WHL — 2023
Playoff
Štvrťfinále
Moose Jaw Warriors4
Swift Current Broncos1
2–7,7–2,5–3,5–2,4–2
Red Deer Rebels0
Saskatoon Blades4
1–4,1–2,5–8,0–7
Kelowna Rockets1
Prince George Cougars4
0–4,0–5,3–4,2–1,3–6
Everett Silvertips0
Portland Winterhawks4
2–8,1–6,3–4,0–5
Semifinále
Moose Jaw Warriors4
Saskatoon Blades3
4–3,2–3,3–1,4–5,4–5,4–3,3–2
Portland Winterhawks4
Prince George Cougars2
0–5,5–3,4–1,5–2,1–6,2–1
Finals
Moose Jaw Warriors4
Portland Winterhawks0
3–2,5–1,4–3,4–2
Štvrťfinále
Moose Jaw Warriors4
Swift Current Broncos1
2–7,7–2,5–3,5–2,4–2
Red Deer Rebels0
Saskatoon Blades4
1–4,1–2,5–8,0–7
Kelowna Rockets1
Prince George Cougars4
0–4,0–5,3–4,2–1,3–6
Everett Silvertips0
Portland Winterhawks4
2–8,1–6,3–4,0–5
Semifinále
Moose Jaw Warriors4
Saskatoon Blades3
4–3,2–3,3–1,4–5,4–5,4–3,3–2
Portland Winterhawks4
Prince George Cougars2
0–5,5–3,4–1,5–2,1–6,2–1
Finals
Moose Jaw Warriors4
Portland Winterhawks0
3–2,5–1,4–3,4–2
Tabuľka konferencií — 2023
Tabuľka sezóny 2023 súťaže WHL s 44 tímami. Na čele je Prince George Cougars s 102 bodmi z 68 zápasov, za ním Portland Winterhawks s 99 bodmi. Tímy v tejto sezóne strelili celkovo 10 754 gólov.
Western Conference
Odohrané 68Výhry 44OTL 0Prehry 15Gólový rozdiel +129Body 102
Odohrané 67Výhry 40OTL 0Prehry 15Gólový rozdiel +125Body 99
Odohrané 67Výhry 40OTL 0Prehry 18Gólový rozdiel +86Body 93
Odohrané 68Výhry 27OTL 0Prehry 30Gólový rozdiel -19Body 72
Odohrané 68Výhry 28OTL 0Prehry 30Gólový rozdiel -8Body 71
Odohrané 68Výhry 26OTL 0Prehry 32Gólový rozdiel -27Body 68
Odohrané 68Výhry 23OTL 0Prehry 30Gólový rozdiel -51Body 67
Odohrané 68Výhry 26OTL 0Prehry 32Gólový rozdiel -15Body 66
Odohrané 67Výhry 21OTL 0Prehry 38Gólový rozdiel -68Body 56
Odohrané 67Výhry 21OTL 0Prehry 41Gólový rozdiel -98Body 49
Odohrané 68Výhry 15OTL 0Prehry 42Gólový rozdiel -115Body 46
| # | Tím | Odohrané | Výhry | OTL | Prehry | Góly | Inkasované | Gólový rozdiel | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 68 | 44 | 0 | 15 | 316 | 187 | +129 | 102 | |
| 2 | 67 | 40 | 0 | 15 | 326 | 201 | +125 | 99 | |
| 3 | 67 | 40 | 0 | 18 | 292 | 206 | +86 | 93 | |
| 4 | 68 | 27 | 0 | 30 | 249 | 268 | -19 | 72 | |
| 5 | 68 | 28 | 0 | 30 | 250 | 258 | -8 | 71 | |
| 6 | 68 | 26 | 0 | 32 | 222 | 249 | -27 | 68 | |
| 7 | 68 | 23 | 0 | 30 | 221 | 272 | -51 | 67 | |
| 8 | 68 | 26 | 0 | 32 | 268 | 283 | -15 | 66 | |
| 9 | 67 | 21 | 0 | 38 | 188 | 256 | -68 | 56 | |
| 10 | 67 | 21 | 0 | 41 | 204 | 302 | -98 | 49 | |
| 11 | 68 | 15 | 0 | 42 | 180 | 295 | -115 | 46 |
Eastern Conference
Odohrané 68Výhry 41OTL 0Prehry 13Gólový rozdiel +92Body 105
Odohrané 68Výhry 39OTL 0Prehry 21Gólový rozdiel +69Body 91
Odohrané 68Výhry 37OTL 0Prehry 22Gólový rozdiel +47Body 86
Odohrané 68Výhry 31OTL 0Prehry 23Gólový rozdiel +49Body 82
Odohrané 67Výhry 28OTL 0Prehry 25Gólový rozdiel -1Body 75
Odohrané 68Výhry 24OTL 0Prehry 28Gólový rozdiel +4Body 73
Odohrané 68Výhry 27OTL 0Prehry 28Gólový rozdiel -19Body 73
Odohrané 68Výhry 24OTL 0Prehry 32Gólový rozdiel -6Body 67
Odohrané 68Výhry 23OTL 0Prehry 31Gólový rozdiel -5Body 65
Odohrané 67Výhry 23OTL 0Prehry 37Gólový rozdiel -77Body 56
