Menu
Fínsko

SM-sarja U20

Tabuľka

SM-sarja U20 · 2026

Aktuálna tabuľka SM-sarja U20 2026 s 18 tímami. IFK Helsinki U20 vedie s 36 bodmi po 17 zápasoch, za ním nasleduje Pelicans Lahti U20 s 36 bodmi. Tabuľka zobrazuje výhry, remízy, prehry, góly, gólový rozdiel a aktuálnu formu — základ pre analýzu stávok.

PlayoffZostup
TímOdohranéVýhryOTLPrehryGóly:InkasovanéGólový rozdielBody
1IFK Helsinki U2017100361:37+2436
2Pelicans Lahti U2016110357:37+2036
3Karpat U201890666:54+1233
4Kiekko-Espoo U2017100670:49+2131
5Jukurit U201780549:50-130
6Lukko U201580545:32+1328
7Hameenlinna U201480356:36+2027
8TPS U201670448:49-127
9Tappara U201680647:54-726
10Jokerit U201760755:47+823
11KalPa U201640751:55-422
12Vaasan Sport U201660862:59+321
13SaiPa U201550651:54-321
14Ilves U201560753:60-721
15Jyvaskyla U201660851:58-721
16Assat U201620941:55-1415
17KooKoo U2016301133:60-2711
18RoKi U2017101439:89-506

Výsledky

SM-sarja U20 · 50
Výsledky23. 10. 2026–30. 10. 2026
pi 30. 10.0–2 · 2–2 · 2–2
Detail zápasu
pi 30. 10.1–1 · 1–2 · 0–1
Detail zápasu
pi 30. 10.0–2 · 2–0 · 0–0 · 0–1
Detail zápasu
pi 30. 10.1–0 · 0–0 · 2–1
Detail zápasu
pi 30. 10.4–2 · 2–0 · 2–1
Detail zápasu
pi 30. 10.2–0 · 1–0 · 1–3
Detail zápasu
št 29. 10.2–0 · 1–4 · 0–0
Detail zápasu
st 28. 10.1–0 · 2–2 · 1–4
Detail zápasu
st 28. 10.0–0 · 1–0 · 0–0
Detail zápasu
st 28. 10.3–2 · 1–0 · 2–1
Detail zápasu
ne 25. 10.1–1 · 2–2 · 1–0
Detail zápasu
ne 25. 10.2–2 · 1–1 · 2–0
Detail zápasu
ne 25. 10.0–0 · 0–0 · 0–2
Detail zápasu
so 24. 10.0–0 · 0–1 · 0–3
Detail zápasu
so 24. 10.0–1 · 0–0 · 1–1
Detail zápasu
so 24. 10.1–0 · 2–0 · 3–0
Detail zápasu
so 24. 10.0–1 · 0–1 · 0–2
Detail zápasu
so 24. 10.0–0 · 0–1 · 0–0
Detail zápasu
so 24. 10.1–4 · 0–0 · 1–1
Detail zápasu
pi 23. 10.1–2 · 0–2 · 0–1
Detail zápasu
pi 23. 10.1–0 · 1–0 · 1–0
Detail zápasu
pi 23. 10.1–3 · 1–2 · 1–2
Detail zápasu
pi 23. 10.2–3 · 0–0 · 0–1
Detail zápasu
pi 23. 10.2–1 · 1–1 · 2–1
Detail zápasu
pi 23. 10.0–1 · 2–1 · 2–0
Detail zápasu

