergen
Sandnes
Viking TIF
Drammen
Fjellhammer
Sandefjord TIF
Bergsoy
Viking TIF
Arendal
Elverum
Sandnes
Fjellhammer
Kristiansand
Follo
Drammen
Kolstad
Bergen
Naerbo
Runar
Kolstad
Naerbo
Drammen
Viking TIF
Bergsoy
Fjellhammer
Arendal
Elverum
Kristiansand
Follo
Runar
Sandefjord TIF
Bergen
Sandnes
Sandefjord TIF
Kolstad
Naerbo
Bergen
Fjellhammer
Runar
Follo
Bergsoy
Viking TIF
Kristiansand
Elverum
Drammen
Sandnes
Arendal
Kolstad
Fjellhammer
Bergen
Arendal
Kristiansand
Elverum
Bergsoy
Viking TIF
Naerbo
Sandefjord TIF
Runar
Follo
Drammen
Sandnes
Elverum
Bergsoy
Arendal
Drammen
Sandefjord TIF
Bergen
Viking TIF
Runar
Follo
Kolstad
Sandnes
Kristiansand
Fjellhammer
Naerbo
Bergen
Drammen
Bergsoy
Sandnes
Kolstad
Viking TIF
Naerbo
Follo
Runar
Elverum
Kristiansand
Arendal
Sandefjord TIF
Fjellhammer
Viking TIF
Naerbo
Arendal
Bergsoy
Elverum
Kolstad
Drammen
Kristiansand
Fjellhammer
Bergen
Follo
Sandefjord TIF
Sandnes
Runar
Kolstad
Sandnes
Naerbo
Elverum
Runar
Arendal

Štatistiky tímov

Porovnanie výkonu všetkých 14 tímov v REMA 1000-ligaen na jednom mieste. Elverum vedie s 9 výhrami v tejto sezóne. Štatistiky tímov zobrazujú výhry, prehry, skóre, bodový rozdiel a percento výhier — jednoducho identifikujte najsilnejšie a najslabšie tímy pre analýzu stávok.

Najproduktívnejšie tímy

Tím#OdohranéVýhryRemízyPrehryGólyInkasované
Elverum19900316240
Runar28701268220
Sandefjord TIF37502229222
Kolstad48512248223
Fjellhammer58413228207
Kristiansand68413233224
Naerbo78404239232
Follo88314214235
Arendal97304204199
Bergen108305228235
Viking TIF117304203238
Drammen128206210238
Bergsoy138107210263
Sandnes148008200254

Minulé sezóny

REMA 1000-ligaen

Prehliadajte 6 archivovaných sezón REMA 1000-ligaen, od 2021 po 2026. Každá sezóna obsahuje kompletné tabuľky, najlepších strelcov a výsledky zápasov — ideálne na porovnanie historických výkonov a odhalenie dlhodobých stávkových vzorcov.

API dáta: 31. 10. 2026