Menu
Európa

MOL Liga Women

Tabuľka

MOL Liga Women · 2026

Aktuálna tabuľka MOL Liga Women 2026 s 12 tímami. Most W vedie s 6 bodmi po 3 zápasoch, za ním nasleduje Poruba W s 6 bodmi. Tabuľka zobrazuje výhry, prehry, skóre a percento výhier — základ pre analýzu stávok.

TímOdohranéVýhryPrehryGóly:InkasovanéGólový rozdiel
1Most W33092:71+21
2Poruba W33081:73+8
3Dunajska Streda W321104:83+21
4Michalovce W32195:88+7
5Sala W32191:85+6
6Lazne Kynzvart W32196:91+5
7Olomouc W312101:1010
8Slavia Prague W31283:88-5
9Plzen W31283:95-12
10Stupava W30266:79-13
11Pisek W30285:101-16
12Zlin W30374:96-22

Výsledky

MOL Liga Women · 42
Výsledky12. 9. 2026–17. 10. 2026
so 17. 10.
Detail zápasu
so 17. 10.
Detail zápasu
so 17. 10.
Detail zápasu
so 17. 10.
Detail zápasu
so 17. 10.
Detail zápasu
pi 16. 10.
Detail zápasu
st 14. 10.
Detail zápasu
st 14. 10.
Detail zápasu
ne 11. 10.
Detail zápasu
so 10. 10.
Detail zápasu
so 10. 10.
Detail zápasu
so 10. 10.
Detail zápasu
st 7. 10.
Detail zápasu
st 7. 10.
Detail zápasu
ne 4. 10.
Detail zápasu
so 3. 10.
Detail zápasu
so 3. 10.
Detail zápasu
so 3. 10.
Detail zápasu
so 19. 9.
Detail zápasu
so 19. 9.
Detail zápasu
so 19. 9.
Detail zápasu
so 19. 9.
Detail zápasu
so 19. 9.
Detail zápasu
so 19. 9.
Detail zápasu
so 12. 9.
Detail zápasu

Nadchádzajúce zápasy

90 zápasov
Dunajska Streda W
Most W
Lazne Kynzvart W
Stupava W
Olomouc W
Sala W
Pisek W
Plzen W
Zlin W
Michalovce W
Poruba W
Slavia Prague W
Slavia Prague W
Olomouc W
Stupava W
Poruba W
Plzen W
Zlin W
Sala W
Pisek W
Most W
Lazne Kynzvart W
Michalovce W
Dunajska Streda W
Pisek W
Zlin W
Sala W
Slavia Prague W
Olomouc W
Stupava W
Lazne Kynzvart W
Michalovce W
Dunajska Streda W
Plzen W
Poruba W
Most W
Michalovce W
Poruba W
Most W
Olomouc W
Plzen W
Lazne Kynzvart W
Slavia Prague W
Pisek W
Stupava W
Sala W
Zlin W
Dunajska Streda W
Zlin W
Lazne Kynzvart W
Stupava W
Slavia Prague W
Michalovce W
Olomouc W
Plzen W
Poruba W
Pisek W
Dunajska Streda W
Most W
Sala W
Olomouc W
Plzen W
Sala W
Michalovce W
Slavia Prague W
Most W
Stupava W
Pisek W
Lazne Kynzvart W
Dunajska Streda W
Poruba W
Zlin W
Zlin W
Olomouc W
Pisek W
Lazne Kynzvart W
Plzen W
Sala W
Most W
Stupava W
Michalovce W
Slavia Prague W
Dunajska Streda W
Poruba W
Sala W
Zlin W
Slavia Prague W
Plzen W
Stupava W
Michalovce W
Poruba W
Lazne Kynzvart W
Olomouc W
Dunajska Streda W
Most W
Pisek W
Dunajska Streda W
Sala W
Lazne Kynzvart W
Olomouc W
Michalovce W
Most W
Pisek W
Poruba W
Plzen W
Stupava W
Zlin W
Slavia Prague W
Sala W
Lazne Kynzvart W
Stupava W
Zlin W
Slavia Prague W
Dunajska Streda W
Olomouc W
Poruba W
Most W
Plzen W
Michalovce W
Pisek W
Zlin W
Most W
Dunajska Streda W
Stupava W
Lazne Kynzvart W
Slavia Prague W
Pisek W
Olomouc W
Plzen W
Michalovce W
Poruba W
Sala W
Michalovce W
Zlin W
Most W
Dunajska Streda W
Plzen W
Pisek W
Sala W
Olomouc W
Slavia Prague W
Poruba W
Stupava W
Lazne Kynzvart W
Zlin W
Plzen W
Lazne Kynzvart W
Most W
Pisek W
Sala W
Olomouc W
Slavia Prague W
Dunajska Streda W
Michalovce W
Poruba W
Stupava W
Michalovce W
Lazne Kynzvart W
Most W
Poruba W
Plzen W
Dunajska Streda W
Slavia Prague W
Sala W
Stupava W
Olomouc W
Zlin W
Pisek W
Dunajska Streda W
Zlin W
Lazne Kynzvart W
Plzen W
Olomouc W
Most W
Pisek W
Slavia Prague W
Poruba W
Michalovce W
Sala W
Stupava W

Štatistiky tímov

Porovnanie výkonu všetkých 12 tímov v MOL Liga Women na jednom mieste. Most W vedie s 3 výhrami v tejto sezóne. Štatistiky tímov zobrazujú výhry, prehry, skóre, bodový rozdiel a percento výhier — jednoducho identifikujte najsilnejšie a najslabšie tímy pre analýzu stávok.

Najproduktívnejšie tímy

Tím#OdohranéVýhryRemízyPrehryGólyInkasované
Most W133009271
Poruba W233008173
Dunajska Streda W3320110483
Michalovce W432019588
Sala W532019185
Lazne Kynzvart W632019691
Olomouc W73102101101
Slavia Prague W831028388
Plzen W931028395
Stupava W1030126679
Pisek W11301285101
Zlin W1230037496

Minulé sezóny

MOL Liga Women

Prehliadajte 15 archivovaných sezón MOL Liga Women, od 2010 po 2026. Každá sezóna obsahuje kompletné tabuľky, najlepších strelcov a výsledky zápasov — ideálne na porovnanie historických výkonov a odhalenie dlhodobých stávkových vzorcov.

API dáta: 17. 10. 2026