NHL — 2025
Tabuľka konferencií — 2025
Tabuľka sezóny 2025 súťaže NHL s 64 tímami. Na čele je Colorado Avalanche s 121 bodmi z 82 zápasov, za ním Dallas Stars s 112 bodmi. Tímy v tejto sezóne strelili celkovo 16 410 gólov.
Western Conference
Odohrané 82Výhry 48OTL 0Prehry 16Gólový rozdiel +99Body 121
Odohrané 82Výhry 38OTL 0Prehry 20Gólový rozdiel +53Body 112
Odohrané 82Výhry 31OTL 0Prehry 24Gólový rozdiel +32Body 104
Odohrané 82Výhry 30OTL 0Prehry 26Gólový rozdiel +15Body 95
Odohrané 82Výhry 32OTL 0Prehry 30Gólový rozdiel +13Body 93
Odohrané 82Výhry 33OTL 0Prehry 33Gólový rozdiel +28Body 92
Odohrané 82Výhry 26OTL 0Prehry 33Gólový rozdiel -15Body 92
Odohrané 82Výhry 22OTL 0Prehry 27Gólový rozdiel -22Body 90
Odohrané 82Výhry 27OTL 0Prehry 35Gólový rozdiel -41Body 86
Odohrané 82Výhry 33OTL 0Prehry 33Gólový rozdiel -27Body 86
Odohrané 82Výhry 28OTL 0Prehry 34Gólový rozdiel -22Body 86
Odohrané 82Výhry 28OTL 0Prehry 35Gólový rozdiel -29Body 82
Odohrané 82Výhry 26OTL 0Prehry 37Gólový rozdiel -37Body 79
Odohrané 82Výhry 27OTL 0Prehry 39Gólový rozdiel -47Body 77
Odohrané 82Výhry 22OTL 0Prehry 39Gólový rozdiel -62Body 72
Odohrané 82Výhry 15OTL 0Prehry 49Gólový rozdiel -100Body 58
| # | Tím | Odohrané | Výhry | OTL | Prehry | Góly | Inkasované | Gólový rozdiel | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 82 | 48 | 0 | 16 | 302 | 203 | +99 | 121 | |
| 2 | 82 | 38 | 0 | 20 | 279 | 226 | +53 | 112 | |
| 3 | 82 | 31 | 0 | 24 | 272 | 240 | +32 | 104 | |
| 4 | 82 | 30 | 0 | 26 | 265 | 250 | +15 | 95 | |
| 5 | 82 | 32 | 0 | 30 | 282 | 269 | +13 | 93 | |
| 6 | 82 | 33 | 0 | 33 | 268 | 240 | +28 | 92 | |
| 7 | 82 | 26 | 0 | 33 | 273 | 288 | -15 | 92 | |
| 8 | 82 | 22 | 0 | 27 | 225 | 247 | -22 | 90 | |
| 9 | 82 | 27 | 0 | 35 | 251 | 292 | -41 | 86 | |
| 10 | 82 | 33 | 0 | 33 | 231 | 258 | -27 | 86 | |
| 11 | 82 | 28 | 0 | 34 | 247 | 269 | -22 | 86 | |
| 12 | 82 | 28 | 0 | 35 | 231 | 260 | -29 | 82 | |
| 13 | 82 | 26 | 0 | 37 | 226 | 263 | -37 | 79 | |
| 14 | 82 | 27 | 0 | 39 | 212 | 259 | -47 | 77 | |
| 15 | 82 | 22 | 0 | 39 | 213 | 275 | -62 | 72 | |
| 16 | 82 | 15 | 0 | 49 | 216 | 316 | -100 | 58 |
Eastern Conference
Odohrané 82Výhry 39OTL 0Prehry 22Gólový rozdiel +56Body 113
Odohrané 82Výhry 42OTL 0Prehry 23Gólový rozdiel +47Body 109
Odohrané 82Výhry 40OTL 0Prehry 26Gólový rozdiel +59Body 106
Odohrané 82Výhry 34OTL 0Prehry 24Gólový rozdiel +27Body 106
Odohrané 82Výhry 33OTL 0Prehry 27Gólový rozdiel +22Body 100
Odohrané 82Výhry 38OTL 0Prehry 27Gólový rozdiel +32Body 99
Odohrané 82Výhry 34OTL 0Prehry 25Gólový rozdiel +25Body 98
Odohrané 82Výhry 27OTL 0Prehry 27Gólový rozdiel +7Body 98
Odohrané 82Výhry 37OTL 0Prehry 30Gólový rozdiel +19Body 95
Odohrané 82Výhry 30OTL 0Prehry 31Gólový rozdiel -17Body 92
Odohrané 82Výhry 28OTL 0Prehry 30Gólový rozdiel +0Body 92
Odohrané 82Výhry 29OTL 0Prehry 34Gólový rozdiel -8Body 91
Odohrané 82Výhry 29OTL 0Prehry 37Gólový rozdiel -24Body 87
Odohrané 82Výhry 32OTL 0Prehry 38Gólový rozdiel -25Body 84
Odohrané 82Výhry 23OTL 0Prehry 36Gólový rozdiel -46Body 78
Odohrané 82Výhry 25OTL 0Prehry 39Gólový rozdiel -12Body 77