Odohrané 68Výhry 15OTL 0Prehry 40Gólový rozdiel -92Body 50
| # | Tím | Odohrané | Výhry | OTL | Prehry | Góly | Inkasované | Gólový rozdiel | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 68 | 41 | 0 | 13 | 255 | 163 | +92 | 105 | |
| 2 | 68 | 39 | 0 | 21 | 297 | 228 | +69 | 91 | |
| 3 | 68 | 37 | 0 | 22 | 286 | 239 | +47 | 86 | |
| 4 | 68 | 31 | 0 | 23 | 280 | 231 | +49 | 82 | |
| 5 | 67 | 28 | 0 | 25 | 210 | 211 | -1 | 75 | |
| 6 | 68 | 24 | 0 | 28 | 214 | 210 | +4 | 73 | |
| 7 | 68 | 27 | 0 | 28 | 225 | 244 | -19 | 73 | |
| 8 | 68 | 24 | 0 | 32 | 215 | 221 | -6 | 67 | |
| 9 | 68 | 23 | 0 | 31 | 250 | 255 | -5 | 65 | |
| 10 | 67 | 23 | 0 | 37 | 221 | 298 | -77 | 56 | |
| 11 | 68 | 15 | 0 | 40 | 208 | 300 | -92 | 50 |
Stávkové štatistiky
Góly / Zápas
7.19
Priemer gólov na zápas v sezóne
Oba Skórujú %
92.6%
Percentuálny podiel zápasov kde skórujú oba tímy
Nad 2.5 / 5.5 %
68.5%
Percentuálny podiel zápasov s viac ako 2,5 gólov (futbal) alebo 5,5 (hokej)
Doma Výhry %
58.4%
Podiel zápasov vyhraných domácimi tímami
Vonku Výhry %
41.6%
Podiel zápasov vyhraných hosťujúcimi tímami
Čisté Konto %
7.4%
Percentuálny podiel zápasov s čistým kontom aspoň jedného tímu
Najčastejšie výsledky
3-2
6.0%(52)
4-3
5.2%(45)
3-4
5.1%(44)
2-3
3.9%(34)
5-4
3.9%(34)
6-3
3.9%(34)
4-1
3.8%(33)
5-2
3.7%(32)
3-1
3.0%(26)
5-3
2.7%(23)
Góly podľa tretín
29.1%
P1
31.0%
P2
26.0%
P3
13.9%
OT
Tímy
Prince George Cougars
Portland Winterhawks
Everett Silvertips
Wenatchee Wild
Kelowna Rockets
Vancouver Giants
Victoria Royals
Spokane Chiefs
Seattle Thunderbirds
Tri-City Americans
Kamloops Blazers
Saskatoon Blades
Moose Jaw Warriors
Swift Current Broncos
Medicine Hat Tigers
Red Deer Rebels
Lethbridge Hurricanes
Brandon Wheat Kings
Prince Albert Raiders
Calgary Hitmen
Edmonton Oil Kings
Regina Pats
Výsledky v sezóne
Výsledky zápasov tejto sezóny v chronologickom poradí. Historické výsledky poskytujú kontext pre pochopenie priebehu sezóny a ukazujú, ktoré tímy performovali nad alebo pod očakávania.
Moose Jaw Warriors | 4 – 2 | Portland Winterhawks | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Moose Jaw Warriors | 4 – 3 | Portland Winterhawks | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Portland Winterhawks | 1 – 5 | Moose Jaw Warriors | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Portland Winterhawks | 2 – 3 | Moose Jaw Warriors | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Saskatoon Blades | 2 – 3 | Moose Jaw Warriors | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Prince George Cougars | 1 – 2 | Portland Winterhawks | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Moose Jaw Warriors | 4 – 3 | Saskatoon Blades | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Saskatoon Blades | 5 – 4 | Moose Jaw Warriors | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Portland Winterhawks | 1 – 6 | Prince George Cougars | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Moose Jaw Warriors | 4 – 5 | Saskatoon Blades | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Minulé sezóny
API dáta: 10. 5. 2026