Nadchádzajúce zápasy

100 zápasov
Hameenlinna U20
Lukko U20
KooKoo U20
Kiekko-Espoo U20
Jyvaskyla U20
Assat U20
Karpat U20
KalPa U20
Vaasan Sport U20
SaiPa U20
RoKi U20
TPS U20
IFK Helsinki U20
Pelicans Lahti U20
Ilves U20
Jukurit U20
Jokerit U20
Tappara U20
Kiekko-Espoo U20
KooKoo U20
Assat U20
SaiPa U20
Karpat U20
TPS U20
RoKi U20
KalPa U20
Tappara U20
Hameenlinna U20
Ilves U20
Vaasan Sport U20
Pelicans Lahti U20
IFK Helsinki U20
SaiPa U20
Jokerit U20
Vaasan Sport U20
Jyvaskyla U20
RoKi U20
Karpat U20
TPS U20
Assat U20
Lukko U20
Tappara U20
Karpat U20
KooKoo U20
Vaasan Sport U20
Jukurit U20
KalPa U20
IFK Helsinki U20
Ilves U20
Hameenlinna U20
TPS U20
Ilves U20
Jukurit U20
Kiekko-Espoo U20
KalPa U20
Pelicans Lahti U20
RoKi U20
KooKoo U20
Lukko U20
Assat U20
Jyvaskyla U20
IFK Helsinki U20
Jokerit U20
SaiPa U20
Hameenlinna U20
Tappara U20
Assat U20
Hameenlinna U20
Lukko U20
Ilves U20
Tappara U20
TPS U20
Jyvaskyla U20
Tappara U20
KooKoo U20
Pelicans Lahti U20
SaiPa U20
IFK Helsinki U20
Ilves U20
Assat U20
KalPa U20
Jukurit U20
TPS U20
Hameenlinna U20
Kiekko-Espoo U20
Jokerit U20
Ilves U20
RoKi U20
Jukurit U20
Vaasan Sport U20
Assat U20
Karpat U20
Pelicans Lahti U20
SaiPa U20
Kiekko-Espoo U20
Lukko U20
IFK Helsinki U20
KooKoo U20
Lukko U20
TPS U20
Hameenlinna U20
RoKi U20
Jokerit U20
Jyvaskyla U20
KalPa U20
Vaasan Sport U20
Tappara U20
Karpat U20
Jyvaskyla U20
KalPa U20
SaiPa U20
Jukurit U20
Hameenlinna U20
IFK Helsinki U20
RoKi U20
Karpat U20
Jokerit U20
Pelicans Lahti U20
IFK Helsinki U20
TPS U20
SaiPa U20
Lukko U20
KooKoo U20
Tappara U20
Karpat U20
Kiekko-Espoo U20
Jyvaskyla U20
Vaasan Sport U20
Pelicans Lahti U20
Hameenlinna U20
KalPa U20
Assat U20
KooKoo U20
Lukko U20
RoKi U20
Kiekko-Espoo U20
Jukurit U20
Assat U20
Jokerit U20
Ilves U20
TPS U20
Lukko U20
Vaasan Sport U20
Jokerit U20
IFK Helsinki U20
Jyvaskyla U20
Assat U20
Jokerit U20
Hameenlinna U20
Ilves U20
KalPa U20
Karpat U20
Kiekko-Espoo U20
TPS U20
Assat U20
Jukurit U20
IFK Helsinki U20
Tappara U20
Lukko U20
Kiekko-Espoo U20
SaiPa U20
RoKi U20
Pelicans Lahti U20
KooKoo U20
Jyvaskyla U20
Hameenlinna U20
KooKoo U20
RoKi U20
Vaasan Sport U20
Jukurit U20
Assat U20
Ilves U20
KalPa U20
Vaasan Sport U20
Pelicans Lahti U20
Tappara U20
Jukurit U20
Jyvaskyla U20
Kiekko-Espoo U20
Hameenlinna U20
KalPa U20
TPS U20
KooKoo U20
IFK Helsinki U20
Vaasan Sport U20
RoKi U20
Lukko U20
Ilves U20
Hameenlinna U20
SaiPa U20
Jokerit U20
Karpat U20
Kiekko-Espoo U20
Tappara U20
Assat U20
Lukko U20
Jukurit U20
TPS U20
SaiPa U20
Pelicans Lahti U20

Štatistiky tímov

Porovnanie výkonu všetkých 18 tímov v SM-sarja U20 na jednom mieste. Pelicans Lahti U20 vedie s 11 výhrami v tejto sezóne. Štatistiky tímov zobrazujú výhry, prehry, remízy, góly, gólový rozdiel a percento výhier — jednoducho identifikujte najsilnejšie a najslabšie tímy pre analýzu stávok.

Najproduktívnejšie tímy

Tím#OdohranéVýhryPrehryGólyInkasované
IFK Helsinki U201171036137
Pelicans Lahti U202161135737
Karpat U20318966654
Kiekko-Espoo U204171067049
Jukurit U20517854950
Lukko U20615854532
Hameenlinna U20714835636
TPS U20816744849
Tappara U20916864754
Jokerit U201017675547
KalPa U201116475155
Vaasan Sport U201216686259
SaiPa U201315565154
Ilves U201415675360
Jyvaskyla U201516685158
Assat U201616294155
KooKoo U2017163113360
RoKi U2018171143989

Minulé sezóny

SM-sarja U20

Prehliadajte 7 archivovaných sezón SM-sarja U20, od 2020 po 2026. Každá sezóna obsahuje kompletné tabuľky, najlepších strelcov a výsledky zápasov — ideálne na porovnanie historických výkonov a odhalenie dlhodobých stávkových vzorcov.

História

19. 3. 2026
Založený:0

Ďalšie informácie nájdeš v prehľade.

Formát súťaže

19. 3. 2026

Formát súťaže podľa štruktúry ligy.

Analýza

19. 3. 2026

Analýza aktuálnej sezóny

Táto stránka poskytuje prehľad ligy. Podrobné štatistiky a aktuálne výsledky nájdeš v tabuľkách ligy a správach zo zápasov.

Často kladené otázky

Čo je táto liga?

Ďalšie informácie nájdeš v prehľade vyššie.

API dáta: 31. 10. 2026 · Obsah aktualizovaný: 19. 3. 2026