Menu
Európa

Champions League Women

Tabuľka

Champions League Women · 2026

Aktuálna tabuľka Champions League Women 2026 s 16 tímami. Ferencvaros W vedie s 12 bodmi po 6 zápasoch, za ním nasleduje Esbjerg W s 10 bodmi. Tabuľka zobrazuje výhry, prehry, skóre a percento výhier — základ pre analýzu stávok.

Liga majstrov
TímOdohranéVýhryPrehryGóly:InkasovanéGólový rozdiel
Skupina A
1Ferencvaros W660193:150+43
2Esbjerg W651191:161+30
3Brest Bretagne W642172:164+8
4CSM Bucuresti W633184:175+9
5BVB Dortmund W633177:196-19
6Sola W615154:162-8
7Buducnost W615135:165-30
8Krim W615169:202-33
Skupina B
1Metz W650209:154+55
2Gyor W650193:165+28
3Bistrita W642186:187-1
4Storhamar W633155:166-11
5Odense W623174:156+18
6Podravka W624162:182-20
7NFH W614169:195-26
8Blomberg-Lippe W606143:186-43

Výsledky

Champions League Women · 48
Výsledky20. 9. 2026–18. 10. 2026
ne 18. 10.
Detail zápasu
ne 18. 10.
Detail zápasu
so 17. 10.
Detail zápasu
so 17. 10.
Detail zápasu
so 17. 10.
Detail zápasu
so 17. 10.
Detail zápasu
so 17. 10.
Detail zápasu
so 17. 10.
Detail zápasu
ne 11. 10.
Detail zápasu
ne 11. 10.
Detail zápasu
ne 11. 10.
Detail zápasu
ne 11. 10.
Detail zápasu
ne 11. 10.
Detail zápasu
ne 11. 10.
Detail zápasu
so 10. 10.
Detail zápasu
so 10. 10.
Detail zápasu
ne 4. 10.
Detail zápasu
ne 4. 10.
Detail zápasu
ne 4. 10.
Detail zápasu
ne 4. 10.
Detail zápasu
so 3. 10.
Detail zápasu
so 3. 10.
Detail zápasu
so 3. 10.
Detail zápasu
so 3. 10.
Detail zápasu
ne 20. 9.
Detail zápasu

Nadchádzajúce zápasy

64 zápasov
Krim W (Slo)
Sola W (Nor)
NFH W (Den)
Storhamar W (Nor)
Brest Bretagne W (Fra)
CSM Bucuresti W (Rou)
Blomberg-Lippe W (Ger)
Gyor W (Hun)
Esbjerg W (Den)
Ferencvaros W (Hun)
Metz W (Fra)
Odense W (Den)
Bistrita W (Rou)
Podravka W (Cro)
BVB Dortmund W (Ger)
Buducnost W (Mne)
Storhamar W (Nor)
NFH W (Den)
Gyor W (Hun)
Blomberg-Lippe W (Ger)
Podravka W (Cro)
Bistrita W (Rou)
Ferencvaros W (Hun)
Esbjerg W (Den)
Sola W (Nor)
Krim W (Slo)
Buducnost W (Mne)
BVB Dortmund W (Ger)
CSM Bucuresti W (Rou)
Brest Bretagne W (Fra)
Odense W (Den)
Metz W (Fra)
CSM Bucuresti W (Rou)
Ferencvaros W (Hun)
Gyor W (Hun)
Odense W (Den)
Storhamar W (Nor)
Bistrita W (Rou)
Brest Bretagne W (Fra)
Esbjerg W (Den)
Krim W (Slo)
BVB Dortmund W (Ger)
NFH W (Den)
Podravka W (Cro)
Blomberg-Lippe W (Ger)
Metz W (Fra)
Sola W (Nor)
Buducnost W (Mne)
Ferencvaros W (Hun)
Brest Bretagne W (Fra)
Esbjerg W (Den)
CSM Bucuresti W (Rou)
BVB Dortmund W (Ger)
Sola W (Nor)
Buducnost W (Mne)
Krim W (Slo)
Metz W (Fra)
Gyor W (Hun)
Podravka W (Cro)
Storhamar W (Nor)
Bistrita W (Rou)
NFH W (Den)
Odense W (Den)
Blomberg-Lippe W (Ger)
Storhamar W (Nor)
Odense W (Den)
Bistrita W (Rou)
Gyor W (Hun)
Podravka W (Cro)
Blomberg-Lippe W (Ger)
Buducnost W (Mne)
Esbjerg W (Den)
Krim W (Slo)
Brest Bretagne W (Fra)
Sola W (Nor)
CSM Bucuresti W (Rou)
BVB Dortmund W (Ger)
Ferencvaros W (Hun)
NFH W (Den)
Metz W (Fra)
Odense W (Den)
Bistrita W (Rou)
Ferencvaros W (Hun)
Sola W (Nor)
Gyor W (Hun)
Storhamar W (Nor)
Brest Bretagne W (Fra)
Buducnost W (Mne)
Blomberg-Lippe W (Ger)
NFH W (Den)
Metz W (Fra)
Podravka W (Cro)
Esbjerg W (Den)
Krim W (Slo)
CSM Bucuresti W (Rou)
BVB Dortmund W (Ger)
Storhamar W (Nor)
Blomberg-Lippe W (Ger)
Buducnost W (Mne)
CSM Bucuresti W (Rou)
Podravka W (Cro)
Odense W (Den)
NFH W (Den)
Gyor W (Hun)
Krim W (Slo)
Ferencvaros W (Hun)
BVB Dortmund W (Ger)
Brest Bretagne W (Fra)
Bistrita W (Rou)
Metz W (Fra)
Sola W (Nor)
Esbjerg W (Den)
Metz W (Fra)
Storhamar W (Nor)
Gyor W (Hun)
Podravka W (Cro)
Odense W (Den)
NFH W (Den)
Bistrita W (Rou)
Blomberg-Lippe W (Ger)
Brest Bretagne W (Fra)
Sola W (Nor)
Ferencvaros W (Hun)
Buducnost W (Mne)
Esbjerg W (Den)
BVB Dortmund W (Ger)
CSM Bucuresti W (Rou)
Krim W (Slo)

Štatistiky tímov

Porovnanie výkonu všetkých 16 tímov v Champions League Women na jednom mieste. Ferencvaros W vedie s 6 výhrami v tejto sezóne. Štatistiky tímov zobrazujú výhry, prehry, skóre, bodový rozdiel a percento výhier — jednoducho identifikujte najsilnejšie a najslabšie tímy pre analýzu stávok.

Najproduktívnejšie tímy

Tím#OdohranéVýhryRemízyPrehryGólyInkasované
Ferencvaros W16600193150
Esbjerg W26501191161
Brest Bretagne W36402172164
CSM Bucuresti W46303184175
BVB Dortmund W56303177196
Sola W66105154162
Buducnost W76105135165
Krim W86105169202
Metz W96510209154
Gyor W106510193165
Bistrita W116402186187
Storhamar W126303155166
Odense W136213174156
Podravka W146204162182
NFH W156114169195
Blomberg-Lippe W166006143186

Minulé sezóny

Champions League Women

Prehliadajte 15 archivovaných sezón Champions League Women, od 2010 po 2026. Každá sezóna obsahuje kompletné tabuľky, najlepších strelcov a výsledky zápasov — ideálne na porovnanie historických výkonov a odhalenie dlhodobých stávkových vzorcov.

API dáta: 31. 10. 2026