Liiga — 2025
Tabuľka — 2025
Tabuľka sezóny 2025 súťaže Liiga s 16 tímami. Na čele je Tappara s 117 bodmi z 60 zápasov, za ním KooKoo s 115 bodmi. Tímy v tejto sezóne strelili celkovo 2 717 gólov.
Odohrané 60Výhry 35OTL 0Prehry 16Gólový rozdiel +77Body 117
Odohrané 60Výhry 33OTL 0Prehry 18Gólový rozdiel +62Body 115
Odohrané 60Výhry 31OTL 0Prehry 16Gólový rozdiel +42Body 112
Odohrané 60Výhry 29OTL 0Prehry 19Gólový rozdiel +34Body 107
Odohrané 60Výhry 28OTL 0Prehry 19Gólový rozdiel +28Body 106
6JYP
Odohrané 60Výhry 26OTL 0Prehry 17Gólový rozdiel +22Body 106
Odohrané 60Výhry 28OTL 0Prehry 19Gólový rozdiel +6Body 104
Odohrané 60Výhry 26OTL 0Prehry 24Gólový rozdiel +5Body 94
Odohrané 60Výhry 23OTL 0Prehry 21Gólový rozdiel +2Body 90
Odohrané 60Výhry 25OTL 0Prehry 26Gólový rozdiel -34Body 88
11Pelicans
Odohrané 60Výhry 20OTL 0Prehry 24Gólový rozdiel -19Body 85
Odohrané 60Výhry 16OTL 0Prehry 26Gólový rozdiel -23Body 75
Odohrané 60Výhry 16OTL 0Prehry 28Gólový rozdiel -36Body 71
14Karpat
Odohrané 60Výhry 16OTL 0Prehry 32Gólový rozdiel -22Body 66
15Jukurit
Odohrané 60Výhry 15OTL 0Prehry 32Gólový rozdiel -40Body 64
Odohrané 60Výhry 9OTL 0Prehry 39Gólový rozdiel -104Body 40
| # | Tím | Odohrané | Výhry | OTL | Prehry | Góly | Inkasované | Gólový rozdiel | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 60 | 35 | 0 | 16 | 226 | 149 | +77 | 117 | |
| 2 | 60 | 33 | 0 | 18 | 217 | 155 | +62 | 115 | |
| 3 | 60 | 31 | 0 | 16 | 204 | 162 | +42 | 112 | |
| 4 | 60 | 29 | 0 | 19 | 186 | 152 | +34 | 107 | |
| 5 | 60 | 28 | 0 | 19 | 185 | 157 | +28 | 106 | |
6JYP | 6 | 60 | 26 | 0 | 17 | 202 | 180 | +22 | 106 |
| 7 | 60 | 28 | 0 | 19 | 185 | 179 | +6 | 104 | |
| 8 | 60 | 26 | 0 | 24 | 170 | 165 | +5 | 94 | |
| 9 | 60 | 23 | 0 | 21 | 157 | 155 | +2 | 90 | |
| 10 | 60 | 25 | 0 | 26 | 149 | 183 | -34 | 88 | |
11Pelicans | 11 | 60 | 20 | 0 | 24 | 137 | 156 | -19 | 85 |
| 12 | 60 | 16 | 0 | 26 | 144 | 167 | -23 | 75 | |
| 13 | 60 | 16 | 0 | 28 | 141 | 177 | -36 | 71 | |
14Karpat | 14 | 60 | 16 | 0 | 32 | 175 | 197 | -22 | 66 |
15Jukurit | 15 | 60 | 15 | 0 | 32 | 131 | 171 | -40 | 64 |
| 16 | 60 | 9 | 0 | 39 | 108 | 212 | -104 | 40 |
Stávkové štatistiky
Oba Skórujú %
82.0%
Percentuálny podiel zápasov kde skórujú oba tímy
Nad 2.5 / 5.5 %
90.0%
Percentuálny podiel zápasov s viac ako 2,5 gólov (futbal) alebo 5,5 (hokej)
Doma Výhry %
52.0%
Podiel zápasov vyhraných domácimi tímami
Vonku Výhry %
48.0%
Podiel zápasov vyhraných hosťujúcimi tímami
Najčastejšie výsledky
2-3
10.0%(5)
3-4
10.0%(5)
4-1
10.0%(5)
2-1
8.0%(4)
3-2
6.0%(3)
1-5
6.0%(3)
4-2
6.0%(3)
1-2
4.0%(2)
2-4
4.0%(2)
1-0
4.0%(2)
Tímy
Tappara
KooKoo
SaiPa
Ilves
Lukko
JYP
KalPa
Assat
Kiekko-Espoo
IFK Helsinki
Pelicans
Hameenlinna
TPS Turku
Karpat
Jukurit
Vaasan Sport
Výsledky v sezóne
Výsledky zápasov tejto sezóny v chronologickom poradí. Historické výsledky poskytujú kontext pre pochopenie priebehu sezóny a ukazujú, ktoré tímy performovali nad alebo pod očakávania.
KooKoo | 1 – 2 | Tappara | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tappara | 1 – 2 | KooKoo | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KooKoo | 2 – 3 | Tappara | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tappara | 2 – 0 | KooKoo | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KooKoo | 3 – 2 | Tappara | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tappara | 2 – 4 | KooKoo | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
SaiPa | 7 – 2 | Ilves | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30. 4. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Ilves | 3 – 4 | Tappara | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27. 4. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
SaiPa | 2 – 3 | KooKoo | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27. 4. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
KooKoo | 4 – 0 | SaiPa | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25. 4. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Minulé sezóny
API dáta: 13. 5. 2026