Menu
Estónsko

Meistriliiga

Tabuľka

Meistriliiga · 2026

Aktuálna tabuľka Meistriliiga 2026 s 6 tímami. Polva Serviti vedie s 6 bodmi po 3 zápasoch, za ním nasleduje Viljandi s 6 bodmi. Tabuľka zobrazuje výhry, prehry, skóre a percento výhier — základ pre analýzu stávok.

Playoff
TímOdohranéVýhryPrehryGóly:InkasovanéGólový rozdiel
1Polva Serviti330107:67+40
2Viljandi33087:78+9
3Kehra422114:111+3
4Mistra21152:50+2
5Tapa41397:110-13
6Viimsi/Alexela40498:139-41

Výsledky

Meistriliiga · 10
Výsledky8. 9. 2026–7. 10. 2026
st 7. 10.
Detail zápasu
st 7. 10.
Detail zápasu
st 23. 9.
Detail zápasu
ut 22. 9.
Detail zápasu
Tapa21–27Mistra
št 17. 9.
Detail zápasu
st 16. 9.
Detail zápasu
st 16. 9.
Detail zápasu
st 9. 9.
Detail zápasu
st 9. 9.
Detail zápasu
ut 8. 9.
Detail zápasu

Nadchádzajúce zápasy

44 zápasov
Tapa
Kehra
Viimsi/Alexela
Mistra
Polva Serviti
Viljandi
Viimsi/Alexela
Polva Serviti
Kehra
Mistra
Tapa
Viljandi
Mistra
Tapa
Polva Serviti
Kehra
Viljandi
Viimsi/Alexela
Kehra
Viljandi
Mistra
Polva Serviti
Viimsi/Alexela
Tapa
Mistra
Viljandi
Viimsi/Alexela
Kehra
Tapa
Polva Serviti
Kehra
Tapa
Mistra
Viimsi/Alexela
Viljandi
Tapa
Mistra
Kehra
Polva Serviti
Viimsi/Alexela
Kehra
Polva Serviti
Tapa
Mistra
Viimsi/Alexela
Viljandi
Tapa
Viimsi/Alexela
Polva Serviti
Mistra
Viljandi
Kehra
Kehra
Viimsi/Alexela
Polva Serviti
Tapa
Tapa
Kehra
Viimsi/Alexela
Mistra
Viimsi/Alexela
Polva Serviti
Kehra
Mistra
Tapa
Viljandi
Mistra
Tapa
Polva Serviti
Kehra
Viljandi
Viimsi/Alexela
Kehra
Viljandi
Viimsi/Alexela
Tapa
Tapa
Polva Serviti
Viimsi/Alexela
Kehra
Viljandi
Mistra
Kehra
Tapa
Mistra
Viimsi/Alexela
Viljandi
Polva Serviti

Štatistiky tímov

Porovnanie výkonu všetkých 6 tímov v Meistriliiga na jednom mieste. Polva Serviti vedie s 3 výhrami v tejto sezóne. Štatistiky tímov zobrazujú výhry, prehry, skóre, bodový rozdiel a percento výhier — jednoducho identifikujte najsilnejšie a najslabšie tímy pre analýzu stávok.

Najproduktívnejšie tímy

Tím#OdohranéVýhryPrehryGólyInkasované
Polva Serviti133010767
Viljandi23308778
Kehra3422114111
Mistra42115250
Tapa541397110
Viimsi/Alexela640498139

Minulé sezóny

Meistriliiga

Prehliadajte 15 archivovaných sezón Meistriliiga, od 2011 po 2026. Každá sezóna obsahuje kompletné tabuľky, najlepších strelcov a výsledky zápasov — ideálne na porovnanie historických výkonov a odhalenie dlhodobých stávkových vzorcov.

API dáta: 8. 10. 2026