Menu
Európa

European Championship U20

Tabuľka

European Championship U20 · 2026

Aktuálna tabuľka European Championship U20 2026 s 23 tímami. Germany U20 vedie s 6 bodmi po 3 zápasoch, za ním nasleduje France U20 s 4 bodmi. Tabuľka zobrazuje výhry, prehry, skóre a percento výhier — základ pre analýzu stávok.

Playoff
TímOdohranéVýhryPrehryGóly:InkasovanéGólový rozdiel
Skupina A
1Germany U2033083:70+13
2France U2032191:87+4
3Portugal U2031289:75+14
4Greece U2030367:98-31
Skupina B
1Switzerland U20330125:80+45
2Faroe Islands U2031294:100-6
3Serbia U2031286:96-10
4Turkey U2031290:119-29
Skupina C
1Spain U20330103:81+22
2Iceland U2032191:89+2
3Austria U2031293:92+1
4Latvia U2030382:107-25
Skupina D
1Denmark U20330104:80+24
2Croatia U2032197:98-1
3Norway U2031298:97+1
4North Macedonia U2030380:104-24
Skupina E
1Sweden U20330124:83+41
2Romania U2031299:111-12
3Israel U20312107:114-7
Skupina F
1Hungary U2033099:88+11
2Slovenia U20321101:93+8
3Poland U2031297:99-2
4Czech Republic U2030382:99-17

Výsledky

European Championship U20 · 50
7th place19. 7. 2026
ne 19. 7.
Detail zápasu
O 3. miesto19. 7. 2026
ne 19. 7.
Detail zápasu
13th place19. 7. 2026
ne 19. 7.
Detail zápasu
5th place19. 7. 2026
ne 19. 7.
Detail zápasu
11th place19. 7. 2026
ne 19. 7.
Detail zápasu
9th place19. 7. 2026
ne 19. 7.
Detail zápasu
19th place19. 7. 2026
ne 19. 7.
Detail zápasu
15th place19. 7. 2026
ne 19. 7.
Detail zápasu
23rd place19. 7. 2026
ne 19. 7.
Detail zápasu
17th place19. 7. 2026
ne 19. 7.
Detail zápasu
21th place19. 7. 2026
ne 19. 7.
Detail zápasu
Semifinále17. 7. 2026
pi 17. 7.
Detail zápasu
pi 17. 7.
Detail zápasu
pi 17. 7.
Detail zápasu
pi 17. 7.
Detail zápasu
pi 17. 7.
Detail zápasu
pi 17. 7.
Detail zápasu
pi 17. 7.
Detail zápasu
pi 17. 7.
Detail zápasu
pi 17. 7.
Detail zápasu
pi 17. 7.
Detail zápasu
pi 17. 7.
Detail zápasu
pi 17. 7.
Detail zápasu
Štvrťfinále16. 7. 2026
št 16. 7.
Detail zápasu
št 16. 7.
Detail zápasu

Štatistiky tímov

Porovnanie výkonu všetkých 23 tímov v European Championship U20 na jednom mieste. Germany U20 vedie s 3 výhrami v tejto sezóne. Štatistiky tímov zobrazujú výhry, prehry, skóre, bodový rozdiel a percento výhier — jednoducho identifikujte najsilnejšie a najslabšie tímy pre analýzu stávok.

Najproduktívnejšie tímy

Tím#OdohranéVýhryPrehryGólyInkasované
Germany U2013308370
France U2023219187
Portugal U2033128975
Greece U2043036798
Switzerland U20533012580
Faroe Islands U20631294100
Serbia U2073128696
Turkey U20831290119
Spain U20933010381
Iceland U20103219189
Austria U20113129392
Latvia U201230382107
Denmark U201333010480
Croatia U20143219798
Norway U20153129897
North Macedonia U201630380104
Sweden U201733012483
Romania U201831299111
Israel U2019312107114
Hungary U20203309988
Slovenia U202132110193
Poland U20223129799
Czech Republic U20233038299

Minulé sezóny

European Championship U20

Prehliadajte 4 archivované sezóny European Championship U20, od 2018 po 2026. Každá sezóna obsahuje kompletné tabuľky, najlepších strelcov a výsledky zápasov — ideálne na porovnanie historických výkonov a odhalenie dlhodobých stávkových vzorcov.

API dáta: 28. 9. 2026