Menu
Nemecko

Oberliga North

Tabuľka

Oberliga North · 2026

Aktuálna tabuľka Oberliga North 2026 s 12 tímami. Tilburg Trappers vedie s 28 bodmi po 10 zápasoch, za ním nasleduje Hannover Scorpions s 21 bodmi. Tabuľka zobrazuje výhry, remízy, prehry, góly, gólový rozdiel a aktuálnu formu — základ pre analýzu stávok.

Playoff
TímOdohranéVýhryOTLPrehryGóly:InkasovanéGólový rozdielBody
1Tilburg Trappers1090058:26+3228
2Hannover Scorpions1070348:32+1621
3Fuchse Duisburg1050245:40+519
4Leipzig1040336:30+617
5Hammer Eisbaren1050432:30+217
6Halle1050439:41-217
7Herford1040335:34+116
8Neuwied1040630:46-1612
9EC Hannover1030628:35-711
10Rostock1030631:35-410
11Erfurt1020826:40-146
12Herner1020821:40-196

Výsledky

Oberliga North · 50
Výsledky4. 10. 2026–18. 10. 2026
ne 18. 10.0–0 · 1–0 · 0–1 · 0–1
Detail zápasu
ne 18. 10.1–2 · 0–2 · 0–1
Detail zápasu
ne 18. 10.2–1 · 1–3 · 1–0 · 1–0
Detail zápasu
ne 18. 10.3–1 · 1–1 · 1–0
Detail zápasu
ne 18. 10.0–0 · 1–1 · 1–4
Detail zápasu
ne 18. 10.2–0 · 1–1 · 0–0
Detail zápasu
pi 16. 10.1–2 · 2–0 · 3–1
Detail zápasu
pi 16. 10.0–1 · 1–1 · 1–3
Detail zápasu
pi 16. 10.2–0 · 2–0 · 1–1
Detail zápasu
pi 16. 10.1–1 · 5–1 · 0–1
Detail zápasu
pi 16. 10.0–1 · 1–3 · 2–2
Detail zápasu
pi 16. 10.2–1 · 1–1 · 2–1
Detail zápasu
ne 11. 10.0–1 · 0–2 · 3–1
Detail zápasu
ne 11. 10.0–1 · 2–0 · 2–2
Detail zápasu
ne 11. 10.1–1 · 2–2 · 0–2
Detail zápasu
ne 11. 10.0–1 · 1–1 · 2–2
Detail zápasu
ne 11. 10.1–0 · 1–2 · 0–0 · 1–0
Detail zápasu
ne 11. 10.2–3 · 1–0 · 0–1
Detail zápasu
pi 9. 10.
Detail zápasu
pi 9. 10.0–1 · 4–0 · 2–0
Detail zápasu
pi 9. 10.0–1 · 4–0 · 1–1
Detail zápasu
pi 9. 10.0–2 · 1–2 · 0–0
Detail zápasu
pi 9. 10.2–1 · 2–1 · 1–1
Detail zápasu
pi 9. 10.1–0 · 2–2 · 3–1
Detail zápasu
ne 4. 10.1–3 · 1–0 · 2–0
Detail zápasu

