WHL — 2022
Playoff
Štvrťfinále
Moose Jaw Warriors2
Winnipeg Ice4
3–5,5–3,8–4,2–3,2–5,2–8
Red Deer Rebels3
Saskatoon Blades4
3–1,5–2,3–1,2–4,3–6,3–5,2–5
Kamloops Blazers4
Portland Winterhawks0
6–4,5–0,3–2,10–4
Prince George Cougars0
Seattle Thunderbirds4
1–4,1–5,1–8,2–8
Semifinále
Saskatoon Blades0
Winnipeg Ice4
0–3,2–6,1–5,2–3
Kamloops Blazers2
Seattle Thunderbirds4
1–5,3–4,4–1,4–8,4–2,2–4
Finals
Seattle Thunderbirds4
Winnipeg Ice1
2–3,4–2,6–3,4–2,3–1
Štvrťfinále
Moose Jaw Warriors2
Winnipeg Ice4
3–5,5–3,8–4,2–3,2–5,2–8
Red Deer Rebels3
Saskatoon Blades4
3–1,5–2,3–1,2–4,3–6,3–5,2–5
Kamloops Blazers4
Portland Winterhawks0
6–4,5–0,3–2,10–4
Prince George Cougars0
Seattle Thunderbirds4
1–4,1–5,1–8,2–8
Semifinále
Saskatoon Blades0
Winnipeg Ice4
0–3,2–6,1–5,2–3
Kamloops Blazers2
Seattle Thunderbirds4
1–5,3–4,4–1,4–8,4–2,2–4
Finals
Seattle Thunderbirds4
Winnipeg Ice1
2–3,4–2,6–3,4–2,3–1
Tabuľka konferencií — 2022
Tabuľka sezóny 2022 súťaže WHL s 44 tímami. Na čele je Seattle Thunderbirds s 111 bodmi z 68 zápasov, za ním Kamloops Blazers s 103 bodmi. Tímy v tejto sezóne strelili celkovo 10 394 gólov.
Western Conference
Odohrané 68Výhry 46OTL 0Prehry 11Gólový rozdiel +145Body 111
Odohrané 68Výhry 43OTL 0Prehry 13Gólový rozdiel +115Body 103
Odohrané 68Výhry 30OTL 0Prehry 20Gólový rozdiel +26Body 88
Odohrané 68Výhry 29OTL 0Prehry 24Gólový rozdiel +49Body 81
Odohrané 68Výhry 27OTL 0Prehry 26Gólový rozdiel +11Body 76
Odohrané 68Výhry 25OTL 0Prehry 32Gólový rozdiel -24Body 69
Odohrané 68Výhry 17OTL 0Prehry 32Gólový rozdiel -50Body 64
Odohrané 68Výhry 21OTL 0Prehry 37Gólový rozdiel -46Body 58
Odohrané 68Výhry 14OTL 0Prehry 43Gólový rozdiel -124Body 42
Odohrané 68Výhry 13OTL 0Prehry 43Gólový rozdiel -119Body 40
| # | Tím | Odohrané | Výhry | OTL | Prehry | Góly | Inkasované | Gólový rozdiel | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 68 | 46 | 0 | 11 | 300 | 155 | +145 | 111 | |
| 2 | 68 | 43 | 0 | 13 | 313 | 198 | +115 | 103 | |
| 3 | 68 | 30 | 0 | 20 | 244 | 218 | +26 | 88 | |
| 4 | 68 | 29 | 0 | 24 | 290 | 241 | +49 | 81 | |
| 5 | 68 | 27 | 0 | 26 | 256 | 245 | +11 | 76 | |
| 6 | 68 | 25 | 0 | 32 | 221 | 245 | -24 | 69 | |
| 7 | 68 | 17 | 0 | 32 | 188 | 238 | -50 | 64 | |
| 8 | 68 | 21 | 0 | 37 | 210 | 256 | -46 | 58 | |
| 9 | 68 | 14 | 0 | 43 | 199 | 323 | -124 | 42 | |
| 10 | 68 | 13 | 0 | 43 | 195 | 314 | -119 | 40 |
Eastern Conference
Odohrané 68Výhry 49OTL 0Prehry 10Gólový rozdiel +148Body 115
Odohrané 68Výhry 42OTL 0Prehry 15Gólový rozdiel +86Body 101
Odohrané 68Výhry 33OTL 0Prehry 19Gólový rozdiel +59Body 92
Odohrané 68Výhry 36OTL 0Prehry 24Gólový rozdiel +15Body 85
Odohrané 68Výhry 31OTL 0Prehry 26Gólový rozdiel -3Body 78
Odohrané 68Výhry 28OTL 0Prehry 30Gólový rozdiel -15Body 72
Odohrané 67Výhry 27OTL 0Prehry 28Gólový rozdiel -3Body 70
Odohrané 68Výhry 27OTL 0Prehry 29Gólový rozdiel +24Body 69
Odohrané 68Výhry 24OTL 0Prehry 33Gólový rozdiel -15Body 66
Odohrané 68Výhry 25OTL 0Prehry 33Gólový rozdiel -30Body 61
Odohrané 68Výhry 25OTL 0Prehry 37Gólový rozdiel -41Body 59
