Menu
Rusko

WHL Women

Dnešné zápasy

Živé skóre, nadchádzajúce výkopy a ukončené výsledky z dnešného dňa. Dáta sa automaticky aktualizujú, aby vám nič neuniklo.

Tabuľka

WHL Women · 2026

Aktuálna tabuľka WHL Women 2026 s 7 tímami. Khimik W vedie s 16 bodmi po 9 zápasoch, za ním nasleduje Ufa W s 12 bodmi. Tabuľka zobrazuje výhry, remízy, prehry, góly, gólový rozdiel a aktuálnu formu — základ pre analýzu stávok.

Playoff
TímOdohranéVýhryOTLPrehryGóly:InkasovanéGólový rozdielBody
1Khimik W970130:10+2016
2Ufa W960351:12+3912
3Sakhalin W330011:2+96
4Dynamo Neva W620311:16-55
5Krasnoyarsk W620412:29-174
6Beliye Medvedi W60066:26-200
7Sverdlovsk Region W30031:27-260

Výsledky

WHL Women · 21
Výsledky3. 10. 2026–20. 10. 2026
ut 20. 10.2–0 · 0–0 · 1–1
Detail zápasu
po 19. 10.2–0 · 4–0 · 0–0
Detail zápasu
po 19. 10.0–0 · 0–0 · 0–1
Detail zápasu
po 19. 10.0–0 · 2–0 · 2–0
Detail zápasu
so 17. 10.0–1 · 0–0 · 1–0 · 0–0
Detail zápasu
so 17. 10.0–0 · 1–1 · 3–0
Detail zápasu
so 17. 10.1–0 · 2–0 · 1–2
Detail zápasu
pi 16. 10.4–0 · 2–0 · 5–0
Detail zápasu
pi 16. 10.0–0 · 3–0 · 0–0
Detail zápasu
ut 13. 10.5–0 · 1–0 · 3–0
Detail zápasu
ut 13. 10.1–0 · 1–1 · 2–0
Detail zápasu
ne 11. 10.2–0 · 2–0 · 1–1
Detail zápasu
ne 11. 10.2–1 · 3–0 · 1–0
Detail zápasu
so 10. 10.1–1 · 3–1 · 2–0
Detail zápasu
so 10. 10.6–0 · 3–0 · 3–0
Detail zápasu
st 7. 10.2–1 · 0–2 · 1–2
Detail zápasu
ut 6. 10.0–0 · 0–0 · 0–1
Detail zápasu
po 5. 10.2–0 · 0–1 · 2–1
Detail zápasu
ne 4. 10.0–0 · 0–2 · 1–2
Detail zápasu
ne 4. 10.0–1 · 1–2 · 2–3
Detail zápasu
so 3. 10.0–1 · 0–2 · 0–0
Detail zápasu