Nadchádzajúce zápasy

100 zápasov
Erfurt
Herford
Halle
Tilburg Trappers
Fuchse Duisburg
Leipzig
Hammer Eisbaren
Neuwied
Herner
Hannover Scorpions
EC Hannover
Rostock
Fuchse Duisburg
Neuwied
EC Hannover
Hannover Scorpions
Erfurt
Halle
Herner
Rostock
Leipzig
Hammer Eisbaren
Tilburg Trappers
Herford
Halle
EC Hannover
Hammer Eisbaren
Fuchse Duisburg
Herford
Herner
Rostock
Erfurt
Neuwied
Leipzig
Hannover Scorpions
Tilburg Trappers
Fuchse Duisburg
Herner
EC Hannover
Herford
Erfurt
Tilburg Trappers
Halle
Leipzig
Hammer Eisbaren
Hannover Scorpions
Rostock
Neuwied
Tilburg Trappers
EC Hannover
Leipzig
Rostock
Herford
Hammer Eisbaren
Herner
Halle
Hannover Scorpions
Fuchse Duisburg
Neuwied
Erfurt
Rostock
Herford
Neuwied
Tilburg Trappers
Leipzig
Herner
Halle
Hannover Scorpions
Erfurt
Fuchse Duisburg
EC Hannover
Hammer Eisbaren
Tilburg Trappers
Leipzig
Fuchse Duisburg
Rostock
Hammer Eisbaren
Erfurt
Herford
Halle
Herner
EC Hannover
Hannover Scorpions
Neuwied
EC Hannover
Neuwied
Halle
Rostock
Hannover Scorpions
Erfurt
Herner
Hammer Eisbaren
Tilburg Trappers
Fuchse Duisburg
Herford
Leipzig
Erfurt
Herner
Fuchse Duisburg
Halle
Leipzig
EC Hannover
Hammer Eisbaren
Tilburg Trappers
Neuwied
Herford
Rostock
Hannover Scorpions
Fuchse Duisburg
EC Hannover
Erfurt
Leipzig
Hammer Eisbaren
Rostock
Hannover Scorpions
Herford
Neuwied
Halle
Tilburg Trappers
Herner
Halle
Hammer Eisbaren
Leipzig
Hannover Scorpions
Herford
Fuchse Duisburg
Herner
Neuwied
EC Hannover
Erfurt
Rostock
Tilburg Trappers
Fuchse Duisburg
Hammer Eisbaren
EC Hannover
Herner
Neuwied
Hannover Scorpions
Erfurt
Rostock
Leipzig
Tilburg Trappers
Halle
Herford
Tilburg Trappers
Neuwied
Hammer Eisbaren
Leipzig
Herford
Erfurt
Herner
Fuchse Duisburg
Hannover Scorpions
Halle
Rostock
EC Hannover
Fuchse Duisburg
Tilburg Trappers
Hannover Scorpions
EC Hannover
Rostock
Leipzig
Hammer Eisbaren
Herford
Erfurt
Neuwied
Halle
Herner
Tilburg Trappers
Hannover Scorpions
Leipzig
Fuchse Duisburg
Herford
Rostock
Herner
Erfurt
EC Hannover
Halle
Neuwied
Hammer Eisbaren
Leipzig
Herford
Fuchse Duisburg
Erfurt
Hammer Eisbaren
EC Hannover
Hannover Scorpions
Rostock
Neuwied
Herner
Tilburg Trappers
Halle
Herner
Leipzig
Rostock
Hammer Eisbaren
Herford
Neuwied
Halle
Fuchse Duisburg

Štatistiky tímov

Porovnanie výkonu všetkých 12 tímov v Oberliga North na jednom mieste. Tilburg Trappers vedie s 9 výhrami v tejto sezóne. Štatistiky tímov zobrazujú výhry, prehry, remízy, góly, gólový rozdiel a percento výhier — jednoducho identifikujte najsilnejšie a najslabšie tímy pre analýzu stávok.

Najproduktívnejšie tímy

Tím#OdohranéVýhryPrehryGólyInkasované
Tilburg Trappers110905826
Hannover Scorpions210734832
Fuchse Duisburg310524540
Leipzig410433630
Hammer Eisbaren510543230
Halle610543941
Herford710433534
Neuwied810463046
EC Hannover910362835
Rostock1010363135
Erfurt1110282640
Herner1210282140

Minulé sezóny

Oberliga North

Prehliadajte 15 archivovaných sezón Oberliga North, od 2012 po 2026. Každá sezóna obsahuje kompletné tabuľky, najlepších strelcov a výsledky zápasov — ideálne na porovnanie historických výkonov a odhalenie dlhodobých stávkových vzorcov.

História

19. 3. 2026
Založený:0

Ďalšie informácie nájdeš v prehľade.

Formát súťaže

19. 3. 2026

Formát súťaže podľa štruktúry ligy.

Analýza

19. 3. 2026

Analýza aktuálnej sezóny

Táto stránka poskytuje prehľad ligy. Podrobné štatistiky a aktuálne výsledky nájdeš v tabuľkách ligy a správach zo zápasov.

Často kladené otázky

Čo je táto liga?

Ďalšie informácie nájdeš v prehľade vyššie.

API dáta: 21. 10. 2026 · Obsah aktualizovaný: 19. 3. 2026