Menu
Dánsko

Herre Handbold Ligaen

Tabuľka

Herre Handbold Ligaen · 2026

Aktuálna tabuľka Herre Handbold Ligaen 2026 s 14 tímami. GOG vedie s 21 bodmi po 11 zápasoch, za ním nasleduje Aalborg s 17 bodmi. Tabuľka zobrazuje výhry, prehry, skóre a percento výhier — základ pre analýzu stávok.

PlayoffZostup
TímOdohranéVýhryPrehryGóly:InkasovanéGólový rozdiel
1GOG11100380:318+62
2Aalborg1182352:332+20
3Skjern1284390:357+33
4Ribe-Esbjerg1173356:340+16
5Bjerringbro/Silkeborg1274378:375+3
6Fredericia1174338:307+31
7Sonderjyske1174345:333+12
8Skanderborg AGF1174365:354+11
9Nordsjaelland1146331:336-5
10Holstebro1137333:351-18
11Mors1138325:362-37
12Kolding1229369:410-41
13Ringsted1119332:370-38
14Skive12111378:427-49

Výsledky

Herre Handbold Ligaen · 50
Výsledky3. 10. 2026–30. 10. 2026
pi 30. 10.
Detail zápasu
pi 30. 10.
Detail zápasu
ne 25. 10.
Detail zápasu
ne 25. 10.
Detail zápasu
so 24. 10.
Detail zápasu
so 24. 10.
Detail zápasu
št 22. 10.
Detail zápasu
št 22. 10.
Detail zápasu
st 21. 10.
Detail zápasu
ne 18. 10.
Detail zápasu
ne 18. 10.
Detail zápasu
ne 18. 10.
Detail zápasu
GOG39–30Kolding
ne 18. 10.
Detail zápasu
ne 18. 10.
Detail zápasu
so 17. 10.
Detail zápasu
so 17. 10.
Detail zápasu
ne 11. 10.
Detail zápasu
Skive29–41GOG
ne 11. 10.
Detail zápasu
so 10. 10.
Detail zápasu
so 10. 10.
Detail zápasu
so 10. 10.
Detail zápasu
so 10. 10.
Detail zápasu
pi 9. 10.
Detail zápasu
so 3. 10.
Detail zápasu
GOG39–27Aalborg
so 3. 10.
Detail zápasu

Nadchádzajúce zápasy

100 zápasov
Nordsjaelland
GOG
Skanderborg AGF
Sonderjyske
Holstebro
Ringsted
Ribe-Esbjerg
Aalborg
Fredericia
Mors
Aalborg
Skanderborg AGF
Holstebro
Mors
Kolding
Ringsted
GOG
Bjerringbro/Silkeborg
Sonderjyske
Ribe-Esbjerg
Nordsjaelland
Skive
Fredericia
Skjern
Ringsted
Fredericia
Kolding
Holstebro
Aalborg
Sonderjyske
Skive
Nordsjaelland
Mors
Skjern
Skanderborg AGF
Ribe-Esbjerg
Bjerringbro/Silkeborg
GOG
Nordsjaelland
Kolding
Ribe-Esbjerg
Ringsted
Bjerringbro/Silkeborg
Mors
Skjern
Holstebro
GOG
Skive
Sonderjyske
Skanderborg AGF
Fredericia
Aalborg
Fredericia
Bjerringbro/Silkeborg
Kolding
Ribe-Esbjerg
Aalborg
Skjern
Ringsted
Skive
Sonderjyske
Mors
GOG
Skanderborg AGF
Holstebro
Nordsjaelland
Ribe-Esbjerg
Fredericia
Mors
Ringsted
Nordsjaelland
Sonderjyske
Holstebro
GOG
Kolding
Aalborg
Skanderborg AGF
Skjern
Skive
Bjerringbro/Silkeborg
Bjerringbro/Silkeborg
Holstebro
Fredericia
Skanderborg AGF
Skjern
Nordsjaelland
Aalborg
Ribe-Esbjerg
GOG
Mors
Ringsted
Kolding
Sonderjyske
Skive
Nordsjaelland
Ringsted
Kolding
Bjerringbro/Silkeborg
Ribe-Esbjerg
Sonderjyske
Mors
Aalborg
Skjern
GOG
Skive
Fredericia
Holstebro
Skanderborg AGF
Sonderjyske
Fredericia
Ribe-Esbjerg
Skjern
Ringsted
Holstebro
GOG
Nordsjaelland
Aalborg
Skive
Kolding
Mors
Skanderborg AGF
Bjerringbro/Silkeborg
Ringsted
Sonderjyske
Nordsjaelland
Aalborg
Mors
Skanderborg AGF
Fredericia
GOG
Bjerringbro/Silkeborg
Ribe-Esbjerg
Skjern
Kolding
Holstebro
Skive
Sonderjyske
Kolding
Fredericia
Nordsjaelland
Mors
Holstebro
Bjerringbro/Silkeborg
Skjern
Aalborg
Ringsted
Skive
Skanderborg AGF
GOG
Ribe-Esbjerg
Ribe-Esbjerg
Nordsjaelland
Skjern
Sonderjyske
Holstebro
Fredericia
Skive
Mors
Ringsted
Bjerringbro/Silkeborg
Kolding
GOG
Skanderborg AGF
Aalborg
Ribe-Esbjerg
Skive
Skjern
Ringsted
Mors
Fredericia
Nordsjaelland
Bjerringbro/Silkeborg
Sonderjyske
Holstebro
Aalborg
GOG
Kolding
Skanderborg AGF
Bjerringbro/Silkeborg
Sonderjyske
Skive
Skjern
Skanderborg AGF
Nordsjaelland
Holstebro
Aalborg
GOG
Ringsted
Fredericia
Kolding
Mors
Ribe-Esbjerg
Aalborg
Bjerringbro/Silkeborg
GOG
Sonderjyske
Nordsjaelland
Mors
Ribe-Esbjerg
Holstebro

Štatistiky tímov

Porovnanie výkonu všetkých 14 tímov v Herre Handbold Ligaen na jednom mieste. GOG vedie s 10 výhrami v tejto sezóne. Štatistiky tímov zobrazujú výhry, prehry, skóre, bodový rozdiel a percento výhier — jednoducho identifikujte najsilnejšie a najslabšie tímy pre analýzu stávok.

Najproduktívnejšie tímy

Tím#OdohranéVýhryRemízyPrehryGólyInkasované
GOG1111010380318
Aalborg211812352332
Skjern312804390357
Ribe-Esbjerg411713356340
Bjerringbro/Silkeborg512714378375
Fredericia611704338307
Sonderjyske711704345333
Skanderborg AGF811704365354
Nordsjaelland911416331336
Holstebro1011317333351
Mors1111308325362
Kolding1212219369410
Ringsted1311119332370
Skive14121011378427

Minulé sezóny

Herre Handbold Ligaen

Prehliadajte 7 archivovaných sezón Herre Handbold Ligaen, od 2018 po 2026. Každá sezóna obsahuje kompletné tabuľky, najlepších strelcov a výsledky zápasov — ideálne na porovnanie historických výkonov a odhalenie dlhodobých stávkových vzorcov.

API dáta: 31. 10. 2026