Menu
Európa

Liga majstrov

Tabuľka

Liga majstrov · 2026

Aktuálna tabuľka Liga majstrov 2026 s 24 tímami. Veszprem vedie s 10 bodmi po 5 zápasoch, za ním nasleduje Fuchse Berlin s 6 bodmi. Tabuľka zobrazuje výhry, prehry, skóre a percento výhier — základ pre analýzu stávok.

Liga majstrov
TímOdohranéVýhryPrehryGóly:InkasovanéGólový rozdiel
Skupina A
1Veszprem550185:146+39
2Fuchse Berlin532184:172+12
3Porto513158:173-15
4Partizan504148:184-36
Skupina B
1Wisla Plock431115:108+7
2Nantes532142:143-1
3MT Melsungen422110:112-2
4Vardar 1961514154:158-4
Skupina C
1Aalborg540170:145+25
2PSG531182:157+25
3RK Zagreb523146:158-12
4Celje505150:188-38
Skupina D
1Sporting430149:125+24
2GOG431145:139+6
3Szeged412139:136+3
4Kristianstad404122:155-33
Skupina E
1Barcelona440137:104+33
2Skanderborg AGF522150:163-13
3Din. Bucuresti513134:145-11
4Montpellier413116:125-9
Skupina F
1SC Magdeburg440141:108+33
2Kielce532155:153+2
3HC Kriens523158:161-3
4Kolstad404111:143-32

Výsledky

Liga majstrov · 50
Preliminary8. 10. 2026–22. 10. 2026
št 22. 10.
Detail zápasu
Szeged33–33GOG
št 22. 10.
Detail zápasu
st 21. 10.
Detail zápasu
st 21. 10.
Detail zápasu
st 21. 10.
Detail zápasu
st 21. 10.
Detail zápasu
st 21. 10.
Detail zápasu
st 21. 10.
Detail zápasu
st 21. 10.
Detail zápasu
št 15. 10.
Detail zápasu
št 15. 10.
Detail zápasu
št 15. 10.
Detail zápasu
št 15. 10.
Detail zápasu
št 15. 10.
Detail zápasu
st 14. 10.
Detail zápasu
st 14. 10.
Detail zápasu
st 14. 10.
Detail zápasu
Celje30–41PSG
st 14. 10.
Detail zápasu
st 14. 10.
Detail zápasu
st 14. 10.
Detail zápasu
st 14. 10.
Detail zápasu
so 10. 10.
Detail zápasu
št 8. 10.
Detail zápasu
št 8. 10.
Detail zápasu
št 8. 10.
Detail zápasu

Nadchádzajúce zápasy

12 zápasov
Porto
Veszprem
Vardar 1961
MT Melsungen
Wisla Plock
Nantes
PSG
Aalborg
SC Magdeburg
HC Kriens
Celje
RK Zagreb
Kielce
Kolstad
GOG
Sporting
Fuchse Berlin
Partizan
Kristianstad
Szeged
Skanderborg AGF
Barcelona
Montpellier
Din. Bucuresti

Štatistiky tímov

Porovnanie výkonu všetkých 24 tímov v Liga majstrov na jednom mieste. Veszprem vedie s 5 výhrami v tejto sezóne. Štatistiky tímov zobrazujú výhry, prehry, skóre, bodový rozdiel a percento výhier — jednoducho identifikujte najsilnejšie a najslabšie tímy pre analýzu stávok.

Najproduktívnejšie tímy

Tím#OdohranéVýhryRemízyPrehryGólyInkasované
Veszprem15500185146
Fuchse Berlin25302184172
Porto35113158173
Partizan45014148184
Wisla Plock54301115108
Nantes65302142143
MT Melsungen74202110112
Vardar 196185104154158
Aalborg95410170145
PSG105311182157
RK Zagreb115203146158
Celje125005150188
Sporting134310149125
GOG144301145139
Szeged154112139136
Kristianstad164004122155
Barcelona174400137104
Skanderborg AGF185212150163
Din. Bucuresti195113134145
Montpellier204103116125
SC Magdeburg214400141108
Kielce225302155153
HC Kriens235203158161
Kolstad244004111143

Minulé sezóny

Liga majstrov

Prehliadajte 15 archivovaných sezón Liga majstrov, od 2010 po 2026. Každá sezóna obsahuje kompletné tabuľky, najlepších strelcov a výsledky zápasov — ideálne na porovnanie historických výkonov a odhalenie dlhodobých stávkových vzorcov.

API dáta: 22. 10. 2026