Odohrané 67Výhry 7OTL 0Prehry 54Gólový rozdiel -208Body 22
| # | Tím | Odohrané | Výhry | OTL | Prehry | Góly | Inkasované | Gólový rozdiel | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 68 | 49 | 0 | 10 | 325 | 177 | +148 | 115 | |
| 2 | 68 | 42 | 0 | 15 | 257 | 171 | +86 | 101 | |
| 3 | 68 | 33 | 0 | 19 | 248 | 189 | +59 | 92 | |
| 4 | 68 | 36 | 0 | 24 | 252 | 237 | +15 | 85 | |
| 5 | 68 | 31 | 0 | 26 | 204 | 207 | -3 | 78 | |
| 6 | 68 | 28 | 0 | 30 | 262 | 277 | -15 | 72 | |
| 7 | 67 | 27 | 0 | 28 | 219 | 222 | -3 | 70 | |
| 8 | 68 | 27 | 0 | 29 | 248 | 224 | +24 | 69 | |
| 9 | 68 | 24 | 0 | 33 | 227 | 242 | -15 | 66 | |
| 10 | 68 | 25 | 0 | 33 | 212 | 242 | -30 | 61 | |
| 11 | 68 | 25 | 0 | 37 | 198 | 239 | -41 | 59 | |
| 12 | 67 | 7 | 0 | 54 | 129 | 337 | -208 | 22 |
Stávkové štatistiky
Góly / Zápas
6.91
Priemer gólov na zápas v sezóne
Oba Skórujú %
91.7%
Percentuálny podiel zápasov kde skórujú oba tímy
Nad 2.5 / 5.5 %
68.5%
Percentuálny podiel zápasov s viac ako 2,5 gólov (futbal) alebo 5,5 (hokej)
Doma Výhry %
53.3%
Podiel zápasov vyhraných domácimi tímami
Vonku Výhry %
46.7%
Podiel zápasov vyhraných hosťujúcimi tímami
Čisté Konto %
8.3%
Percentuálny podiel zápasov s čistým kontom aspoň jedného tímu
Najčastejšie výsledky
3-4
5.5%(48)
2-3
4.9%(43)
5-2
4.6%(40)
4-3
4.0%(35)
4-2
3.8%(33)
3-2
3.8%(33)
2-4
3.4%(30)
4-1
3.4%(30)
1-2
3.3%(29)
2-5
3.1%(27)
Góly podľa tretín
27.6%
P1
26.3%
P2
33.4%
P3
12.8%
OT
Tímy
Seattle Thunderbirds
Kamloops Blazers
Portland Winterhawks
Prince George Cougars
Tri-City Americans
Everett Silvertips
Vancouver Giants
Kelowna Rockets
Victoria Royals
Spokane Chiefs
Winnipeg Ice
Saskatoon Blades
Red Deer Rebels
Moose Jaw Warriors
Lethbridge Hurricanes
Regina Pats
Calgary Hitmen
Medicine Hat Tigers
Swift Current Broncos
Brandon Wheat Kings
Prince Albert Raiders
Edmonton Oil Kings
Výsledky v sezóne
Výsledky zápasov tejto sezóny v chronologickom poradí. Historické výsledky poskytujú kontext pre pochopenie priebehu sezóny a ukazujú, ktoré tímy performovali nad alebo pod očakávania.
Seattle Thunderbirds | 3 – 1 | Winnipeg Ice | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Seattle Thunderbirds | 4 – 2 | Winnipeg Ice | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Seattle Thunderbirds | 6 – 3 | Winnipeg Ice | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Winnipeg Ice | 3 – 2 | Seattle Thunderbirds | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Winnipeg Ice | 2 – 4 | Seattle Thunderbirds | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kamloops Blazers | 2 – 4 | Seattle Thunderbirds | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Seattle Thunderbirds | 2 – 4 | Kamloops Blazers | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kamloops Blazers | 4 – 8 | Seattle Thunderbirds | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Saskatoon Blades | 2 – 3 | Winnipeg Ice | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kamloops Blazers | 4 – 1 | Seattle Thunderbirds | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Minulé sezóny
API dáta: 10. 5. 2026