FPHL — 2023
Playoff
1. kolo
1. kolo
Carolina Thunderbirds3
Columbus River Dragons3
2–3,3–2,1–11,0–3,3–2,2–1
Baton Rouge3
Mississippi Sea Wolves0
7–2,5–2,3–2
Port Huron Prowlers0
Motor City Rockers2
2–3,2–6
Watertown Wolves1
Wytheville1
2–4,8–2
Carolina Thunderbirds2
Port Huron Prowlers1
2–3,4–2,2–1
Danbury Hat Tricks1
Motor City Rockers2
2–3,4–2,1–4
Binghamton Black Bears2
Motor City Rockers0
4–3,3–2
Carolina Thunderbirds0
Binghamton Black Bears3
3–5,3–4,3–4
Tabuľka konferencií — 2023
Tabuľka sezóny 2023 súťaže FPHL s 11 tímami. Na čele je Columbus River Dragons s 131 bodmi z 55 zápasov, za ním Carolina Thunderbirds s 116 bodmi. Tímy v tejto sezóne strelili celkovo 2 268 gólov.
Group A
Odohrané 55Výhry 39OTL 0Prehry 7Gólový rozdiel +127Body 131
Odohrané 55Výhry 32OTL 0Prehry 11Gólový rozdiel +86Body 116
Odohrané 55Výhry 22OTL 0Prehry 21Gólový rozdiel -7Body 84
Odohrané 55Výhry 16OTL 0Prehry 31Gólový rozdiel -65Body 61
Odohrané 55Výhry 11OTL 0Prehry 32Gólový rozdiel -64Body 50
Odohrané 55Výhry 14OTL 0Prehry 36Gólový rozdiel -95Body 48
| # | Tím | Odohrané | Výhry | OTL | Prehry | Góly | Inkasované | Gólový rozdiel | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 55 | 39 | 0 | 7 | 281 | 154 | +127 | 131 | |
| 2 | 55 | 32 | 0 | 11 | 224 | 138 | +86 | 116 | |
| 3 | 55 | 22 | 0 | 21 | 194 | 201 | -7 | 84 | |
| 4 | 55 | 16 | 0 | 31 | 197 | 262 | -65 | 61 | |
| 5 | 55 | 11 | 0 | 32 | 149 | 213 | -64 | 50 | |
| 6 | 55 | 14 | 0 | 36 | 151 | 246 | -95 | 48 |
Group B
Odohrané 55Výhry 34OTL 0Prehry 10Gólový rozdiel +105Body 117
Odohrané 55Výhry 26OTL 0Prehry 19Gólový rozdiel +21Body 94
Odohrané 56Výhry 22OTL 0Prehry 19Gólový rozdiel +24Body 90
4Elmira River Sharks
Odohrané 55Výhry 18OTL 0Prehry 33Gólový rozdiel -69Body 60
Odohrané 55Výhry 16OTL 0Prehry 31Gólový rozdiel -63Body 58
| # | Tím | Odohrané | Výhry | OTL | Prehry | Góly | Inkasované | Gólový rozdiel | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 55 | 34 | 0 | 10 | 272 | 167 | +105 | 117 | |
| 2 | 55 | 26 | 0 | 19 | 213 | 192 | +21 | 94 | |
| 3 | 56 | 22 | 0 | 19 | 216 | 192 | +24 | 90 | |
4Elmira River Sharks | 4 | 55 | 18 | 0 | 33 | 186 | 255 | -69 | 60 |
| 5 | 55 | 16 | 0 | 31 | 185 | 248 | -63 | 58 |
Stávkové štatistiky
Góly / Zápas
7.41
Priemer gólov na zápas v sezóne
Oba Skórujú %
94.5%
Percentuálny podiel zápasov kde skórujú oba tímy
Nad 2.5 / 5.5 %
73.9%
Percentuálny podiel zápasov s viac ako 2,5 gólov (futbal) alebo 5,5 (hokej)
Doma Výhry %
61.0%
Podiel zápasov vyhraných domácimi tímami
Vonku Výhry %
39.0%
Podiel zápasov vyhraných hosťujúcimi tímami
Čisté Konto %
5.5%
Percentuálny podiel zápasov s čistým kontom aspoň jedného tímu
Najčastejšie výsledky
4-3
6.7%(22)
3-2
5.8%(19)
2-3
4.9%(16)
4-2
4.9%(16)
2-4
4.0%(13)
3-5
3.7%(12)
3-4
3.7%(12)
4-1
3.7%(12)
6-2
3.7%(12)
5-2
3.4%(11)
Góly podľa tretín
29.4%
P1
29.4%
P2
30.8%
P3
10.4%
OT
Tímy
Columbus River Dragons
Carolina Thunderbirds
Port Huron Prowlers
Mississippi Sea Wolves
Wytheville
Baton Rouge
Binghamton Black Bears
Motor City Rockers
Danbury Hat Tricks
Elmira River Sharks
Watertown Wolves
Výsledky v sezóne
Výsledky zápasov tejto sezóny v chronologickom poradí. Historické výsledky poskytujú kontext pre pochopenie priebehu sezóny a ukazujú, ktoré tímy performovali nad alebo pod očakávania.
Binghamton Black Bears | 4 – 3 | Carolina Thunderbirds | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Carolina Thunderbirds | 3 – 4 | Binghamton Black Bears | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Carolina Thunderbirds | 3 – 5 | Binghamton Black Bears | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Columbus River Dragons | 1 – 2 | Carolina Thunderbirds | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28. 4. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Binghamton Black Bears | 3 – 2 | Motor City Rockers | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27. 4. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Columbus River Dragons | 2 – 3 | Carolina Thunderbirds | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27. 4. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Carolina Thunderbirds | 0 – 3 | Columbus River Dragons | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26. 4. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Motor City Rockers | 3 – 4 | Binghamton Black Bears | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26. 4. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Motor City Rockers | 4 – 1 | Danbury Hat Tricks | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21. 4. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Carolina Thunderbirds | 2 – 1 | Port Huron Prowlers | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21. 4. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Minulé sezóny
API dáta: 10. 5. 2026