Menu
Európa

Baltic League

Tabuľka

Baltic League · 2026

Aktuálna tabuľka Baltic League 2026 s 13 tímami. Dragunas Klaipeda vedie s 8 bodmi po 4 zápasoch, za ním nasleduje Polva Serviti s 6 bodmi. Tabuľka zobrazuje výhry, prehry, skóre a percento výhier — základ pre analýzu stávok.

Playoff
TímOdohranéVýhryPrehryGóly:InkasovanéGólový rozdiel
Group 1
1Dragunas Klaipeda440124:110+14
2Polva Serviti431127:105+22
3Viljandi431106:100+6
4Cocks321100:85+15
5Mistra422105:117-12
6Sviesa413107:101+6
7Tenax Dobele30375:94-19
8ASK/MSG404101:133-32
Group 2
1Granitas-Karys22065:57+8
2Pieno zvaigzdes21166:61+5
3Tapa11026:25+1
4Vilnius10126:32-6
5HK Ogre/Miandum20266:74-8

Výsledky

Baltic League · 19
Výsledky26. 9. 2026–11. 10. 2026
ne 11. 10.
Detail zápasu
ne 11. 10.
Detail zápasu
ne 11. 10.
Detail zápasu
so 10. 10.
Detail zápasu
so 10. 10.
Detail zápasu
so 10. 10.
Detail zápasu
so 10. 10.
Detail zápasu
ne 27. 9.
Detail zápasu
ne 27. 9.
Detail zápasu
ne 27. 9.
Detail zápasu
ne 27. 9.
Detail zápasu
ne 27. 9.
Detail zápasu
ne 27. 9.
Detail zápasu
so 26. 9.
Detail zápasu
so 26. 9.
Detail zápasu
so 26. 9.
Detail zápasu
so 26. 9.
Detail zápasu
so 26. 9.
Detail zápasu
so 26. 9.
Detail zápasu

Nadchádzajúce zápasy

56 zápasov
Mistra (Est)
Polva Serviti (Est)
ASK/MSG (Lat)
Sviesa (Ltu)
HK Ogre/Miandum (Lat)
Vilnius (Ltu)
Tapa (Est)
Granitas-Karys (Ltu)
Tenax Dobele (Lat)
Dragunas Klaipeda (Ltu)
Viljandi (Est)
Cocks (Fin)
Pieno zvaigzdes (Ltu)
Granitas-Karys (Ltu)
Mistra (Est)
Viljandi (Est)
Tenax Dobele (Lat)
Sviesa (Ltu)
Polva Serviti (Est)
Cocks (Fin)
Tapa (Est)
Vilnius (Ltu)
ASK/MSG (Lat)
Dragunas Klaipeda (Ltu)
Sviesa (Ltu)
Dragunas Klaipeda (Ltu)
Mistra (Est)
Cocks (Fin)
Polva Serviti (Est)
Viljandi (Est)
Tenax Dobele (Lat)
ASK/MSG (Lat)
Vilnius (Ltu)
Pieno zvaigzdes (Ltu)
Tenax Dobele (Lat)
Polva Serviti (Est)
HK Ogre/Miandum (Lat)
Tapa (Est)
Mistra (Est)
Dragunas Klaipeda (Ltu)
ASK/MSG (Lat)
Viljandi (Est)
Cocks (Fin)
Sviesa (Ltu)
Granitas-Karys (Ltu)
Pieno zvaigzdes (Ltu)
Mistra (Est)
Sviesa (Ltu)
Tenax Dobele (Lat)
Viljandi (Est)
Vilnius (Ltu)
Tapa (Est)
Cocks (Fin)
Dragunas Klaipeda (Ltu)
ASK/MSG (Lat)
Polva Serviti (Est)
ASK/MSG (Lat)
Cocks (Fin)
Granitas-Karys (Ltu)
Vilnius (Ltu)
Pieno zvaigzdes (Ltu)
HK Ogre/Miandum (Lat)
Polva Serviti (Est)
Dragunas Klaipeda (Ltu)
Tenax Dobele (Lat)
Mistra (Est)
Viljandi (Est)
Sviesa (Ltu)
Viljandi (Est)
Dragunas Klaipeda (Ltu)
Tenax Dobele (Lat)
Cocks (Fin)
Tapa (Est)
HK Ogre/Miandum (Lat)
Polva Serviti (Est)
Sviesa (Ltu)
Pieno zvaigzdes (Ltu)
Vilnius (Ltu)
ASK/MSG (Lat)
Mistra (Est)
Cocks (Fin)
Viljandi (Est)
Dragunas Klaipeda (Ltu)
Tenax Dobele (Lat)
Polva Serviti (Est)
Mistra (Est)
Sviesa (Ltu)
ASK/MSG (Lat)
Viljandi (Est)
Mistra (Est)
Sviesa (Ltu)
Tenax Dobele (Lat)
Dragunas Klaipeda (Ltu)
ASK/MSG (Lat)
Cocks (Fin)
Polva Serviti (Est)
Viljandi (Est)
Polva Serviti (Est)
ASK/MSG (Lat)
Tenax Dobele (Lat)
Cocks (Fin)
Mistra (Est)
Granitas-Karys (Ltu)
Tapa (Est)
Sviesa (Ltu)
Dragunas Klaipeda (Ltu)
Vilnius (Ltu)
HK Ogre/Miandum (Lat)
Granitas-Karys (Ltu)
HK Ogre/Miandum (Lat)
Pieno zvaigzdes (Ltu)
Tapa (Est)

Štatistiky tímov

Porovnanie výkonu všetkých 13 tímov v Baltic League na jednom mieste. Dragunas Klaipeda vedie s 4 výhrami v tejto sezóne. Štatistiky tímov zobrazujú výhry, prehry, skóre, bodový rozdiel a percento výhier — jednoducho identifikujte najsilnejšie a najslabšie tímy pre analýzu stávok.

Najproduktívnejšie tímy

Tím#OdohranéVýhryPrehryGólyInkasované
Dragunas Klaipeda1440124110
Polva Serviti2431127105
Viljandi3431106100
Cocks432110085
Mistra5422105117
Sviesa6413107101
Tenax Dobele73037594
ASK/MSG8404101133
Granitas-Karys92206557
Pieno zvaigzdes102116661
Tapa111102625
Vilnius121012632
HK Ogre/Miandum132026674

Minulé sezóny

Baltic League

Prehliadajte 13 archivovaných sezón Baltic League, od 2012 po 2026. Každá sezóna obsahuje kompletné tabuľky, najlepších strelcov a výsledky zápasov — ideálne na porovnanie historických výkonov a odhalenie dlhodobých stávkových vzorcov.

API dáta: 12. 10. 2026