NLA — 2022
Playoff
Semifinále
HC Kriens3
St. Gallen0
32–26,30–21,31–29
Bern3
Zurich1
28–27,29–32,30–29,27–26
Pre-finals
Bern0
HC Kriens3
29–31,28–33,28–31
Finals
HC Kriens1
Kadetten Schaffhausen3
27–31,25–33,50–49,28–32
Semifinále
HC Kriens3
St. Gallen0
32–26,30–21,31–29
Bern3
Zurich1
28–27,29–32,30–29,27–26
Pre-finals
Bern0
HC Kriens3
29–31,28–33,28–31
Finals
HC Kriens1
Kadetten Schaffhausen3
27–31,25–33,50–49,28–32
Tabuľka konferencií — 2022
Tabuľka sezóny 2022 súťaže NLA s 10 tímami. Na čele je HC Kriens s 47 bodmi z 27 zápasov, za ním Kadetten Schaffhausen s 42 bodmi. Tímy v tejto sezóne strelili celkovo 7 972 gólov.
Regular Season
Odohrané 27Výhry 22Prehry 2Gólový rozdiel +103
Odohrané 27Výhry 20Prehry 5Gólový rozdiel +90
Odohrané 27Výhry 17Prehry 6Gólový rozdiel +68
Odohrané 27Výhry 13Prehry 12Gólový rozdiel +6
5Bern
Odohrané 27Výhry 13Prehry 13Gólový rozdiel +21
Odohrané 27Výhry 13Prehry 13Gólový rozdiel -16
Odohrané 27Výhry 11Prehry 14Gólový rozdiel -15
Odohrané 27Výhry 9Prehry 17Gólový rozdiel -2
Odohrané 27Výhry 5Prehry 21Gólový rozdiel -129
Odohrané 27Výhry 3Prehry 23Gólový rozdiel -126
| # | Tím | Odohrané | Výhry | Prehry | Góly | Inkasované | Gólový rozdiel |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 27 | 22 | 2 | 878 | 775 | +103 | |
| 2 | 27 | 20 | 5 | 857 | 767 | +90 | |
| 3 | 27 | 17 | 6 | 825 | 757 | +68 | |
| 4 | 27 | 13 | 12 | 785 | 779 | +6 | |
5Bern | 5 | 27 | 13 | 13 | 853 | 832 | +21 |
| 6 | 27 | 13 | 13 | 771 | 787 | -16 | |
| 7 | 27 | 11 | 14 | 755 | 770 | -15 | |
| 8 | 27 | 9 | 17 | 827 | 829 | -2 | |
| 9 | 27 | 5 | 21 | 716 | 845 | -129 | |
| 10 | 27 | 3 | 23 | 705 | 831 | -126 |
Stávkové štatistiky
Oba Skórujú %
100.0%
Percentuálny podiel zápasov kde skórujú oba tímy
Doma Výhry %
54.3%
Podiel zápasov vyhraných domácimi tímami
Vonku Výhry %
40.2%
Podiel zápasov vyhraných hosťujúcimi tímami
Najčastejšie výsledky
31-29
3.0%(5)
27-26
2.4%(4)
29-25
1.8%(3)
28-29
1.8%(3)
28-28
1.8%(3)
29-30
1.8%(3)
29-28
1.8%(3)
30-33
1.8%(3)
32-31
1.2%(2)
33-27
1.2%(2)
Tímy
HC Kriens
Kadetten Schaffhausen
Pfadi Winterthur
Zurich
Bern
Wacker Thun
Suhr Aarau
St. Gallen
RTV Basel
Kreuzlingen
Výsledky v sezóne
Výsledky zápasov tejto sezóny v chronologickom poradí. Historické výsledky poskytujú kontext pre pochopenie priebehu sezóny a ukazujú, ktoré tímy performovali nad alebo pod očakávania.
Kadetten Schaffhausen | 32 – 28 | HC Kriens | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8. 6. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
HC Kriens | 50 – 49 | Kadetten Schaffhausen | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4. 6. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kadetten Schaffhausen | 33 – 25 | HC Kriens | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. 6. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
HC Kriens | 27 – 31 | Kadetten Schaffhausen | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
HC Kriens | 31 – 28 | Bern | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kadetten Schaffhausen | 30 – 23 | Pfadi Winterthur | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pfadi Winterthur | 34 – 37 | Kadetten Schaffhausen | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Bern | 28 – 33 | HC Kriens | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kadetten Schaffhausen | 34 – 28 | Pfadi Winterthur | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
HC Kriens | 31 – 29 | Bern | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Minulé sezóny
API dáta: 9. 5. 2026