Nadchádzajúce zápasy

100 zápasov
Sakhalin W
Dynamo Neva W
Sverdlovsk Region W
Krasnoyarsk W
Sakhalin W
Dynamo Neva W
Sakhalin W
Krasnoyarsk W
Dynamo Neva W
Ufa W
Sakhalin W
Krasnoyarsk W
Dynamo Neva W
Ufa W
Sakhalin W
Krasnoyarsk W
Dynamo Neva W
Ufa W
Beliye Medvedi W
Ufa W
Beliye Medvedi W
Ufa W
Sverdlovsk Region W
Sakhalin W
Beliye Medvedi W
Ufa W
Sverdlovsk Region W
Sakhalin W
Khimik W
Krasnoyarsk W
Sverdlovsk Region W
Sakhalin W
Khimik W
Krasnoyarsk W
Khimik W
Krasnoyarsk W
Ufa W
Sakhalin W
Ufa W
Sakhalin W
Beliye Medvedi W
Krasnoyarsk W
Beliye Medvedi W
Krasnoyarsk W
Ufa W
Sakhalin W
Khimik W
Sverdlovsk Region W
Beliye Medvedi W
Krasnoyarsk W
Khimik W
Sverdlovsk Region W
Khimik W
Sverdlovsk Region W
Dynamo Neva W
Beliye Medvedi W
Dynamo Neva W
Beliye Medvedi W
Sakhalin W
Sverdlovsk Region W
Sakhalin W
Sverdlovsk Region W
Dynamo Neva W
Beliye Medvedi W
Sakhalin W
Sverdlovsk Region W
Krasnoyarsk W
Dynamo Neva W
Krasnoyarsk W
Dynamo Neva W
Krasnoyarsk W
Dynamo Neva W
Sverdlovsk Region W
Ufa W
Sverdlovsk Region W
Ufa W
Beliye Medvedi W
Khimik W
Beliye Medvedi W
Khimik W
Sverdlovsk Region W
Ufa W
Beliye Medvedi W
Khimik W
Krasnoyarsk W
Ufa W
Sverdlovsk Region W
Khimik W
Dynamo Neva W
Sakhalin W
Krasnoyarsk W
Ufa W
Sverdlovsk Region W
Khimik W
Dynamo Neva W
Sakhalin W
Krasnoyarsk W
Ufa W
Sverdlovsk Region W
Khimik W
Dynamo Neva W
Sakhalin W
Sverdlovsk Region W
Beliye Medvedi W
Sverdlovsk Region W
Beliye Medvedi W
Khimik W
Ufa W
Khimik W
Ufa W
Sverdlovsk Region W
Beliye Medvedi W
Khimik W
Ufa W
Krasnoyarsk W
Beliye Medvedi W
Sakhalin W
Ufa W
Krasnoyarsk W
Beliye Medvedi W
Dynamo Neva W
Sverdlovsk Region W
Sakhalin W
Ufa W
Dynamo Neva W
Sverdlovsk Region W
Krasnoyarsk W
Beliye Medvedi W
Sakhalin W
Ufa W
Dynamo Neva W
Sverdlovsk Region W
Sakhalin W
Khimik W
Krasnoyarsk W
Sverdlovsk Region W
Sakhalin W
Khimik W
Krasnoyarsk W
Sverdlovsk Region W
Beliye Medvedi W
Dynamo Neva W
Beliye Medvedi W
Dynamo Neva W
Sakhalin W
Khimik W
Krasnoyarsk W
Sverdlovsk Region W
Beliye Medvedi W
Dynamo Neva W
Khimik W
Sakhalin W
Sverdlovsk Region W
Dynamo Neva W
Khimik W
Sakhalin W
Sverdlovsk Region W
Dynamo Neva W
Khimik W
Sakhalin W
Sverdlovsk Region W
Dynamo Neva W
Beliye Medvedi W
Sakhalin W
Beliye Medvedi W
Sakhalin W
Ufa W
Dynamo Neva W
Ufa W
Dynamo Neva W
Krasnoyarsk W
Khimik W
Beliye Medvedi W
Sakhalin W
Krasnoyarsk W
Khimik W
Ufa W
Dynamo Neva W
Beliye Medvedi W
Sverdlovsk Region W
Krasnoyarsk W
Khimik W
Beliye Medvedi W
Sverdlovsk Region W
Beliye Medvedi W
Sverdlovsk Region W
Krasnoyarsk W
Sakhalin W
Krasnoyarsk W
Sakhalin W
Dynamo Neva W
Khimik W
Ufa W
Beliye Medvedi W
Ufa W
Beliye Medvedi W
Dynamo Neva W
Khimik W
Krasnoyarsk W
Sakhalin W

Štatistiky tímov

Porovnanie výkonu všetkých 7 tímov v WHL Women na jednom mieste. Khimik W vedie s 7 výhrami v tejto sezóne. Štatistiky tímov zobrazujú výhry, prehry, remízy, góly, gólový rozdiel a percento výhier — jednoducho identifikujte najsilnejšie a najslabšie tímy pre analýzu stávok.

Najproduktívnejšie tímy

Tím#OdohranéVýhryPrehryGólyInkasované
Khimik W19713010
Ufa W29635112
Sakhalin W3330112
Dynamo Neva W46231116
Krasnoyarsk W56241229
Beliye Medvedi W6606626
Sverdlovsk Region W7303127

Minulé sezóny

WHL Women

Prehliadajte 10 archivovaných sezón WHL Women, od 2017 po 2026. Každá sezóna obsahuje kompletné tabuľky, najlepších strelcov a výsledky zápasov — ideálne na porovnanie historických výkonov a odhalenie dlhodobých stávkových vzorcov.