| # | Tím | Odohrané | Výhry | OTL | Prehry | Góly | Inkasované | Gólový rozdiel | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 82 | 39 | 0 | 22 | 296 | 240 | +56 | 113 | |
| 2 | 82 | 42 | 0 | 23 | 288 | 241 | +47 | 109 | |
| 3 | 82 | 40 | 0 | 26 | 290 | 231 | +59 | 106 | |
| 4 | 82 | 34 | 0 | 24 | 283 | 256 | +27 | 106 | |
| 5 | 82 | 33 | 0 | 27 | 272 | 250 | +22 | 100 | |
| 6 | 82 | 38 | 0 | 27 | 278 | 246 | +32 | 99 | |
| 7 | 82 | 34 | 0 | 25 | 293 | 268 | +25 | 98 | |
| 8 | 82 | 27 | 0 | 27 | 250 | 243 | +7 | 98 | |
| 9 | 82 | 37 | 0 | 30 | 263 | 244 | +19 | 95 | |
| 10 | 82 | 30 | 0 | 31 | 241 | 258 | -17 | 92 | |
| 11 | 82 | 28 | 0 | 30 | 253 | 253 | +0 | 92 | |
| 12 | 82 | 29 | 0 | 34 | 233 | 241 | -8 | 91 | |
| 13 | 82 | 29 | 0 | 37 | 230 | 254 | -24 | 87 | |
| 14 | 82 | 32 | 0 | 38 | 251 | 276 | -25 | 84 | |
| 15 | 82 | 23 | 0 | 36 | 253 | 299 | -46 | 78 | |
| 16 | 82 | 25 | 0 | 39 | 238 | 250 | -12 | 77 |
Stávkové štatistiky
Oba Skórujú %
94.0%
Percentuálny podiel zápasov kde skórujú oba tímy
Nad 2.5 / 5.5 %
96.0%
Percentuálny podiel zápasov s viac ako 2,5 gólov (futbal) alebo 5,5 (hokej)
Doma Výhry %
48.0%
Podiel zápasov vyhraných domácimi tímami
Vonku Výhry %
52.0%
Podiel zápasov vyhraných hosťujúcimi tímami
Najčastejšie výsledky
3-2
10.0%(5)
2-3
10.0%(5)
5-2
8.0%(4)
2-4
8.0%(4)
4-3
6.0%(3)
1-5
6.0%(3)
1-2
6.0%(3)
1-4
4.0%(2)
1-3
4.0%(2)
4-2
4.0%(2)
Tímy
Colorado Avalanche
Dallas Stars
Minnesota Wild
Vegas Golden Knights
Edmonton Oilers
Utah Mammoth
Anaheim Ducks
Los Angeles Kings
San Jose Sharks
St. Louis Blues
Nashville Predators
Winnipeg Jets
Seattle Kraken
Calgary Flames
Chicago Blackhawks
Vancouver Canucks
Carolina Hurricanes
Buffalo Sabres
Tampa Bay Lightning
Montreal Canadiens
Boston Bruins
Ottawa Senators
Pittsburgh Penguins
Philadelphia Flyers
Washington Capitals
Detroit Red Wings
Columbus Blue Jackets
New York Islanders
New Jersey Devils
Florida Panthers
Toronto Maple Leafs
New York Rangers
Výsledky v sezóne
Výsledky zápasov tejto sezóny v chronologickom poradí. Historické výsledky poskytujú kontext pre pochopenie priebehu sezóny a ukazujú, ktoré tímy performovali nad alebo pod očakávania.
Colorado Avalanche | 4 – 3 | Minnesota Wild | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Vegas Golden Knights | 3 – 2 | Anaheim Ducks | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Montreal Canadiens | 2 – 3 | Buffalo Sabres | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Minnesota Wild | 2 – 5 | Colorado Avalanche | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Anaheim Ducks | 4 – 3 | Vegas Golden Knights | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Montreal Canadiens | 6 – 2 | Buffalo Sabres | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Minnesota Wild | 5 – 1 | Colorado Avalanche | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Philadelphia Flyers | 2 – 3 | Carolina Hurricanes | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Anaheim Ducks | 2 – 6 | Vegas Golden Knights | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Buffalo Sabres | 1 – 5 | Montreal Canadiens | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Minulé sezóny
API dáta: 14. 5. 2026