História

16. 3. 2025
Založený:2015Predchodca:Ruská ženská hokejová liga

Zhenskaya Hockey Liga bola officiálne zriadená 19. júna 2015 ako spoločná iniciatíva KHL a Federácie ľadového hokeja Ruska, nasledujúca po amatérskej Ruskej ženskej hokejovej lige (RWHL), ktorá fungovala od roku 1995 do roku 2015. Vznik profesionálnej ZhHL predstavoval zlomový moment pre ženský ľadový hokej v Rusku, prinášajúc profesionálne štandardy, centrálne riadenie a zvýšené investície do športu. Od inaugurálnej sezóny 2015/16 liga udržiava stabilnú štruktúru šiestich až ôsmich tímov, pričom Agidel Ufa vyšiel ako dominantná sila s piatimi titulmi v prvom desaťročí.

  1. 2015 – Zhenskaya Hockey Liga zriadená ako profesionálna nástupkyňa amatérskej RWHL
  2. 2015/16 – Prvá sezóna ZhHL štartuje so šiestimi tímami
  3. 2017/18 – Agidel Ufa vyhráva prvý majstrovský titul a začína dynastickú éru
  4. 2023/24 – Dynamo-Neva Petrohrad vyhráva prvý majstrovský titul a ukončuje trojročné vládnutie Agidelu
  5. 2024/25 – Agidel Ufa získava titul späť s piatym majstrovstvím v desiatich sezónach

Formát súťaže

16. 3. 2025
Tímy:7

WHL funguje ako jednodiviziálna liga so siedmimi tímami vo formáte každý s každým doma a vonku, pričom každý tím hrá 36 základných zápasov. Tímy získavajú 2 body za výhru a 1 bod za prehru v predĺžení. Najlepšie štyri tímy postupujú do sérií play-off na dva víťazné, vrcholiacich vo finále majstrovstiev.

Rekordy

16. 3. 2025
Najviac titulov:Agidel Ufa (5)Historický kráľ strelcov:Olga Sosina (500+ gólov)

Sezóna 2024/25 videla Agidel Ufa nazbierať 56 bodov v 36 zápasoch, čím si vytvorila aktuálny bodový rekord pod systémom 2 bodov za víťazstvo.

Analýza

16. 3. 2025

Aktuálna sezóna

WHL je poprednou profesionálnou ligou ženského ľadového hokeja Ruska so siedmimi tímami. Agidel Ufa vyhral päť majstrovských titulov a je najdominantnejšou organizáciou v histórii ligy.

Historický kontext

ZhHL zriadená v roku 2015 profesionalizovala ženský ľadový hokej v Rusku a poskytuje elitným hráčkam štruktúrovanú súťažnú platformu. Liga je prepojená s KHL a využíva jej mediálnu a komerčnú infraštruktúru.

Často kladené otázky

Koľko tímov súťaží vo WHL (Ženy)?

Sedem tímov súťaží vo WHL: Agidel Ufa, Biryusa Krasnoyarsk, Belye Medveditsy, Dynamo-Neva Petrohrad, Sakhalin, SKSO Jekaterinburg a Tornado Moskovský región.

Kto vyhral najviac titulov WHL (Ženy)?

Agidel Ufa vyhrala najviac titulov s piatimi majstrovstvami: 2017/18, 2018/19, 2019/20, 2022/23 a 2024/25.

Ako funguje formát play-off WHL?

Najlepšie štyri tímy postupujú do semifinále na dva víťazné (1. vs 4. a 2. vs 3.), po ktorom nasleduje finále na dva víťazné na určenie šampióna ligy.

Kedy bola ZhHL/WHL zriadená?

Zhenskaya Hockey Liga bola zriadená 19. júna 2015 a nahradila amatérsku Ruskú ženskú hokejovú ligu ako profesionálnu vrcholovú súťaž.

Kto je najúspešnejšia strelkyňa WHL všetkých čias?

Olga Sosina drží celkový strelecký rekord s viac ako 500 gólmi, 510+ zápasmi a 538+ asistenciami vo svojej kariére.

Koľko bodov získavajú tímy za víťazstvo vo WHL?

Tímy získavajú 2 body za víťazstvo a 1 bod za prehru v predĺžení vo WHL.

API dáta: 21. 10. 2026 · Obsah aktualizovaný: 16. 3. 2025